Zarządzanie sobą samym w czasie

Zarządzanie sobą samym w czasie

Zarządzanie czasem w praktyce. Krótki, Efektywny, Siódemkowy Kurs dla nie mających czasu


Cena: 21.70 zł
Autor: Iwona Kubis
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-172-6

Opinie

To wspaniała książka. Powinienem od niej zacząć 25 lat temu. Jest to ciekawa literatura, a jednocześnie praktyczny poradnik do bezpośredniego zastosowania.

Grzegorz Kościucha, 46 lat, od wielu lat prowadzę własną firme.
Świetna lektura w samochodzie jadac na kolejna prezentacje pozdrawiam Jerzy Kosinski

Jerzy Kosinski, 46 lat, od wielu lat prowadzę własną firme.
Nie wiem jak wy ale mi się to naprawdę sprawdza w każdym dniu. Polecam

Mariusz Mnich, swiatlo.bialystok.pl Mariusz Mnich przedsiębiorca z Białegostoku.
Bardzo przydatna pozycja dla każdego człowieka w każdym wieku. Pomocna w ustawieniu swojego sposobu postępowania. Jak efektywnie można wykorzystać dany nam przez Boga czas. Mariusz Mnich

Mariusz Mnich, Przedsiębiorca z Białegostoku.
Ciekawa publikacja, która otworzyła mi oczy na to, jak marnuję swój czas i ciągle narzekam, zamiast zabrać się do roboty. Wreszcie mam więcej czasu dla siebie i na swoje hobby, a zaplanowane zadania jakby szybciej znikały...

Andrzej, Fizjoterapeuta
Książka świetna, dzięki niej nauczyłam się jak zarządzać priorytetami w życiu prywatnym i zawodowym oraz czemu w pierwszej kolejności mój czas powinnam poświecić.

Joanna Błachnio, 29 lat, Project Manager
Całkiem inaczej spojrzałem na to jak zarządzać własną osobą w czasie. Odnalazłem w swoim życiu pożeraczy czasu i skutecznie je eliminuje. Dzięki książce poznałem sposoby organizacji i wyznaczania priorytetów czynnościom i celom.

Paweł stelmach, 23, student
Świetna książka ! Kwintesencja wiedzy w temacie organizacji czasu. Nie tylko zmusza do myślenia, ale przede wszystkim popycha do działania. Gorąco polecam!

Edyta Chromińska, kosmetyczka, niezależny przedsiębiorca; 30 lat
Świetna książka - poradnik dla niezorganizowanych ludzi, lub trochę roztrzepanych takich jak ja. Jest to pozycja niedługa, ale bardzo konkretna i treściwa. Polecam wszystkim.

Maciek Kuklo, pracownik hotelu, 27 lat
Jest to bardzo silny i skuteczny, a zarazem psychologiczny punkt widzenia przechodzący w bodziec efektywności, który działa jak adrenalina. Szczerze polecam każdemu.

Tomasz Dechton, manager, 30 lat
Dzięki tej książce nauczyłem się lepiej zarządzać priorytetami, rozróżniać co jest warte mojego czasu i czemu warto poświęcić swój czas.

Marcin Grzesiak, informatyk, 27 lat
Autorka świetnie przygotowuje czytelnika do zmian, które po przeczytaniu książki mogą się wydarzyć. O przepraszam, po wprowadzeniu w życie jej rad. A rady są naprawdę dobre. Ja już stosuję niektóre metody, i choć robię to od niedawna, przynoszą skutki. Pozytywne skutki!

Beata Tyka, 35 lat
Rewelacyjna książka! Najlepsza jaką dotąd przeczytałem o zarządzaniu sobą samym w czasie. Motywacja, organizacja czasu i cele w jednym! Szczerze polecam!

Dominik Gużda, informatyk, 26 lat
Liczne obowiązki, praca, nauka pochłaniały cały mój czas. Jednak po tej lekturze i zastosowaniu dosłownie kilku drobnych porad zawartych w tym ebooku nagle dysponuje ogromną ilością wolnego czasu. Mam teraz czas na naukę, prace oraz dla moich przyjaciół. Rekomenduje go każdemu, kto ma mało czasu lub po prostu z czystej zachłanności chce go więcej.

Artur Sojka, szef marketingu
Miałam problemy z dobrym wykorzystaniem czasu. Marnowałam go mimo, że zaległości się piętrzyły. Ten e-book pokazał mi jak ważne jest sformułowanie celów i pomógł w praktyczny sposób w organizacji mojego czasu.

Marta Nowak, 29 lat, sekretarka
Oczywiście... najpierw nie miałam czasu, aby go przeczytać. A teraz - po przeczytaniu - nic już nie jest takie jak przedtem ! Czy doba ma na pewno w dalszym ciągu tylko 24 godziny?

Anna Rycaj, 50 lat
Znalazłem czas na rzeczy, za które zabierałem sie wiele miesięcy. Zrobiłem własną stronę internetową, uczę się niemieckiego od podstaw, zrobiłem swoja stronę internetową. Planuję cele dnia i tygodnia i przynosi to niesamowite efekty.

Tomasz Mioduszewski, 29 lat, programista, wdrożeniowiec
Bezcenna pozycja dla osób, którym zdarza się myśleć, że na coś nie mają czasu. Po przeczytaniu ebooka muszę przyznać, że zmarnowałem w życiu mnóstwo czasu. Naprawdę warto przeczytać książkę, zorganizować się i mieć DUŻO więcej czasu na nowe projekty, własne czy odpoczynek.

Dariusz Wroński, Biznesnauta
W tym samym czasie potrafię zrobić więcej rzeczy. Polecam wszystkim tego wspaniałego ebooka!

Artur Marciniszyn, lat 33, działalność gosp.
Książka przedstawia kilka ważnych elementów zarządzanai czasem i pozwala spojrzeć na niektóe sprawy z innego, świeżego punktu widzenia.

Piotr Milewski, autor maturalnych repetytoriów z matematyki
Nareszcie zrozumiałem jak należy planować działanie w czasie, aby móc zdąrzyć ze wszystkim. Takie oczywiste, a jednak niewiele osób o tym wie. Książkę czyta się dosłownie w transie, wiedza z niej płynąca jest praktyczna, jestem pod wrażeniem...

Piotr Gibulski, inż. elektronik, specjalista naukowo-techniczny
Warto zainwestować te parę złotych w tak pożyteczną wiedzę zawartą w tej książce. Nagle okazuje się, że mamy więcej czasu niż się nam wydaje, oczywiście jeżeli wykorzystamy wiedzę zawartą w tej publikacji.

Sławek Pawlikowski, Przedstawiciel Handlowy w dużym koncernie spożywczym.
Ebook jest rewelacyjny. Każdy, kto chce mieć więcej czasu dla siebie lub na swoje hoby powinien go przeczytać. Od tej chwili zaczyna zmieniać się moje życie. Polecam gorąco wszystkim tym którzy chcą cokolwiek zmienić w swoim życiu.

Maciej Marszałkowski, 58 lat
Warto przeczytać i uświadomić sobie, ile czasu tracimy na niepotrzebne działania a ile można zyskać choć trochę organizując sobie czas.

Darisz Cichowski, 42 lata właściciel sklepu i baru.
Świetna ksiazka! Pozwala nauczyć się, jak miec zawsze czas i jak z tego wolnego czasu korzystać. Polecam gorąco :)

Krzysztof Rajda, lat 14, uczeń Gimnazjum

Podobne poradniki

Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X
21.90 zł
Podróże do wnętrza siebie
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom 1 Superumysł
0.00 zł
Psychologia zdrowego rozsądku
21.90 zł