Włoskie słówka

Włoskie słówka

Jak zapamiętać 200 włoskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?


Cena: 9.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-063-8

Opinie

Całość świetnie prowadzi krok po kroku podając model mapy myśli, która to mapa pozwala na łatwe przyswojenie i zapamiętanie nowego obcego słowa. Polecam, bo to i nauka, i świetna zabawa.

Piotr Paszkiewicz, webmaster, 42 lat
Autor jest ekspertem w dziedzinie wkuwania! Za kilka dni jadę, a już potrafię prawie 300 słówek i ułożyć zdania. Sprawił, że zamiast skupiać się na czymś innym, śmieje się z wyobraźni jednocześnie zapamiętując słówka!

Patryk Skiba, webmaster, 42 lat
Wiedza, która jest zawarta w ebooku jest łatwo przyswajalna. Sposób skojarzenia słówek daje lepsze rezultaty pamięciowe. Polecam go tym, którzy nie mają dużo czasu, a szybko chcą osiągnąć efekty. Warto z niego skorzystać.

Julita Adamiak, właściciel firmy
Mam ebooka bardzo krótko, ale mimo to jest on tym, czego szukałam od lat... Ta metoda jest łatwa i przyjemna w użyciu no i nie nudna. Zawsze miałam problem z gramatyką, a ta metoda wcale nie wymaga jej reguł, za to uczy twórczego myślenia i zapamiętywania. Żałuję tylko, że tak późno poznałam tę super metodę.

Małgorzata Matla, technik elektryk, 39 lat
Pracując przez rok we włoskiej restauracji nie zdołałem nauczyć się tylu i w tak szybki sposób naprawdę przydatnych i niezbędnych co z ebooka - włoskie słówka. Myślę, że wystarczy tylko postępować według reguł podanych przez autora, a sukces w komunikacji i satysfakcja osobista gwarantowana. Szczerze polecam.

Hubert Jakubowski, 30 lat, pracuje za granicą
Jadę za niecały miesiąc do Wloch, na Sycylię w sprawach projektu Unijnego. Dzięki temu ebookowi język włoski będzie tym, którego bedę się uczył obok angielskiego i niemieckiego. Taka zachęta pokonuje samouczki...

Marek Sikora, 34 lata, nauczyciel akademicki

Podobne poradniki

Niemieckie słówka
9.97 zł
Cała prawda o nauce języka angielskiego
21.90 zł
Włoskie słówka
9.97 zł
Business English dla każdego
19.90 zł