Zwalcz stres

Zwalcz stres

Jak zwalczyć stres? Poznaj skuteczne sposoby głębokiej relaksacji i zwalczania stresu, aby móc cieszyć się życiem w pełni!


Cena: 19.97 zł
Autor: Janusz Konrad Jędrzejczyk
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-252-5

Opinie

Ta lektrura z pewnoscia pomogla mi ograniczyc stres, co wplynelo takze na moje kontakty z ludzmi. Ludzie wola zadawac sie z kims szczesliwym i przez to teraz potrafie walic optymizmem.

Bartosz, Jestem uczniem 3 klasy gimnazjum
Wiadomo stres i jego opanowanie jest w codziennym życiu ważnym elementem. Co z nim zrobić jak się pojawia ukazuje ten bardzo ciekawy audiobook. Polecam!

Adam, Marketing sieciowy
Radzenie sobie ze stresem w najtrudniejszym sytuacjach zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym ma niebagatelne znaczenie. Bardzo dziekuje za tę publikację i polecam za profesjonalne podpowiedzi praktycznego stosowania tych technik w zyciu codziennym.

Lidia Gralak, 52 lata, ekonomista, firma produkcyjna
Jeszcze za szybko na to czy mi pomogło zwalczyć stres ale już jest lepiej polecam wszystkim kto ma problemy ze stresem

Beata Kopik, mam 38lat
Jestem spokojna i wyciszona, mam więcej cierpliwości i nie mam już trudności z zasypianiem. Swoim znajomym już poleciłam tę książkę, która jest naprawdę napisana przystępnym językiem.

Aneta Adamek, Mam 34 lata, dwoje wspaniałych dzieci i męża.Pracuję w banku na stanowisku asystent,mój adres strony:aaaneta@onet.eu
Po pierwsze - nie muszę poświęcać czasu na czytanie tylko jadąc samochodem-słucham. Po drugie- dużo wiedzy do szkolenia struktur - jak zachować się w sytuacjach związanych ze stresem w czasie prowadzenia negocjacji bisnesowych

Stanisław Góral, w.60lat ,emeryt,mam firmę związaną z MLM
Trening antystresowy przedstawiony w tym ebooku pozwolił mi naprawdę uwolnić się od stresu. Już wcześniej stosowałam relaksację, ale znalazłam tu wiele nowych informacji. Autor przedstawia też ciekawe podejście do zagadnienia świadomego snu.

Elżbieta Bogucka, uczennica
Tak proste czynności, aż trudno uwierzyć, a tak cudownie działają na organizm. Te chwile wspaniałej ulgi, a w dalszym działaniu wewnętrznego spokoju!!!

Henryk Bednarczyk, wiertnik, 58 lat
Dotychczas wydawało mi się, że jestem spokojny i opanowany, po przeczytaniu ebooka zdałem sobie sprawę, że jest inaczej, dał mi wiele do myślenia (...) osobiście oceniam tego ebooka i inne, które otrzymuję od Was, bardzo wysoko, jest to moja obowiązkowa lektura codziennie.

Kazimierz, 63 lata
To jest niesamowita publikacja. Można powiedzieć stresowi DO WIDZENIA, ŻEGNAJ. Teraz na każdy egzamin przychodzę spokojny i nie obawiam się o wyniki.

Maciej Radkiewicz, Student
Polecam, naprawdę pomaga. Człowiek nawet nie wie, w jakim stresie żyje dopóty, dopóki nie zastosuje się do rad w niej zawartych.

Wiktor, 28 lat
Wiem, jak ważna jest umiejętność radzenia sobie ze stresem i zdobyłem podstawy w tym zakresie.

Janusz, 45 lat, prawnik, urzędnik
Jestem juz spokojniejsza chociaż poświęcam opisanym ćwiczeniom tylko 3x15 minut codziennie Moja głowa potrafi już odciąć sie od natłoku złych myśli . Naprawdę warto wydać parę złotych, przeczytać i zacząć nowe,lepsze życie.

Janina, 51 lat, pracownik umysłowy
Wiem już jak stać się bardziej odporny na niekorzystne okoliczności oraz jak bez problemu zapaść w zdrowy i spokojny sen :))

Rafał Kosiński, 27 lat, student
Książka jest bardzo przystępnie i rzetelnie napisana, niektóre z opisanych technik wcześniej zdążyłem poznać ale większość jest dla mnie nowa, jeszcze nie skończyłem czytać ale to dlatego, że stosuję się do harmonogramu ćwiczeń, który został rozpisany na kilka tygodni.

Tomasz Świątek, 24 lata, informatyk
Dowiedziałem się nowych rzeczy, poznałem mechanizmy jakie powodują stres i dzięki temu mogę spróbować się z nimi zmierzyć.

Adam, 16 lat, uczeń licealista
Dzięki tej publikacji coraz łatwiej udaje mi sie zrelaksować i uwolnić od napięć dnia codziennego. Jest w niej szereg bordzo przydatnych i skutecznych ćwiczeń. Bardzo polecam wszystkim!!!

Radosław Kędzierski, 20 lat, student informatyki na Politechnice Łódzkiej
Zwalcz stres , to ogólnie dobra pozycja książkowa. Przedstawiająca zagadnienie stresu w sposób przystępny. Osoby wchodzące w problematykę stresu, uzyskują usystematyzowaną wiedzę w tym zakresie. Rozczarowanie mogą odczuć osoby znające to zagadnienie i poszukujące nowych, skutecznych rozwiązań pozwalających zwalczyć stres. A takich po prostu niema lub jeszcze ich nie odkryliśmy. Nie żałuję zakupu tej książki. Warto było chociażby po to, by podsunąć ją swoim dzieciom.

Czytelnik serwisu ZloteMysli.pl, dane do wiadomości redakcji
Książka zawiera podstawowe metody zwalczania stresu, o których uczą na studiach pedagogicznych i na psychologii. Prostota książki powoduje, że jest ona łatwa w czytaniu, stosowaniu i jest przynajmniej dla mnie średnio skuteczna. Jednak warto ją przeczytać, polecam.

Antoni Kiełkiewicz, lat 30, ekonomista
Bardzo fajny e-book. Napisany w sposób bardzo przystępny, pomocny ludziom poszukującym niekonwencjonalne metody walki ze stresem. Szczególnie przypadła mi do gustu metoda talizmanu snu . Polecam i pozdrawiam wszystkich zestresowanych :)

Czytelnik serwisu ZloteMysli.pl, dane do wiadomości redakcji

Podobne poradniki

Nie rzucaj palenia od razu!
9.97 zł
Tai Chi Chuan
29.95 zł
Przeżyłem
0.00 zł
Uzdrawiający sen
19.97 zł