Upadłość nie jest klęską

Upadłość nie jest klęską

Co zrobić, aby upadłość nie oznaczała klęski? Jak nie popełniać błędów, które mogą doprowadzić Twoją firmę do upadłości i jak podnieść się po porażce?


Cena: 19.90 zł
Autor: Jacek Jerzycki
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-264-8

Opinie

Przede wszystkim uspokoiłem się. Mam firmę, która ma poważne problemy. W tej książce jest idealnie wszystko tak napisane jak dzieje się z moją firmą. Ta książka dała mi wiarę!!!

Piotr Jaźwiński, nauczyciel, handlowiec; 39 lat
Chciałbym gorąco polecić tę publikację wszystkim tym, którzy myślą poważnie o prowadzeniu biznesu w różnych formach. Dzięki tej publikacji i informacjach o zagrożeniach, i zakresie odpowiedzialności przy prowadzeniu biznesu, uniknąłem ostatnio odpowiedzialności za konsekwencje działań mojego wspólnika. Polecam z całą odpowiedzialnością!!!

Piotr, właściciel firmy, 27 lat
Książka napisana w sposób bardzo przystępny i doskonale dopasowana do polskich realiów. Jako osobie dopiero wchodzącej w świat własnego biznesu pokazuje wiele potencjalnych niebezpieczeństw, na które można się napotkać, ale nie koniecznie je dostrzec. Książka godna polecenia.

Bartłomiej Bąk, 24 lata, student informatyki
Uważam, że jest to świetna książka. Napisana w sposób przystępny i zrozumiały. Przydała mi się do pracy licenjackiej.

Aneta Kwiatkowska, 29 lat, specjalista ds. kadrowo-płacowych
Segreguje pewne metody postępowania w kłopotliwych sytuacjach i pozwala spokojnie przeanalizować postępowanie.

Mirek, 46 lat, firma handlowa
Upadłość nie jest klęską pana Jacka Jerzyckiego to świetny poradnik praktyczny i psychologiczny pomagający przebrnąć przez zawiłe wyboje polskiej rzeczywistości. Słowa autora celnie docierają do świadomości a jego przekonujący komentarz krok po kroku uświadamiają co robić aby nie wpaść w panikę, gdy dosięgnie widmo upadłości. Publikacja zawiera cenne wskazówki praktyczne w zakresie prawa podatkowego, które zapadają w pamięć i wiele uczą. Jest to poradnik dla wszystkich, którzy nie chcą w razie niepowodzeń wpaść w popłoch. Za nieświadomość płaci się zazwyczaj bardzo wysoką cenę.

Oliwia, pracuje w spółce razem z mężem
Ksiażka była dla mnie pomocą naukową, służącą do napisania pracy inżynierskiej. Naprawdę jestem bardzo zadowolona, że zamówiłam tą książkę! Dowiedziałam się naprawdę ciekawych rzeczy na temat upadłości!

Agnieszka Pasternak, studentka 4 roku na kierunku Logistyka

Podobne poradniki

Import pieniędzy
29.90 zł
Jak wygrać w biznesie?
24.90 zł
Analiza FMEA procesu
29.90 zł
Strategie free marketingu
19.70 zł