Witaminy, minerały i suplementy

Witaminy, minerały i suplementy

Jak stosując odpowiednie preparaty, suplementy i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia?


Cena: 27.00 zł
Autor: Krzysztof Abramek
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-301-0

Opinie

Wszystkie informacje na temat preparatów, które pomogą nam się odmłodzić.

Wojciech Siwiec, uczeń szkoły średniej -sport
No cóż, książka wywróciła moją dbałość o zdrowie do góry nogami. Okazuje się, że przez 20 lat mojego życia nie tylko nie dbałam ale wręcz szkodzilam swojemu zdrowiu. Bardzo się cieszę ,że ta publikacja trafiła w moje ręce. Mam nadzieję ,że jeszcze nie jest późno by nadrobić niesienie pomocy dla mojego organizmu. Pierwszy raz przeczytałm książkę ciurkiem . Włos mi się jeżył, gdy dowiedziałam się jakie błędy popełniałam. Teraz zamierzam po kolei zawarte informacje wykorzystać już świadomie i zdrowo. W bardzo przystępny sposób są podane w książce informacje na temat naszego organizmu i prawidłowej suplementacji. Do nas należy tylko zastosowac się do zawartych tam informacji a organizm pięknie nam za to podziękuje .

Grażyna Ptasznik, pracownik biurowy
Sięgając po tą książkę byłem nastawiony całkiem na nie jakimkolwiek lekom i suplementom. Jeszcze nigdy w swoim, życiu nie wziąłem tabletki przeciwbólowej. Podczas nielicznych moich chorób połowa przepisywanych przez lekarzy lekarstw wędrowała do kosza, a także tam lądowała co druga recepta. Zawsze twierdziłem, że organizm ludzki to taka doskonała maszyna, która sama musi zwalczyć wszelkie problemy a przy okazji się wzmocnić. Po witaminy, minerały i suplementy sięgnąłem po to by się umocnić w mym przekonaniu, by potwierdzić, że to nie jest potrzebne do szczęścia a tylko szczęściu może zaszkodzić. Przeczytałem i teraz mogę stwierdzić , że i owszem jest to prawda lecz teraz wiem dlaczego. W książce opisano w bardzo dokładny i przystępny sposób zło jakie nam, laikom farmacji, wyrządzają niekompetentne osoby sprzedające wszelkiego rodzaju specyfiki farmaceutyczne. Poznałem całą prawdę o suplementach i zacząłem ją stosować wg. wskazówek autora - widzę korzyści jakie może dać suplementacja. W mojej maszynie znalazł się brakujący trybik który pozwolił jej pracować jeszcze lepiej, szybciej i sprawniej. Zastanawiam się teraz dlaczego tak późno poznałem tę prawdę, dlaczego się o tym dowiedziałem dopiero teraz? Pocieszam się tylko tym, że moja wcześniejsza postawa uchroniła mnie przed eksperymentowaniem ma samym sobie. Polecam.

Adam Szantyka, Mistrz Narzędziowni, student Inżynierii Środowiska, lat 30, poszukujący drogi do niezależności finansowej, spokoju i dobrego zdrowia.
Książka o witaminach i suplementach jest ciekawą lekturą, którą polecam tym wszystkim, których interesuje zdrowie i zapobieganie chorobom. Wiadomości w niej zamieszczone są mi znane, ponieważ stosuję suplementację ja i moja rodzina i wiem, że to jest droga do polepszenia samopoczucia i niekiedy wyjścia z choroby infekcje wirusowe i bakteryjne . Nie mniej okazała mi się przydatna ze względu na nowe informacje dotyczące stosowania witamin. Dziękuję i gorąco pozdrawiam.

Małgorzata Chęcińska, Mistrz Narzędziowni, student Inżynierii Środowiska, lat 30, poszukujący drogi do niezależności finansowej, spokoju i dobrego zdrowia.
Książka ta jest dla mnie innym spojrzeniem na na odżywianie, mówi o uzupełnianiu diety spowodowanym niedoborami składników odżywczych. Jest cenna w mojej domowej bibliotece.

