Zwielokrotnianie Umysłu

Zwielokrotnianie Umysłu

Dowiedz się, w jaki sposób możesz zwielokrotnić potencjał swojego umysłu, zwiększyć swoją podzielność uwagi, wielozadaniowość.


Cena: 21.70 zł
Autor: Harry Kahne
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-328-7

Opinie

Bardzo dobra książka. Faktycznie pozwalająca zwiększyć pracę umysłu.

Jarosław Kośmiński, Student
Dowiedziałem się jak odwrócić mózg na lewą stronę i korzystać z niego lepiej każdego dnia. Szacunek dla autora! Należy mu się!:D

Piotr Pluto-Prądzyński, pasjonat rozwoju umysłu
Łał! Zwielokrotnienie umysłu to jedna z pierwszych książek wydawnictwa jaką przeczytałem. Jej bohater - Harry Khane - staje się świadectwem potęgi szczerze wykrzyczanego pod wiatr CHCĘĘĘĘĘ!! ! Dzięki własnej determinacji uczy się jak dzielić swoją koncentrację tak, by dokonywać kilka rzeczy jednocześnie! Cenię sobie również teorię i zabrakło mi jedynie jej pogłębienia. Fakt wygląda tak, że komentując... rozmawiam z bratem o wydawnictwie! ;) Gotuje się w Tobie potrzeba skuteczniejszego wykorzystania swojego potencjału? Albo nie... Starczy słodzenia! Możesz w końcu sprawdzić sam! ...ale najpierw zacznij chcieć!

Marek Abłasewicz, Specjalista ds. niemożliwych
Książka warta uwagi - naprawdę działa. Jestem na drugiej lekcji, a moja wyobraźnia wyraźnie się poprawiła no i pamięć, a w zasadzie przypominanie sobie o różnych rzeczach. Wystarczy się skupić i nagle olśnienie.. polecam!

Arek ze Zgierz, parkieciarz
Z zainteresowaniem przestudiowałem-goraco polecam, to nie banały. I zacząłem stosować. Piotr

Piotr Kurkiewicz, lat 42,lekarz, przygotowywuję się do egzaminu FCE i do specjalizacji
Bardzo ciekawa publikacja. Ksiązka napisana prostym i zrozumiałym językiem. Nie jest to pozycja, która czyta się i odkłada na półkę. Zawarte tam zadania maja ciekawa formę i są naprawdę pobudzające do myślenia... Sam jestem dopiero na początkowych ćwiczeniach a juz widzę pewna zmianę. Niestety niezależnie od wykonywanego zawodu współczesny świat zmierza ku wysoko wyspecjalizowanym zajęcia a te maja to do siebie że prowadzą często do rutyny. Ksiązka ta pozwala rozszerzyć horyzonty... Serdecznie Polecam

Jacek P, ...
Książka zawierająca ciekawe informacje oraz praktyczne ćwiczenia mózgu. Publikacja ta wpłynęła m.in na moje wyniki w nauce oraz szybkość zapamiętywania i kojarzenia faktów. Serdecznie polecam każdemu kto pragnie inaczej spojrzeć na otaczający go świat.

Tomasz Fedak, Uczeń
Niesamowita sprawa to naprawdę bardzo mocno przyspiesza poznawanie czegokolwiek. Gorąco polecam

Mariusz Mnich, swiatlo.bialystok.pl Mariusz Mnich przedsiębiorca z Białegostoku.
Książka jest niesamowita. Polecam wszystkim

Andrzej, uczeń 2 kl liceum
Bardzo dobra książka, dzięki niej moja uwaga i koncentracja jest lepsza. Teraz przynajmniej lepiej się czuje wiedząc co się dookoła mnie dzieje. Może od razu nie dostrzega się wszystkiego, ale techniki zawarte w książce można trochę rozwinąć :)

Tomasz K., uczeń, III klasa Liceum Ogólnokształcącego
Z niecierpliwością czekałam na książkę. Gdy ją wreszcie dostałam szybko zabrałam się do czytania. Bardzo mnie zaciekawiła. Podane w niej zadania na pierwszy rzut oka wydały mi się trudne, ale gdy zaczełam je wykonywać okazały się być proste i sprawiały mi wiele przyjemności. Bardzo cieszyłam się, że szybko potrafiłam wykonać każde z nich. Z powodu Świąt nie skończyłam jeszcze całej, ale teraz chcę to zrobić jak najszybciej, bo wykonywanie nowych zadań i zdobywanie nowych umiejętności po prostu mnie wciągnęło :)

Barbara Żukowska, uczeń, III klasa Liceum Ogólnokształcącego
Niesamowita książka! Choć jestem dopiero na trzeciej lekcji, już widzę poprawę! Pozbywajmy się ograniczeń umysłu!

Marta, studentka
Książka rzeczywiście pomaga patrzeć na zwykłe rzeczy pod różnym kątem, choć z wiedzy w niej zawartej, moim zdaniem, najbardziej skorzystają osoby starsze.

Marcin Domagała, Uczeń
Zdecydowanie najlepsza książka jaką przeczytałem w moim krótkim życiu :) Napisana jest przystępnym językiem i opisuje różne ćwiczenia, które pomagają w rozwijaniu swojego umysłu. Po przeczytaniu tej książki uświadomiłem sobie o tym jak małą część mózgu wcześniej wykorzystywałem. Np. w szkole potrafię jednocześnie rozmawia z sąsiadem z ławki i słuchać nauczyciela, gdyby chciał mnie sprawdzić czy uważam. - Jest to chyba najlepsza umiejętność jaką można posiadać w szkole :):) Już po wykonaniu kilku ćwiczeń, można zadziwić znajomych swoimi umiejętnościami, sprawia to wielką frajdę gdy patrzą na mnie z wielkim uznaniem i podziwem, a to nie jest wcale takie trudne.

Grzegorz Ciuba, Jestem uczniem klasy maturalnej
Ciekawe ćwiczenia. Polecam wszystkim. Ja jestem zadowolony.

Adrian, Jestem uczniem klasy maturalnej

Podobne poradniki

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania
24.90 zł
Techniki pamięciowe dla każdego
26.90 zł
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
19.97 zł
Mapologia
27.00 zł