Zdrowe odżywianie i jego sekrety

Zdrowe odżywianie i jego sekrety

W jaki sposób odpowiedni dobór produktów żywieniowych i medycyna niekonwencjonalna może polepszyć Twoje zdrowie?


Cena: 19.97 zł
Autor: Sergiusz Karpov i Wiera Chmielewska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-476-5

Opinie

Książka, choć krótka, daje dużo naprawdę elementarnej wiedzy o tym jak być zdrowym poprzez wolny od zanieczyszczeń organizm. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy na półkach sklepowych jest prawie sama przetworzona żywność i mauzoleum składników odżywczych, warto sobie uświadomić zasady oczyszczania organizmu, doboru i łączenia składników pokarmowych oraz wykorzystać wskazówki Autora - od zaraz. Książka jest napisana bardzo przystępnie, wręcz prostolinijnie. Powinna więc zadowolić wszystkich potrzebujących prostej recepty na zdrowe odżywianie i zdrowy organizm.

Włodek Salwa, Jestem radioamatorem i pracuję w lotnictwie.
Uważam ,że jest to bardzo dobra lektura.Można sie z niej wiele nauczyć poprzez łatwe zastosowanie mądrych i odpowiednich wskazówek.Ujmuje ona dużo prawdy na temat naszego złego odżywiania, poprzez szeroką wiedzę autor uczy nas jak żyć-jak żyć zdrowo!

Katarzyna Karczewska, Jestem studentka II roku Chemii Kosmetycznej.
Ebook Zdrowe odżywianie i jego sekrety to jedna z podstawowych lektur dla ludzi chcących prowadzić zdrowy styl życia. Książka łamie wiele stereotypów żywieniowych, przedstawia prawdziwy problem nadwagi. Publikacja motywuje do zmiany nawyków żywieniowych.

Ania, studentka pedagogiki, 22 lata
Szczególnie ważne dla mnie są informacje o skutkach łączenia różnych pokarmów. Najczęściej nie zdajemy sobie sprawy jakie i że w ogóle ma to znaczenie! Fascynujące jest również połączenie wiedzy medycyny konwencjonalnej i metod naturalnych. Nareszcie!

Aleksander Ryska, nauczyciel, 44 lata
Solidna wiedza na temat odżywiania. Jeśli chcecie zadbać dobrze o swoje ciało i umysł - serdecznie polecam.

Tomasz Hanckowiak, uczeń
Bardzo ciekawe spojrzenie na sprawy żywienia. Zgadzam się z tym, że nasz organizm potrzebuje okresowego oczyszczania z toksyn, które w ogromnych ilościach pochłaniamy z żywnością. Zgadzam się również z tym, że to co zjadamy bezpośrednio ma wpływ na jakość naszego zdrowia, a w efekcie na długość naszego życia. Serdecznie polecam ebooka. Warto przeczytać!!!

Ewa Stępień, uczeń
Książka szczególnie przydatna dla osób, które podobnie jak ja dbają o to by nie spożywać przypadkowych produktów i nie jest im obojętny wpływ jedzenia na zdrowie. Dzięki wiedzy z tego ebooka już wiem, jak skutecznie oczyścić swój organizm i jak łączyć produkty by poprawić metabolizm. To wszystko wpływa na stan naszego zdrowia, świetne samopoczucie i... piękną cerę! :)

Ola Chmielewska, 18 lat
Książka Zdrowe odżywianie i jego sekrety była dla mnie bardzo ciekawą publikacją. Poszerzyła moją wiedzę na temat zdrowego odżywiania, a sam sposób odżywiania w niej przedstawiony będzie dla mnie inspiracją i sposobem odżywiania.

Anna Grzelak, asystentka, 29 lat
Książka dobrze napisana, bo dobrze się ją czyta. Niektóre rozdziały przeczytałam z zapartym tchem. Autor potrafi porwać do zmian na lepsze. Warto wypróbować jego pomysły. Są przede wszystkim zdrowe, a co równie ważne, te dotyczące jedzenia w większości smaczne. Nie żałuję pieniędzy, które na nią wydałam.

Beata Tyka, 35 lat
Dowiedziałam się jak w warunkach domowych oczyścić wątrobę i jelito grube. To bardzo proste i wszystkim polecam. Rezultaty są rewelacyjne.

Marzanna Nowocińska, 43 lata, pracownik biurowy
E-book wnosi całkiem nowe spojrzenie na tryb życia. Jeśli jestesmy tym co jemy, informacje z e-booka dadza nam możliwość być lepszymi, lepiej funcjonujacymi. (...)

