Zabójcza koncentracja

Zabójcza koncentracja

Jak sprawić, aby nasza koncentracja podczas ważnych zadań, była na najwyższym poziomie?


Cena: 19.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-240-2

Opinie

Koncentracja jest jednym z głównych czynników sukcesu. Tą jak niezwykle ważną umiejętność można, a nawet trzeba trenować. Książka ta w sposób wyczerpujący wyjaśnia zagadnienia, obala mity dotyczące koncentracji. Przede wszystkim w przystępny sposób dla każdego pokazuje jak można tą umiejętność wyćwiczyć.

Szymon K, Student psychologii.
Książka jest świetna! Zawarta w niej wiedza jest bardzo pomocna. Opisane techniki i ćwiczenia są zrozumiałe. Gorąco polecam!!!

Rafał Jasieński, własna firma usługowa, student; 21 lat
Wreszcie wiem co mam robić, jak słuchać i obserwować żeby być 100% skoncentrowanym. Efekty już są, ale to dopiero początek rozwoju w tym kierunku.

Piotr Gibulski, inż. elektronik, 32 lata
Rewelacja! Multum przydatnych ćwiczeń, wszystko opisane przystępnym językiem. Jeśli chcesz poprawić swoją koncentrację, po prostu zasięgnij po tego ebooka.

Krzysztof Bobiński, uczeń liceum, lat 18
Książka wprowadza w dziedzinę koncentracji i zwraca uwagę na istotne problemy dotyczące procesu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Uważam, że niektóre z proponowanych ćwiczeń winny być wykorzystywane w szkołach publicznych. Warto zapoznać się z tą publikacją i systematyczne pracować nad osiągnięciem sukcesu.

Sławek, nauczyciel, 36 lat
Spostrzeżenia autora pozwoliły mi dostrzec obszary, co do których nie miałem pojęcia, że mogą wpływać na zachowanie koncentracji i skupieniu na interesującym mnie temacie bądź celu!

Aleksander Ryska, nauczyciel, 44 lata
Ebook pozwolił mi lepiej uświadomić sobie podstawowe zasady potrzebne do lepszej koncentracji w codziennym życiu. Na pewno polecę tego ebooka swoim znajomym i przyjaciołom.

Marek Gil, Irydolog, fytoterapeuta
Poznałem wiele ciekawych i wartościowych sposobów polepszenia sprawności poznawczej. Metody, które były mi już wcześniej znane, pokrywały się z moją wiedzą psychologiczną i psychoterapeutyczną. Polecam!!!

Jacek Chmielewski, psycholog, psychoterapeuta, intruktor psychoterapii uzależnień; 44 lata
Książka godna polecenia, ponieważ zawiera dużo ciekawych porad i sposobów do osiągnięcia wyznaczonego celu. Zachęcam do przeczytania!

Tomasz Ł., projektant

Podobne poradniki

Zwielokrotnianie Umysłu
21.70 zł
Efektywna nauka
19.90 zł
Szybkie czytanie dla wytrwałych
24.90 zł
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
19.97 zł