Włoskie słówka

Włoskie słówka

Jak zapamiętać 200 włoskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?


Cena: 9.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-063-8

Opinie

Całość świetnie prowadzi krok po kroku podając model mapy myśli, która to mapa pozwala na łatwe przyswojenie i zapamiętanie nowego obcego słowa. Polecam, bo to i nauka, i świetna zabawa.

Piotr Paszkiewicz, webmaster, 42 lat
Autor jest ekspertem w dziedzinie wkuwania! Za kilka dni jadę, a już potrafię prawie 300 słówek i ułożyć zdania. Sprawił, że zamiast skupiać się na czymś innym, śmieje się z wyobraźni jednocześnie zapamiętując słówka!

Patryk Skiba, webmaster, 42 lat
Wiedza, która jest zawarta w ebooku jest łatwo przyswajalna. Sposób skojarzenia słówek daje lepsze rezultaty pamięciowe. Polecam go tym, którzy nie mają dużo czasu, a szybko chcą osiągnąć efekty. Warto z niego skorzystać.

Julita Adamiak, właściciel firmy
Mam ebooka bardzo krótko, ale mimo to jest on tym, czego szukałam od lat... Ta metoda jest łatwa i przyjemna w użyciu no i nie nudna. Zawsze miałam problem z gramatyką, a ta metoda wcale nie wymaga jej reguł, za to uczy twórczego myślenia i zapamiętywania. Żałuję tylko, że tak późno poznałam tę super metodę.

Małgorzata Matla, technik elektryk, 39 lat
Pracując przez rok we włoskiej restauracji nie zdołałem nauczyć się tylu i w tak szybki sposób naprawdę przydatnych i niezbędnych co z ebooka - włoskie słówka. Myślę, że wystarczy tylko postępować według reguł podanych przez autora, a sukces w komunikacji i satysfakcja osobista gwarantowana. Szczerze polecam.

Hubert Jakubowski, 30 lat, pracuje za granicą
Jadę za niecały miesiąc do Wloch, na Sycylię w sprawach projektu Unijnego. Dzięki temu ebookowi język włoski będzie tym, którego bedę się uczył obok angielskiego i niemieckiego. Taka zachęta pokonuje samouczki...

Marek Sikora, 34 lata, nauczyciel akademicki

Podobne poradniki

Włoskie słówka
9.97 zł
Jak opanować dowolny język obcy
19.90 zł
Strona bierna jest prosta!
16.90 zł
Business English dla każdego
19.90 zł
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.