Andrzej Kwiatkowski, Jestem rencistą.Usiłuję odzyskać przy pomocy medycyny natural- nej i odżywiania. Medycyna akademicka mnie nie zadowala.
Jest to znakomity e-book w którym znajduje się wiele pożytecznych informacji na temat żywienia. Wiedza w niej zawarta służy mi bardzo podczas rozmów z klientami.E-book na 5

Krystian Komar, student
Lektura,ktora pozwala na chwile refleksji nad tym co czlowiek spozywa,co powinien zmienic w swoim zyciu,psychice aby nie dac sie zwiesc kolorowemu pozywieniu .

Adam Kowalik, menedzer produkcji
Rewelacyjna publikacja dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i chcą utrzymać jakość swojego życia na wysokim poziomie. Książka otwiera oczy na potrzebę suplementacji w dzisiejszych czasach.

Małgorzata Dwornik, pielęgniarka
Ten poradnik mogę polecić każdemu, kto chce zachować zdrowie lub chce do niego powrócić. Autor wykazał się tu wiedzą i wielu lekarzy akademickich mogłoby z tej wiedzy skorzystać.

Wiesław Adamczyk, rencista, 51 lat
Świetna publikacja, promująca profilaktykę zdrowotną. Pokazuje jak jesteśmy manipulowani przez instytucje odpowiedzialne za dopuszczanie produktu na rynek i firmy powołane do ochrony naszego zdrowia. Uświadamia o zagrożeniach wynikających z niewłaściwego odżywiania, szkodliwości leków i stosowania samoleczenia. Jeżeli cenisz swoje zdrowie, ten poradnik na pewno Ci w tym pomoże.

Tadeusz Temich, wswpólpraca z firmą zajmującą się zdrowiem, 55 lat
Powiem szczerze, iż książka w 100% spełniła moje oczekiwania. Uświadomiła mi bardzo wiele rzeczy związanych z żywieniem. Jak wiele rzeczy, które jemy jest nam obojętnych. Otworzyła mi oczy na sprawy, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Każdy z nas wie, że dobrze jest jeść witaminy i minerały lecz nie mamy zielonego pojęcia, które z nich mają zbawienny wpływ na nasz organizm, a które mogą nam zaszkodzić. Gorąco polecam. Naprawdę bardzo dobrze wydane pieniądze!!!

Krzysztof Wojtas, student, 24 lata
Wiele lat pracuje jako dystrybutor suplementów i zdawało mi się, że nic mnie nie może zaskoczyć w tym temacie. Tymczasem wiedza jaką zebrał autor w swoim ebooku wprawiła mnie w osłupienie. Wielu rzeczy nie wiedziałem. Te informacje używam do rozmów z ludźmi, którzy nie wiedzą do czego służą suplementy i po co trzeba ich używać. Ta książka powinna być lekturą obowiązkową dla lekarzy oraz dla tych, którzy decydują się na propagowanie różnych suplementów. Będą bardziej wiarygodni i bardziej rzetelnie będą argumentować konsumpcję suplementów. Będą bardziej pożyteczni dla ludzi. Nie będą psuli rynku.

Marian Szubarczyk, pracuję w firmie jako National Marketing Director, 58 lat
Rewelacyjny materiał szkoleniowy dla dystrybutorów zajmujących się suplementacją. Warto pomyśleć o wersji drukowanej. Polecam wszystkim moim menadżerom szkolącym struktury.

Stanisław Góral, emeryt, menadżer; 60 lat
Niewątpliwą, mocną stroną książki, oprócz wiedzy teoretycznej jest mnóstwo porad praktycznego zastosowania tej wiedzy. Prostota tłumaczenia powoduje jej przyswajalność, a tym samym zachęca do skorzystania z porad. Autor nie stawia siebie jako wiedzącego najlepiej , ale zachęca do poszukiwania i pogłębiania tematu, co czyni tę pozycję wiarygodną.

Aleksander Ryska, nauczyciel wf, 44 lata

Podobne poradniki

Witaminy, minerały i suplementy
27.00 zł
Leczyć czy wyleczyć?
19.97 zł
Zaklinacz wagi
21.70 zł
Dieta surowa, która jest... smaczna!
19.97 zł