Zmień swoje myśli

Zmień swoje myśli

Jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu?


Cena: 19.97 zł
Autor: Alan Falcone
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-460-4

Opinie

Ebook dobry, ładnie napisany, miło go czytać, odkrywa czytelnikowi prawdy, które każdemu przychodzą na myśl samoistnie, i których się na ogół nie akceptuje łatwo. Można śmiało polecić każdemu myślącemu człowiekowi. Dziękuję autorowi, tłumaczowi incognito.

Marek Prystaj, jestem niepełnosprawnym emerytem(dawniej rencistą) zajmuję się poszukiwaniem informacji służących do samodoskonalenia się
Tak, ta książka zmieniła mój sposób myślenia i tego, jak teraz świat zewnętrzny wpływa na mój świat wewnętrzny. Nie sądziłem, że zadziała, że rady w niej zawarte będą jak we wszystkich innych książkach dotyczących motywacji - chwilowy zapał i tyle. Tu jest inaczej, dlatego polecam tę książkę wszystkim, na których inni mają dość negatywny wpływ i chcą się na nich uodpornić.

Kamil M., jestem niepełnosprawnym emerytem(dawniej rencistą) zajmuję się poszukiwaniem informacji służących do samodoskonalenia się
Bardzo fajna książka, stosując się do niej można zmienić własne życie. Ciekawie i prosto napisana, każdy może zrozumieć o co chodzi. Polecam!

Anna Maria Walczak, mieszkam w Catanii, szukam pracy, lubię latać i uczyć się języków
Polecam książkę każdemu kto chce się rozwijać no i być szczęśliwym człowiekiem kochającym życie. Polecam !!!

Mariusz Ocaluk, Przedsiębiorca, handel hurtowy i detaliczny.
Naprawde ksiażka zmienia podejście do życia na bardziej pozytywne, daje dużo pozytywnej energii i motywacji do dzialania. POLECAM!!!

Krzysiek, student marketingu
Słucham tego audiobooka w każdej możliwej chwili i czuję jak pod jego wpływem zmieniają się moje myśli, a jednocześnie świat, w którym żyję. Podoba mi się ta publikacja a w szczególności głos, który wnika głęboko w pamięć jest czysty i wyraźny z wielką przyjemnością się słucha.

jola zachara, student marketingu
Pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu polecam

oliwer, prywatny przedsiębiorca
Książka była tak wciągająca, że w trakcie czytania martwiłem się, że tak szybko się kończy. Po lekturze czułem silny przypływ energii, potrzebę działania.

Stanisław Ćwiek, inżynier
Pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu, w innym przypadku osiągniesz duży procent mniej niż osoba z pozytywnym myśleniem. Ta lektura pozwala zrozumieć tą zasadę i nakierunkować nas na właściwy tor. Mam ciągle problem z pozytywnym myśleniem, ale dzięki tej lekturze sprawa wygląda o wiele lepiej, pracuję nad sobą i wierzę że już niedługo negatywne myśli będą tylko przeszłością. Każdą negatywnę myślę będę umiał zamienić na pozytywną :)

Patryk, student kierunku Inżynieria Środowiska, pracownik w branży wentylacja
Jako terapeuta wszystkim gorąco polecam.

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień
zaczynam inaczej myśleć i z nadzieją patrzeć w przyszłość a to w mojej sytuacji jest ogromna korzyść. I właśnie to mówię wszystkim znajomym

Barbara Cymbalista, jestem emerytowaną nauczycielką
Dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w tej książce nauczyłam się świadomie kierować swoim myśleniem tak, aby sprzyjało moim zamierzeniom i prowadziło mnie do sukcesu. Polecam!

Katarzyna Różycka, 29 lat, tłumacz języka angielskiego, Warszawa
Autor w swojej ksiązce udowadnia że to od naszych myśli zależy to czy odnosimy skuces w zyciu czy nie. Podaje ćwiczenia które pozwalają zmienić t nastawienie i skupić się na realizacji własnych celów

Mariusz, student 22 lata

Podobne poradniki

Psychologia zdrowego rozsądku
21.90 zł
Zdrowy sukces. Przez żołądek do sukcesu
21.90 zł
Bogać się, kiedy śpisz
27.00 zł
Akademia Sukcesu
21.90 zł