Iza, 26 lat
Bardzo polecam - naprawdę małym wysiłkiem i kosztem można w znaczący sposób poprawić swoje zdrowie.

Maciek Kowalski, 33 lata, specjalista ds. rozwoju contact center
Interesuje sie dietetyką i chciałam poszerzyć swoją wiedzę na ten temta. Madra książka, choć nie ze wszystkim się zgadzam co tam jest napisane. Jednak polecam

Barbara D., inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
Jeśli chcesz żyć długo i szczęśliwie, a przede wszystkim zdrowo; jeśli chcesz wiedzieć, jak uniknąć większości chorób, stosując odpowiednią dietę; jeśli chcesz świadomie się odżywiać w sposób, zgodny z naturą; to ebook Zdrowe odżywianie i jego sekrety jest dla Ciebie!

Serhij Petrychenko, 40 lat, aktor, Schola teatru Węgajty
Książka ta zaskoczyła mnie tym w jaki sposób powinno łączyć się produkty, nie miałam pojęcia, że niektóre i to często takie tradycyjne połączenia są złe, np. kanapka z wędliną. Jest tu też wiele przydatnych diet na lepsze funkcjonowanie, oczyszczenie poszczególnych organów ciała. Po przeczytaniu tej książki można wywnioskować, że tak naprawdę wielu Polaków powinno zmienić swój jadłospis.

Kamila Kolon, 17 lat
Jest to świetna publikacja, stosuję się do wskazań autorów i oczekuję efektów.

miroslawa kurylowicz, 54 lata, położna
To bardzo ważna wiedza, ktorą powinno sie bardziej rozpowszechniać, bo niestety Polska kuchnia z całym szacunkiem ale jest niezdrowa. Ale z czego żyłyby wtedy Firmy Farmaceutyczne i Lekarze? Warto przeczytać tego e-booka.

Ela Gorczyca, 37 lat, tłumacz j.niemieckiego
Większą uwagę musimy zwrocić na jakość naszego pożywienia i znaczną zmianę sposobu odżywiania. Wielu artykułów spożywczych powoduje rozwój mikroorganizmów i pleśni w organiźmie. Pani Dr. Chmielewska jest od paru lat moim lekarzem i autorytetem. Nie da się pominąć roli odżywiania w całym procesie leczenia, tak jak nie da się oddzielić cierpień ciała od choroby duszy . (Vilcacora,jedz zdrowo)

Fanny Madalinska, 37 lat, tłumacz j.niemieckiego
Bardzo ciekawa i praktyczna książka... warto przeczytać...

Mariusz Andryszczuk, właściciel firmy WebCOMP - www.webcomp.pl
Dzięki ebookowi postanowiłem zmienić dotychczasowe zasady żywienia całej rodziny. W naszym jadłospisie używamy znacznie więcej świeżych owoców i warzyw a także stosujemy naturalne suplementy. Nasze społeczestwo posiada bardzo znikomą wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Pozycja jest bardzo interesująca i warta przeczytania.

Marek Piskorski, 48 lat, działalność gospodarcza sklep spożywczy
Wspaniała książka, gorąco polecam wszystkim. Po prostu brak słów. Jestem zauroczony.

Mieczysław Kurkiewicz, 44 lata
Mimo tego, iż bardzo wiele wydawnictw o podobnej tematyce przestudiowałem, to przyznaję, że w powyższym ebooku znalazłem również wiedzę (informacje, których do tej pory nie posiadałem. Nie ulega wątpliwości, że na wiedzy zawartej w ebooku może skorzystać każdy, bez względu na wiek i stan zdrowia. W myśl, nigdy wiedzy nie dość, polecam powyższą lekturę każdemu, ponieważ zdrowie jest najważniejsze i należy o nie dbać od najwcześniejszych lat swego życia.

Ryszard S., po sześdziesiątce, emeryt-rencista
Osiągnełam duże korzyści z ebooka, ponieważ jestem otwarta na nową wiedzę. A zwłaszcza na zdrowie swoje i swoich bliskich. Ebook zawiera wiedzę jak prawidłowo się odżywiać aby uniknąć wielu chorób i jak oczyścić organizm już zatruty aby osiągnąć zdrowie i przedłużyć swoje życie. A przecież każdy chciałby pożyć dużo dłużej, zwłaszcza jak jest zdrowy.

Anna Winiarska, 46 lat

Podobne poradniki

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II
19.70 zł
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
19.70 zł
Dieta surowa, która jest... smaczna!
19.97 zł
Wegetarianizm w praktyce
19.90 zł