Umysł sprzedawcy

Umysł sprzedawcy

Jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Poznaj sekrety skutecznego sprzedawcy.


Cena: 23.90 zł
Autor: Artur Wojciechowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-193-1

Opinie

Ta książka jest dobra. Daje możliwość zmiany siebie i zdopingowania działań dzięki którym osiągnie się stan umysłu, w którym sprzedaż To takie proste . Pokazuje drogę jaką należy wykonać by osiągnąć niezłe rezultaty. No ale cóż samo nic się nie zrobi. A wiec do dzieła.

Tomasz Budziszewski, jestem studentem SGH i agentem ubezpieczeniowym
Super pozycja. Szukałam takiej książki która pomogłaby mi w lepszym kontakcie z klientem, abym mogła podwoić ilość sprzedanych polis i inwestycji. Dziękuję

Jola, doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Książka jest poprostu świetna, bardzo ją polecam, jest w niej bardzo dużo skutecznych rad, tą książkę poprostu się chłonie nie czyta.

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości na AE w Katowicach, pracuje jako przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy.
Warto przeczytać! Mimo, że jestem doświadczonym sprzedawcą, czasem zapominam o pewnych podstawowych zasadach. Dlatego gorąco polecam każdemu zajmującemu się sprzedażą, tak początkującym jak i doświadczonym sprzedawcom.

Robert Leszkiewicz, właściciel biznesu
Po lekturze ebooka i zastosowaniu cennych rad już po dwóch dniach zwiększyłem swoje zyski.

Piotr Majewski, właściciel biznesu
Ebook odblokowuje umysł. Uczy jak sprzedawać nie tylko produkty i usługi, ale i samego siebie w dobrym tego słowa znaczeniu.

Sławek, elektronik
Dzięki tej książce przezwyciężyłem obawy przed odmową, z którymi boryka się każdy człowiek próbujący coś sprzedać. Bardzo pomogło mi to w mojej działalności gospodarczej. E-booka tego powinien przeczytać każdy, kto sprzedaje lub ma zamiar sprzedawać swoje usługi.

Wojciech Szczekan, własna firma, 28 lat
Trzeba przyznać, że autor podszedł bardzo rzetelnie do tematu. Książka nie jest wielka, ale posiada kompendium tego, co przydatne w handlu. Zdecydowanie i z przyjemnością polecam ją!

Dariusz Boniukiewicz, spówłaściciel firmy szkoleniowej, właściciel serwisu psychologiczngo
Po przeczytaniu pierwszych trzech rozdziałów kiwałam głową z aprobatą. Na samej sobie doświadczyłam tego co tu opisano. Potem znalazłam kilka stwierdzeń, które brzmiały znajomo, ale złapałam sie na tym, że dotąd nie stosowałam ich w praktyce i postanowiłam zadziałać... Efekty są optymistyczne oby tak dalej. Polecam przeczytanie tej książki i oczywiście co za tym idzie - działanie!

Katarzyna Budzis, pośrednik ubezpieczeniowo-finansowy, 42 lata
Ebook otwiera oczy. Przeczytałem o wielu nieznanych mi dotąd czynnikach wpływających na proces sprzedaży. Bardzo ciekawa pozycja. Szczególnie dla ludzi, którzy już zajmują się sprzedażą produktu lub swoich teorii albo dopiero mają zamiar się tym zająć.

Marek Czyżniewski, 28 lat
Po lekturze przygotowałam fantastyczne szkolenie dla moich konsultantek. Obowiązkowa lektura dla osób współpracujących z firmami networkowymi.

Kamila Molińska, szafirowy dyrektor Klubu Oriflame, 27 lat
Polecam ludziom, którzy sprzedają swoje towary innym. Praktyczne porady, jak zostawić klientów u siebie jak najdłuzej i jak na nich wiecej zarobić.

Grzegorz Zaklukiewicz, mam 24 lata i jestem informatykiem
Rewelacyjna książka dla każdej osoby związanej ze sprzedażą. Oczywiście dużo wiedzy tam zawartej jest mi znana, ale dobrze jest odświeżyć sobie swoją wiedzę. Bardzo polecam tę pozycję, jest to jedna z lepszych książek jaką czytałem na temat sprzedaży. Goroąco polecam.

Grzegorz Szulik, Właściciel firmy, www.netmetis.pl
Te ebook to kompendium wiedzy o sprzedaży. Na razie zbyt wcześnie by mówić o konkretnych efektach czy korzyściach, lecz dzięki wiedzy zawartej w ebooku zapewne już niedługo pozytywne efekty będzie widać ;).

Grzegorz Deja, 29 lat, kierownik zespołu doradców finansowych
Od kilku lat zajmuje się sprzedażą i ciągle interesują mnie informacje na ten temat. Tego ebooka nie da się przeczytać raz i odłożyć na bok. Są tu informacje, do których trzeba wracać, czytać i wdrażać w życie, i czytać, i wdrażać w życie, i czytać wdrażać w życie i czytać.....

Teresa Mądzik, 29 lat, kierownik zespołu doradców finansowych
Umysł Sprzedawcy pomógł mi zrozumieć jak wiele błędów popełniam nie tylko jako sprzedawca, ale również w życiu prywatnym. Dzięki temu dowiedziałem się też nad czym muszę teraz popracować i jak się do tego zabrać.

