Umysł Lidera

Umysł Lidera

Jak poprzez efektywne i umiejętne zarządzanie i kierowanie ludźmi stać się prawdziwym liderem?


Cena: 21.90 zł
Autor: Iwona Majewska-Opiełka
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-342-3

Opinie

Moim zdaniem Umysł lidera to znakomita publikacja dla każdego, kto pragnie dźwignąć swoje życie na wyższy poziom w każdej dziedzinie życia i stać się liderem za którym inni będą podążać nie tylko w biznesie, ale również w rodzinie i wśród przyjaciół.

Barbara Gąsiorowska, Jestem muzykiem i nauczycielem gry na flecie. Pierwszy rok na wcześniejszej emeryturze.
Jest to ciekawa pozycja dla szkoleniowców poszukujących liderów , w szczególności pracujących w systemie sprzedaży bezpośredniej i MLM . Książkę trzeba przeczytać dla poszerzenia wiedzy , a jeżeli ktoś dużo podróżuje samochodem , ma możliwość słuchania w czasie jazdy. Jest to ciekawe rozwiązanie.

Stanisław Góral, Odkąd jestem na emeryturze zajmuję się od ponad 10 lat problematyką zdrowia ,budowaniem sieci konsumenckiej i dystrybucyjnej w systemie MLM , szkoleniem dystrybutorów w swojej sieci
Wiele zmienila w moim zyciu ta ksiazka - przede wszystkim przygotowala mnie do nowej roli. Autorka dała z siebie wszystko, bardzo solidna i rzetelna publikacja, poparta sporym doswiadczeniem. Do ksiazki trzeba podejsc indywidualnie, bo kazdy ma inny bagaz doswiadczen. Podoba mi sie ujecie lidera w polskich warunkach, to cos nowego. Zawsze tego typu ksiazki mowily o liderach w USA, a tutaj autorka kreuje lidera na miare potrzeb Polski i Polakow. Polecam ksiazke kazdemu przyszlemu liderowi!

Marek, Student prawa ostatniego roku.
Polecam bardzo gorąco!

Łukasz Rutkowski, Właściciel firmy BIOENERGY.
Ta książka jak i większość publikacji na Waszej stronie pomaga mi zrozumieć świat biznesu i trendy panujące w nim. Umysł Lidera pomógł mi zrozumieć jakie wartości powinien posiadać prawdziwy Lider i nad którymi i w jaki sposób mam popracować. Jest to pozycja godna polecenia.

Łukasz Rutkowski, Rutkowski Łukasz jestem właścicielem firmy BIOENERGY. Zapraszam zainteresowanych na www.bio-energy.pl . Na stronie możecie dowiedzieć się nieco więcej o firmie. POZDRAWIAM!
Dobry ebook dla osób na stanowiskach kierowniczych i nie tylko. Pozwala poznać naszą mentalność i wpłynąć na rozwój osobisty. Polecam zatem nie tylko Liderom lub osobom, które chcą zostać liderm ale także każdej osobie otwartej na rozwój. Warto słuchać lub czytać książki tego pokroju.

Robert Nowaczyk, 31lat, specjalista, www.rednowa.com
Bardzo pomocny, sprawdza się w kreowaniu się na lidera

Tadeusz Morcinek, 22 lata, Kierownik Sekji Telemarketingowej
Praktyczny przewodnik dla tych, którzy zamierzają zostać liderami w dowolnej dziedzinie. Wskazówki z książki są watre o wiele więcej niż w rzeczywistości płacimy za ebooka. Naprawdę warto!!!

Piotr Gibulski, 32 lata, inż. elektronik
Książka godna polecenia dla ludzi którzy w przyszłosci pragą prowadzić swój biznes, czy być skutecznym i dobrym menagerem. Otwiera oczy na inne aspekty zarządzania i kierowania!! Tą książke trzeba przeczytać!

Tomasz Dabrowski, lat 29, inżynier, Budimex Dromex S.A.
Kapitalna książka. Kupiłem wersję audio i jest to najlepsza książka jaką czytałem w Złotych Myślach. A kupiłem ich z 25. Naprawdę warto.

Krzysztof Wojtas, 24 lata, student z Krakowa
Świetna, inspirująca książka o tym jak przewodzić ludziom i jak nimi kierować. Motywuje do pracy nad własną osobowością i umysłem, bo jest to jedyny skuteczny sposób, aby wykształcić w sobie pożądane, pozytywne cechy i mieć na tyle woli działania i odwagi aby z nich skorzystać. Książka jest świetnym poradnikiem i inspiracją, jednak to od czytelnika zależy czy zrobi z tej wiedzy właściwy użytek.

Radek Tokarski, 29 lat, terapeuta duchowy

Podobne poradniki

Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV
21.90 zł
Sztuka spania i wstawania
19.97 zł
Bogać się, kiedy śpisz
27.00 zł
Truskawkowy Milioner
21.70 zł