Udane wesele

Udane wesele

Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości? Na czym polega profesjonalna organizacja wesela?


Cena: 19.97 zł
Autor: Jolanta Valentin
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-473-4

Opinie

Lektura zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące organizacji ślubu i wesela. Jeśli nie masz czasu siedzieć na forach internetowych i szukać podpowiedzi jak urządzić swoje wesele i na co zwrócić uwagę, szukając dobrego fotografa - ta publikacja jest dla Ciebie! Niezbyt podobały mi się gratisowe dodatki do ebooka - wzory winietek są zbyt tandetne, abym mogła je wykorzystać na swoim weselu. Ogólnie oceniam publikację na 5, ponieważ można tu znaleźć wszystkie potrzebne informacje - dzięki temu nie trzeba szukać ich gdzie indziej, polecam szczególnie osobom zapracowanym, którym przyda się taka pomoc w pigułce. Ogólnie polecam :)

J.F.
Jeśli masz problem jak zorganizować swoje wesele, jak wszystko dopiąć na ostatni guzik sięgni po tą książkę. Jest idealna jeśli chcesz ogarnąć cały młyn który towarzyszy organizacji wesela. Podpowie ci wiele cikawych rzeczy. Dla mnie osobiście była niezbędna :) Polecam

Kasia F., Jestem młodą osobą pracuję w biurze i dopiero zaczynam swoje życie zawodowe i prywatne :)
Bardzo pomocna lektura. Przyda mi sie dopiero za jakis czas ale uwazam ze watro bylo ja zakupic

Justyna Nowak, Jestem młodą osobą pracuję w biurze i dopiero zaczynam swoje życie zawodowe i prywatne :)
Moim skromnym zdaniem stwierdzam że książka jest bardzo pomocna:)Jako konsultantka ślubna zaczerpnęłam wiele dobrych i przydatnych rad w moim zawodzie z tej książki. Polecam ją w 100% dla przyszłych nowożeńców.

Agnieszka Filip-Popardowska, Konsultantka ślubna

Podobne poradniki

Kupon za 25 złotych o wartości 100 złotych
25.00 zł
Kupon za 50 złotych o wartości 250 złotych
50.00 zł
Kupon za 10 złotych o wartości 35 złotych
10.00 zł
W otchłani śmierci
19.97 zł