Vademecum doradcy ubezpieczeniowego

Vademecum doradcy ubezpieczeniowego

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, aby zwiększać swoją skuteczność i zarabiać więcej


Cena: 21.70 zł
Autor: Waldemar Mielczarek
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-436-9

Opinie

Uważam ,że lektura ta jest wspaniałym wprowadzeniem do zawodu agenta ubezpieczeniowego.Powinien ją przeczytać każdy kto zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń ,zarówno młody jak i stary(myśle o stażu pracy).Naprawdę polecam ,daje bardzo dużo istotnych wskazówek . Pozdrawiam Ewa

Ewa P, Jestem doradcą finansowo-ubezpieczeniowym
Książka mocno motywuje do działania a tego najbardziej nam brakuje w branży sprzedazy ubezpieczeń. W książce tej znajdziemy wszystko to czego oczekujemy. Po analizie tej książki zrozumiałam jak ważny jest ten zawód a przede wszystkim, że nie należy się bać ludzi i spotkań z nimi.

Aurelia Suliga, Jestem menedżerem w dużej firmie finansowo-ubezpieczeniowej
Książka jest po prostu świetna, bardzo ją polecam, jest w niej bardzo dużo skutecznych rad, tą książkę po prostu się chłonie, nie czyta. Bardzo polecam!!!! W pracy bardzo mi pomogła ta książka, rady z niej to po prostu złote porady!!!

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości na AE w Katowicach, pracuje jako przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy.
Bardzo dobra książka, w zasadzie poradnik, polecam każdemu kto zajmuje się ubezpieczeniami zawodowo, ta książka jest przykładem z życia wziętym i zawiera mnóstwo przydatnych porad prawdziwego agenta.

Dariusz Miś, Jestem Agentem Ubezpieczeniowym w Commercial Union Polska, ta praca to moja pasja. Chcesz wiedzieć więcej napisz: dariuszmis@life.pl
Bardzo dobra pozycja dla agentów ubezpieczeniowych i nie tylko..

Adam, agent ubezpieczeniowy poważnej firmy
Bardzo dobry e-book, zawiera cały arsenał praktycznych wskazówek popartych przykładami z codziennej pracy autora. Doskonałe źródło inspiracji dla agentów ubezpieczeniowych na każdym poziomie zaawansowania. Gorąco polecam.

Kamil Kędzior, 22 lata, agent ubezpieczeniowy
Tak jak w przypadku 365 dni do sukcesu, oceniam go bardzo pozytywnie. Jest to dodatkowe narzędzie przydatne w pracy. Na ogół ludzie nie zdają sobie lub nie chcą zdawać sobie sprawy z istniejących zgrożeń. Oba te ebooki pozwolą im uzmysłowić sobie o formie zabezpieczeń.

Igor Opoczyński, 53 lata, agent ubezpieczeniowy.
Porządkuje moje przemyślenia w tym temacie.Sam zdobywam w tym zakresie doświadczenia od 1990 r.,począwszy od rynku austriackiego,a obecnie na rynku polskim.Polecam tą książkę jako dobry i przydatny warsztat pracy dla początkujących i zaawansowanych w zawodzie agenta ubezpieczeniowego.

Dariusz Siemieniak, 57 lat,Ojciec pięciorga dzieci,wyższe SGH ,twórca i właściciel kilku firm,obecnie właściciel piekarni,zwolennik szeroko rozumianej swobody gospodarczej i likwidacji podatków dochodowych dla rodzin z 2+2 i więcej dzieci ,st
Super. Dziesiątki konkretnych przykładów rozmów z klientami. Sporo przykładów, porad, przemyśleń. Polecam każdemu, kto zajmuje się choć trochę ubezpieczeniami.

Grzegorz Deja, 30 lat, dyrektor oddziału firmy szkoleniowo-doradczej z zakresu inwestycji.

Podobne poradniki

Vademecum doradcy ubezpieczeniowego
21.70 zł
Pamięć doskonała
21.90 zł
Zacznij przyciągać pieniądze
0.00 zł
Łatwa trudność zROZUMIEnia
24.90 zł