Truskawkowy Milioner

Truskawkowy Milioner

Prawdziwa historia Milionera - od zbieracza truskawek do pierwszego miliona w wieku 26 lat


Cena: 21.70 zł
Autor: Robert Maicher
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-071-3

Opinie

Książka jest bardzo przyjemna. Można w niej znaleźć dużo ciekawych przykładów i tzw. Powera do działania. Bardzo pozytywna publikacja, którą polecam wielu, którzy chcą rozpocząć własną działalność, ale ciągle znajdują powód, żeby odwlec to w czasie.

Mateusz Kuciak, Doradca finansowy
Ciekawy przykład ludzkiego losu i wielkich możliwości jakie tkwią w człowieku. Polecam

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień
jakby paplanina o czyims zyciu, nawet sympatycznie. A poza tekstem REWELACJA, tresc nieopisywalna slowami !!

SLAWOMIR SOLECKI, badacz praktyk
Publikacja warta swojej ceny. Ewidentny przykład na to, że jak się chce to można osiągnąć wielki sukces. Trzeba tylko działać! No właśnie - TRZEBA DZIAŁAĆ!

Paweł Kajdasz, obecnie podążam drogą do własnego miliona :)
Świetna książka! W prosty sposób ukazuje, że dążenie do celu nie jest takie trudne jakby to mogło się wydawać. Hołduje zasadzie głoszącej że dla chcącego nic trudnego .

Patryk Jahns, Patryk Jahns uczeń liceum
Bardzo ciekawa pozycja. Przykłady jakimi się posługuje autor można szybko odnieśc do naszego codziennego życia. Droga którą musiał przebyc jest bardzo ciekawa i tak bardzo osadzona w naszym rodzinnym polskim krajobrazie. Polecam ją wszystkim ku podbudowaniu ducha.

Karol, handlowiec
Czytałem wiele publikacji związanych z bogaceniem się. Ta książka jest jedną z lepszych i daje kopa. Pomaga także w znalezieniu pomysłów na biznes.

Roman Torkowski, Logistyk
Książka warta polecenia.

Piotr Mart, autor ebooka Mężczyzna od A do Z
Książka - super. Świetnie opisuje działania milionera, jego mentalność i nastawienie do bogacenia się. Jeśli szukasz niezależności finansowej to ucz się od najlepszych!! Gorąco polecam. Czytałem wiele publikacji związanych z bogaceniem się. Ta książka jest jedną z lepszych i daje kopa. Pomaga także w znalezieniu pomysłów na biznes.

Roman Torkowski, Logistyk
Mimo iż książka nie mówi co dokładnie należy zrobić, aby być bogatym, ale doskonale motywuje do działania

jasio sikora, www.samodoskonalenie.blox.pl
Całkiem dobry ebook, choć lektor powinien czytać bardziej energetycznie :) moim zdaniem. W końcu książka ma zainteresować czytającego i rozpalić w nim chęć działania.

Paweł Peć, www.samodoskonalenie.blox.pl
Zaskakująco prosty język, niezwykle mądra książka, dużo przykładów; autor opisuje swoją drogę finansową od 0 do miliona:) Książkę polecam każdemu, a nie tylko tym dążącym do zdobycia wielkiej kasy! Podczas lektury nasuwa się mnóstwo refleksji. Książka przyda się rodzicom wychowującym dzieci,sprzedawcom, ludziom zajmującym się e-biznesem,KAŻDY CZYTELNIK ZNAJDZIE W NIEJ COŚ DLA SIEBIE.

Anna, tłumacz
Historia bardzo mnie zainteresowała. Ciekawy przykład tego, jak autorowi mimo bardzo niesprzyjającego otoczenia i wielu przeciwności losu udało się osiągnąć sukces i zbudować pasywny dochód w internecie. Z wieloma z poglądów Roberta zgadzam się lub utożsamiam, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że jestem na dobrej drodze.

Darek Tryba, Pasjonat technologii internetowych
150stron wchlonietych za pierwszym podejsciem. A pozniej godziny lezenia i patrzenia w sufit. -Co robisz? -Mysle. -o czym? -o moich milionach i wlasnym biznesie. Dziekuje!!!

Karolina Makocka, studentka informatyki(1rok) w Walii
Bardzo praktyczny ebook.Fajnie że mamy tu do czynienia z Polskimi realiami które różnią się od tych zagranicznych.Ebook daje motywacyjnego ,,kopa,,.Widać że autor przeczytał mnóstwo biznesowych ksiażek i posiada duża praktykę.Oczekuję na kolejne publikacje.

Krzysztof Wilczewski, Zajmuję się marketingiem firmy prawniczej.
Jest to niewatpliwie pozycja, z ktora powinien zapoznac sie kazdy kto chce zostac wolnym finansowo czlowiekiem. Historia autora udowadnia ze ani wiek ani miejsce w ktorym mieszkasz nie stanowi zadnej przeszkody jesli naprawde chcesz zostac bogatym czlowiekiem.Musi wydarzyc sie cos po czym postanowisz ze zrobisz wszystko zeby zrealizowac swoje cele i marzenia, tzw. punkt zwrotny w zyciu. Autor zadaje w ksiazce bardzo wazne pytanie:Czy robilbys to samo gdybys wygral dzis 1mln $?Jesli odpowiedz jest TAK to znaczy ze jestes na wlasciwej drodze.Dzieki tej ksiazce utwierdzilem sie jeszcze bardziej ze moja droga jest najlepsza droga do niezaleznosci finansowej.

Michał Kidziński, Właściciel biznesu w branży Wirtualnej Frenchise

Podobne poradniki

46 zasad zdrowego rozsądku
21.70 zł
Korepetycje z sukcesu
19.90 zł
Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X
21.90 zł
Anatomia sukcesu
27.00 zł