Weź się w garść!

Weź się w garść!

Pierwszy praktyczny poradnik pokazujący w tak KONKRETNY sposób JAK zmienić swoje życie.


Cena: 21.90 zł
Autor: Elżbieta Maszke
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-805-4

Opinie

Fantastyczna lektura!!! W połączeniu z publikacjami Joe Vitale na temat motywowania siebie i sposobów dążenia do wyznaczonych sobie celów daje niesamowite efekty!!! Po zastosowaniu się do kilku prostych rad z tej książki mam wrażenie, że doba stała się dwa razy dłuższa... Mam czas na pracę, hobby, zabawę z dziećmi i ogromną ilość pomysłów na dalszy rozwój swojej firmy... Fantastyczna lektura!!! Gorąco polecam!!!

Anna, Księgowa
Książka jest świetna. Ujmuje wszystko to co jest po prostu bardzo istotne. Sposób przedstawienia własnych myśli autorki również bardzo mi się podoba. Sprawia bowiem, że świetnie czyta się tę publikację.

Michał Kidziński, Rozwijam własny e-biznes oraz wirtualną franchise
Jestem sceptykiem ale ten ebook przeszedł moje oczekiwania. Gorąco polecam !!!

Marcin Skórnóg, Marcin 29 lat inżynier
Praktyczny tandem razem z Odwieczne prawa życia . Polecam w pakiecie, te pozycje świetnie się uzupełniają.

Piotr Gansiniec, Marcin 29 lat inżynier
Oto instrukcja opisująca krok po kroku, co należy zrobić ze swoim życiem, aby w końcu zacząć zmieniać je na lepsze, a nie tylko przeczytać kolejną wybitną książkę i jechać na słomianym zapale. Jeśli skorzystacie z rad zawartych w tej publikacji, nie może się wam nie udać - w końcu zaczniecie osiągać osobiste sukcesy w życiu, w pracy, w szkole też. ;) Weź się w garść dosłownie tłumacząc, brzmiałby DO ROBOTY!!! Nie ma czasu do stracenia i to jest racja. Najbardziej spodobał mi się tekst mówiący 60% czasu musimy przeznaczyć na pracę nad samym sobą a 40% nad światem zewnętrzny , wcześniej nie zdawałem sobie z tego sprawy i pewnie dlatego zawsze ponosiłem porażkę... Teraz już jest inaczej. Serdecznie POLECAM, to trzeba przeczytać!!!

Kamil M., Marcin 29 lat inżynier

Podobne poradniki

Legalny Doping Emocjonalny
24.90 zł
Złodzieje czasu
21.90 zł
Sztuka bycia wielkim
21.70 zł
Prawa sukcesu. Tom 1 Superumysł
0.00 zł