Wegetarianizm w praktyce

Wegetarianizm w praktyce

Dowiedz się czym jest wegetarianizm, jak możesz na nim skorzystać i dlaczego tyle osób decyduje się na wegetarianizm


Cena: 19.90 zł
Autor: Wojciech Łukaszewski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-078-6

Opinie

Dzięki książce 'Wegetarianizm w praktyce' wiem, jak zdrowo się odżywiać. Dowiedziałam się jak w pełni zastępować produkty mięsne innymi-np. roślinnymi. W książce umieszczono również dużo gotowych przepisów wegetariańskich. Gorąco polecam przeczytanie e-booka wszystkim wegetarianom i ludziom, którzy dbają o swoje zdrowie.

Agnieszka Jadczak, uczennica, 15 lat.
Bardzo ciekawa książka podejmująca rożne aspekty wegetarianizmu, bardzo przydatna osobom myślącym o przejściu na wege (takim jak ja), jak i tylko interesującym się tym tematem. Przydatne są także zamieszczone wskazówki na temat komponowania jadłospisu oraz proste przepisy na pyszne dania, co dla początkujących wegetarian jest bardzo pomocne. Gorąco polecam zainteresowanym tym tematem.

Rafał Dziedzic, 27 lat, pracownik administracji państwowej
Jestem mięsożercą , postanowiłam jednak zapoznać się z treścią wydawnictwa i spełniło ono moje oczekiwania na tyle, że przynajmniej częściowo wprowadzę wiedzę uzyskaną po przeczytaniu w życie. Może zostanę wegetarianką, kto wie? Jeżeli wiadomości zawarte w książce są wiarygodne (a tak sądzę) z pewnością pozytywnie wpłyną na poprawę jakości mojego życia. Gorąco polecam wegetarianizm innym niezdecydowanym co do diety. Pozdrawiam.

Elżbieta Sierpowska, 54 lata, dyrektor spółki z o.o., ekonomista

Podobne poradniki

Zdrowe odżywianie i jego sekrety
19.97 zł
Kuchnia weganki
19.90 zł
Dieta surowa, która jest... smaczna!
19.97 zł
Leczyć czy wyleczyć?
19.97 zł