Twoja droga do sukcesu

Twoja droga do sukcesu

Dowiedz się jakie kroki musisz wykonać, aby przejść drogę do sukcesu


Cena: 19.90 zł
Autor: Arkadiusz Podlaski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-751-4

Opinie

Rewelacyjna publikacja!!!!!!!!!! Czyta sie ją jednym tchem! Nie spodziewalam się że ksiazki moga tak pozytywnie nastrajac i zmieniac sposob myslenia i calego zycia!:) Twoja droga do sukcesu jest gwarancja odnalezienia wlasnej sciezki ktora z checia bedziesz podazac. Zdecydowanie polecam wszystkim. Napisana bardzo przystępnym jezykiem, prosto i przyjemnie. Nie zastanawiaj sie dluzej, juz teraz zamow publikacje:)

Karolina, doradca finansowo-ubezpieczniowy
Genialne! Jestem pod ogromnym wrażeniem, choć nie jest to pierwsza książka z tej dziedziny, którą przeczytałam. W książce nie ma ANI JEDNEGO zbędnego słowa - to sama kwintesencja tego, na co trzeba zwrócić uwagę chcąc osiągać sukcesy, podana zwięźle i klarownie. Gratuluję autorowi! Nie wiem, czy to sam autor czyta tego audiobooka, ale dodatkowo chcę podziękować za jego wspaniałe wykonanie! Jak w szkole - postawiłabym nie 6, ale 6+ i jeszcze w kółeczku :))

Anna Rodak, prawie na emeryturze, którą zamierzam spędzać czynnie
Książka jest dla mnie bardzo dobrą lekturą. Pozwoliła mi znacznie jaśniej spojrzeć w przyszłość, dzięki niej uwierzyłem w siebie. Serdecznie polecam.

Krzysztof Banasik, Jestem agentem firmy zajmującej się pomocom poszkodowanym w wypadkach.
Wydawało mi się do tej pory, że książka Sztuka wzbogacania się , czy też książki mojego mentora Roberta T.Kiyosaki zupełnie odmieniły mój światopogląd. Wczoraj późną nocą gdy przeczytałem publikację Arkadiusza Podlaskiego Twoja droga do sukcesu , kładąc się do snu przez kilka godzin gapiłem się w sufit. Czułem wtedy, że wstając rano będę w pełnej gotowości do podjęcia walki na najwyższych obrotach. W mojej głowie zaszła rewolucja! To nie jest zwykła książka! to Biblia Człowieka Sukcesu! i to zaledwie na 82 stronach. Autor nie leje wody, a pisze jak jest okraszając całość anegdotami, przypowieściami mistrz-uczeń , cytatami autorytetów i konkretnymi wnioskami. Nie pozostawia czytelnikowi dowolnej interpretacji - mówi jak jest i jak ma być w kilku prostych słowach. Jeżeli przytłacza Cię ogrom e-book'ów i nie wiesz który wybrać, to patrzysz teraz na najlepszy. Wiele tego typu książek przeczytałem, ale tylko ta nie pozostawia złudzeń o sukcesie. Gorąco Polecam szczególnie raczkującym i tym, którzy stoją w miejscu jak z okładki tej książki, wahając się, którą drogę na Szczyt wybrać!:)

Rafał Piórczyński, raczkujący w drodze na Szczyt

Podobne poradniki

Motywacja bez granic
21.70 zł
Od marzeń do realizacji
19.90 zł
Pokaż na co Cię stać!
21.70 zł
Prawa sukcesu. Tom I i Tom II
21.90 zł