Zorganizuj się!

Zorganizuj się!

Jak zaprowadzić porządek w swoim życiu i zorganizować swoją pracę, domu? Poznaj techniki skutecznego organizowania swojej pracy i życia.


Cena: 19.90 zł
Autor: John Doowhit
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-717-0

Opinie

Wiele porad, które należałoby zastosować bezwzględnie, nie tylko dla lepszej organizacji, ale dla zrobienia porządku w domu ;-) Dobra, nieprzegadana książka.

Krzysztof Sowik
Fajna książka, choć jeden jej fragment jest przeznaczony dla wąskiej grupy odbiorców. Jednak cała reszta przyprawiła mnie o wstydliwe rumieńce na twarzy... Przyznaję się do bycia bałaganiarzem. Nigdy na nic nie mam czasu, a moje biurko w pracy wygląda jak składowisko odpadów. Cierpią przeze mnie najbliżsi w domu i współpracownicy w biurze, a ja czasem dostaję burę za zagubienie w stercie makulatury ważnych dokumentów. Po lekturze książki biurko stało się czyste na około tydzień. W mojej poczcie do dziś można znaleźć wszystko błyskawicznie. Myślę, że po kilku jeszcze przeczytaniach książki uda mi się zmienić siebie w większym stopniu. Wszystko zależy od motywacji, a tego książka nie daje. Jest jednak świetnym wytykaczem błędów i bardzo dobrym instruktorem, który poda proste rozwiązania, pozwalające zmienić siebie. Polecam z czystym sumieniem tym, którzy mają potrzebę uporządkowania sobie otoczenia i samego siebie. Z tą książką będzie prościej!

Dariusz Jasiński, Księgowy z zawodu, z zamiłowania pisarz sf, były piłkarz
Lektura tej książki dała mi dużą satysfakcje. Utwierdziła mnie w tym, iż do tej pory postępowałam zgodnie z nią. Jestem samotną matką i zawsze brakuje mi czasu i miejsca (mam bardzo małe mieszkanie). Po ostatnich gruntownych porządkach przeczytałam tę książkę i jestem z siebie dumna, że sama na to wpadłam w jaki sposób sobie pomóc. Już teraz jestem pewna, że nauki które staram się przekazać dzieciom nie sa moją fanaberią a mają swoją prawdę, która pomoże im w przyszłości lepiej funkcjonować. W pracy nie wyobrażam sobie działania bez takiej organizacji. Mam szefa strasznego bałaganiarza (nie reformowalnego) i bez mojego podejścia do odpowiedniej segregacji, kalendarza itp - firma by zginęła. Polecam serdecznie ale niestety aby przyniosło to efekty trzeba być bardzo konsekwentnym. Życzę powodzenia

Gabriela, 40-letnia sekretarka, 2 córki
Dopiero po przeczytaniu tej książki zdałem sobie sprawę jak zachowanie ładu i porządku pozytywnie może wpłynąć na życie i naukę oraz jak utrzymać ten pożądany stan.

Józef Piecyk, Licealista
Świetny ebook, wiele cennych wskazówek, który pomogły mi być bardziej zorganizowanym. Polecam !!!

Kamil Czechowski, Kamil, student
Książka przygotowana bardzo dobrze, od początku radzi jak poradzić sobie z bałaganem, który utworzyliśmy wokół siebie. Jeżeli ktoś czytał feng-shui dobrze wie, co to znaczy mieć porządek w otaczającej nas przestrzeni. Ktoś może powiedzieć - a twórczy chaos - tylko i wyłącznie podczas pracy, a jeśli towarzyszy nam dzień w dzień to jest to po prostu bałagan, z którym należy się uporać, aby odblokować olbrzymi potencjał twórczej energii, nie żadne czary mary ale energii wewnętrznej, spokój wewnętrzny, kilka spraw z głowy o który już nie musimy myśleć znacznie odciąży nasz procesor, który będzie mógł skupić się na czymś innym ;)

Kamil M., 22 lat
Książka bardzo interesująca, uczy porządku. Jak poradzić sobie z typowym bałaganem, który niestety wpływa na nasze życie, emocje i nastroje. Polecam każdemu który pragnie coś zmienić a nie wie jak zacząc.

Ryszard Kaczmarek, 22 lat
Takiej książki było mi trzeba!

iwona kniter, Pracownik banku, poeta
Naprawde fajna książka pomogła mi wreszcie pozbyć się tego bałaganu, który mnie otaczał.

Sabina K, Pracownik banku, poeta
Świetna książka pozwala realnie ocenić i zminic swoje złe nawyki. Pomaga lepiej zorganizowac swoje życie. zdecydowanie polecam

Justyna, specjalista ds. marketingu
Książka na wskroś praktyczna - pozbawiona przeintelektualizowania, bez zbędnej filozofii. Dostępna dla każdego: kobiet i mężczyzn, młodszych i starszych, pracujących umysłowo i fizycznie... Kipi dobrymi pomysłami i inspiracją. Choć pozornie wiele rad jest oczywistych, to naczelne przesłanie mocno zapada w pamięć: po prostu się DA!

Wojciech Niebielski, 36 lat
Szczerze zdziwił mnie fakt, iż w książce tej wszystko kręci się w okół porządków, lecz gdy zacząłem się nad tym zastanawiać, to może mieć to sens. Ale każdy decyduje za siebie, ja jestem przekonany, że mi pomoże.

krzysiek, 36 lat
Bardzo dobra i pomocna pozycja w życiu codziennym i w pracy. Pozwala w zależności od potrzeb na ukierunkowanie się w stronę zwyczajnego ładu we wszystkim co się robi czym się żyje. Jestem pod dużym wrażeniem, polecam wszystkim co podobnie jak ja nie mają czasu.

Czesław Szabelewski, 59 lat, agent ubezpieczeniowy
Polecam książkę osobom, które w szybki sposób chcą się przekonać, o tym by coś osiągnąć w życiu trzeba coś konkretnego wykonać. Lektura pozwala obudzić nas ze snu zimowego, który czasem nas dopada, ponieważ nie umiemy dostrzec co jest dla nas w życiu ważne i czym się mamy zajmować. POLECAM - wiedza w pigułce dobry początek kontaktu z planowaniem życia.

Patryk, Student kierunku Inżynieria Środowiska, pracownik w branży wentylacyja.
Książka Zorganizuj się pojawiła się, w momencie w którym byłam na skraju wytrzymałości z bałaganem wokół siebie. Moja praca i kariera zawodowa pochłonęły całkowicie mój czas. Zostały mi tylko chwile na wypoczynek, a na organizacje i porządki wokół siebie nie starczyło sił ani czasu. Wiem, ze nie jestem jedyną osobą z podobnym problemem. Od dwóch lat starałam się bezowocnie zaprowadzić porządek w moim domu do momentu, kiedy książka Zorganizuj się zmieniła całkowicie moje życie. Przy pomocy wskazówek z książki jestem osobą zorganizowaną i mam wspaniały porządek w całym moim domu. Wiem, ze jestem skrajnym przypadkiem byłego bałaganiarza, ale zapewne większość z nas znajdzie w książce pomysły i wskazówki na temat, jak się zorganizować jeszcze lepiej.

Emilia Eriksson, Emerytka, pracowałam stanowczo za dużo, kosztem utrzymania porządku wokół siebie

Podobne poradniki

Coaching. Misja życia
21.70 zł
Działaj skutecznie!
19.90 zł
Zorganizuj się!
19.90 zł
Duchowa rEwolucja
19.90 zł