Mirek Glacel, 32 lata, sprzedawca, www.multiform.pl
Super opracowanie, ponieważ praktyka osoby piszącej potwierdza wiele sposobów na powiększenie zysków firmy.

Krzysztof Gierucki, 49 lat, prywatny przedsiębiorca, www.lumex.pl
Książka Umysł sprzedawcy jest ciekawą i poucząjącą pozycją, porady w niej zawarte napewno pomogą początkującym handlowcom w zdobyciu pewności siebie oraz zmienią podejście do sprzedaży własnej osoby.

Jarosław Kudlik, 29 lat, handlowiec
Książka jest napisana w sposób prosty i bardzo zrozumiały. Jest jakby streszczeniem dużej części wiedzy, którą posiadłem przez lata nauki i doświadczenia. Idealna do wykorzystania przy szkoleniu.

Damian, 30 lat, od 5 lat prowadzi firmę sprzedażową w branży telekomunikacyjnej
Ebook porządkuje przeczucia, które siedzą głęboko w naszej świadomosci.. Polecam.

Mateusz H., 30 lat, od 5 lat prowadzi firmę sprzedażową w branży telekomunikacyjnej
Tak naprawdę to jestem tym samym typem człowieka, co twórca książki, więc jak czytam czuję jakbym sama pisała. A młodych trzeba uczyć jak pracować i jak sprzedawać. Książka pomoże mi zrobić to poprostu szybciej :))

Natalia Maliszewska, 30 lat, od 5 lat prowadzi firmę sprzedażową w branży telekomunikacyjnej
Ktoś poszukujący, rozwijający swój fach sprzedawcy, na pewno odnajdzie tu wspaniałe wskazówki. Napisane dobrym, zrozumiałym językiem, zaskakujące, wyszukane przykłady działań mechanizmów myślenia, mogą naprawdę pomóc tym, którzy nie poprzestają na tym co teraz...

Jaras, www.tenjaras.webpark.pl
Wszyscy wiemy, że do dobrej i dochodowej pracy potrzebna jest motywacja. Myśli zawarte w tym ebooku choć w wielu przykładach ujęte w sposób prosty, zawierają tak głębokie myśli potrzebne w wielu aspektach życia, a nie ocenione okazują się być dla ludzi, których praca polega na kontaktach z ludżmi i osiąganiu dochodów.

Krzysztof Wilkosz, 54 lata, elektronik
Rzetelnie opracowany, przystępny poradnik dla wszystkich, którzy pragną poprawić jakość swojej sprzedaży i zarządzać swoją ścieżka do Sukcesu. Omawia wszystkie kluczowe zagadnienia dot. procesu sprzedaży, daje konkretne narzędzia (arkusze ocen). Podoba mi się podejście do wielu spraw (bo jest bliskie mojej filozofii życia i sprzedaży) przez pryzmat CELU, potrzeb, zarządzania czasem i nagradzania siebie za wyniki! Wskazówki dotyczące budżetowania - sprawdzone i działające, np. zasada 10% - zawsze warte przypomnienia, gdyż wiele osób o tym wie, ale niewiele metody używa :). Jako sprzedawca, menedżer, trener i psycholog - polecam lekturę Umysłu Sprzedawcy każdemu, kto ma podjętą decyzje o zmianie na Lepsze.

Iwona Kubis, 40 lat, doradca osobisty i biznesowy (psychologia biznesu), trener, sprzedawca i menedżer. www.vackmer.com
W sposób jasny i klarowny opisuje najprostsze metody samomotywacji, przezwyciężenia sprzedażowego lęku , bo w tej profesji najpierw trzeba pokonać lęk, który jest w nas, a potem motywować samego siebie. I do tego właśnie autor nas prowadzi i zachęca.

Arkadiusz Tylza, 30 lat, dziennikarz, zajmuje się sprzedażą bezpośrednią
Książka jest dobra, materiał w niej zawarty powinien służyć srzedawcom do uzyskania odpowiednich obrotów w sprzedaży jak i pozyskania nowych klientów. Ja niektóre zasady stosuje już dawno w mojej pracy (...)

Józef Nawrot, 48 lat, konsultant ds.Finansowych
Dla mnie, laika w temacie sprzedaży, mającego dopiero w planie podjęcie działalności na tym pole ten ebook będzie podstawowym podręcznikiem. Jest tu zebrany materiał, którego różne kawałki są obecne na różnych stronach internetowych. Wiedza ta jest tym bardziej cenna, że pochodzi od praktyka, człowieka, który wszystko to wypróbował.

Wojciech Koziński, prowadzi działalność usługową w branży elektrycznej, www.elwojt.pnet.pl
Jestem doradcą Klienta i powyższa książka pomogła mi przełamać pewne lęki, które sama sobie tworzę przy sprzedaży. Zdecydowanie dzięki książce pokonałam pewien impas i osiągnęłam zamierzony cel.

Marzena, Mam 30 lat, pracuję w banku jako doradca Klienta

Podobne poradniki

Patent sprzedawcy
23.70 zł
Klucz do umysłu klienta
24.90 zł
Hipnotyczny telemarketing
27.00 zł
Recepta na sprzedaż
29.90 zł