Techniki pamięciowe dla każdego

Techniki pamięciowe dla każdego

Jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz?


Cena: 26.90 zł
Autor: Andrzej Bubrowiecki
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-128-6

Opinie

Zawsze chciałem wykorzystywać swoją pamięć do maksimum i ominąć bzdurne wkuwanie na rzecz mądrzejszych sposobów. Wreszcie dostałem upragnione sposoby:)

Piotr Pluto-Prądzyński, pasjonat rozwoju umysłu
Techniki, które książka prezentuje wykorzystywałem głównie do nauki języka hiszpańskiego. Muszę przyznać, że korzyść jest podwójna - nauka języka przy użyciu tych technik powoduje, że od razu przechodzę do praktyki i z tygodnia na tydzień coraz lepiej się nimi posługuję, a także o wiele szybciej przyswajam język obcy.

Marcin Młynarski, Studiuję anglistykę na UW. Mam 23 lata, od kilku miesięcy zacząłem się interesować technikami szybkiego zapamiętywania oraz szybkiego czytania. Powodem jest przede wszystkim chęć rozpoczęcia drugiego fakultetu j
Techniki pamięciowe dla każdego - to znakomita pozycja. Czyta się ją jednym tchem a pomysły na sprytne zapamiętywanie w różnych życiowych sytuacjach same przychodzą do głowy :) To niesamowita inspiracja, by wiedzieć, umieć i pamiętać lepiej, więcej i na dłużej. Świetne narzędzie w pracy samodzielnej a także z uczniami i kursantami :) Polecam!

Małgorzata Witkowska, Anglistka, pasjonatka rozwoju swojego i innych :) Poszukiwaczka ciekawej kariery trenera, coacha lub nauczyciela w ramach powrotu do korzeni :)
Brak mi słów. Po prostu sprawdź tę książkę sam.

Rafał Bogacz, uczeń gimnazjum
Bardzo przydatna lektura. Warta wydanych pieniędzy. Polecam.

Rafał Bogacz, uczeń gimnazjum
Jestem nauczycielem-znajomość technik pamieciowego opanowywania materiału stanowi wazny element mojej pracy oraz osobistego rozwoju.Pozycja, która nabyłam należy do najcenniejszych nabytków mojej biblioteczki. Stanowi świetny poradnik,praktycznie przyswajalny przez kazdego czytelnika (jasna i czytelna prezentacja tematu). Ciekawe techniki, które moga być stosowane JUŻ i bez specjalnego przygotowania. Mogę wykorzystac podane rozwiązania w szkole, w interesujący sposób ułatwić uczniom naukę, wspierać ich edukację i sama stosować podasne techniki jako życiowe udogodnienia. Miałam w ręku kilka innych pozycji, zwiazanych z powyższym tematem i dopiero TA - spełniła moje oczekiwania. BARDZO GORĄCO POLECAM.

Regina Mańkowska, Jestem kobietą aktywną i wciąż poszukującą nowych metod, technik oraz ciekawych rozwiązań, sposobów na życie. Uczę i wprowadzam uczniów-wychowanków w tajniki języka polskiego. Pokazuję świat widzi
Dzięki temu ebookowi uczenie się jest dla mnie przyjemnością

Piotr Malinowski, Student
Bardzo pomocna, super pozycja, szczególnie polecam ucznom i studentom. Dla mnie bomba!

Mariusz Nowakowski, student, 21 lat
Dzieki temu ebookowi nareszcie moge zapamietywac imiona i nazwiska nowo poznanych osob.Dodatkowo znacznie szybciej ucze sie jezyka norweskiego. Polecam !!!

Tomasz Tymuszkin, absolwent AWFiS.
To genialne. Nigdy nie spodziewałem się, że dzięki technikom zawartym w tej książce można tak szybko przyswajać bardzo duże ilości niezbędnej wiedzy. Gorąco polecam tą pozycje wszystkim tym, którym wydaje się, że ich zdolność zapamiętywania jest zbyt mała.

Leszek, informatyk
Dzięki technikom przedstawionym w niniejszym e-booku zwiększyłem szybkość i skuteczność zapamiętywania informacji. Skorzystaj z tego i mniej więcej czasu dla swojej ukochanej zamiast zakuwać po nocach.

Piotr Radzioch, 23 lata, socjolog, Iława, www.radziochpiotr.pl
Wiele cennych porad , ten ebook trzeba mieć. W szkole tego nas nie uczą - dlaczego?

Leszek, Pracownik umysłowy
Od dawna poszukiwałam pozycji, która pokazałaby mi jak efektywnie wykorzystać pamięć. I właśnie znalazłam Techniki pamięciowe... . Polecam wszystkim uczącym się i nie tylko.

Paulina Jurczak, maturzystka
Jeśli chcesz szybko i zarazem efektownie wchłaniać wiedzę, to polecam Ci gorąco tę publikację! Zawiera ona cenne wskazówki, a ponad to jest napisana prostym i przystępnym językiem, dzięki czemu czyta się ją bardzo przyjemnie.

Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat
Znacznie szybciej przyswajam materiał.

Marta Dunal, mam 18 lat, uczę się i przygotowuje do matury
Bardzo praktyczna pozycja. Kupiłem w zasadzie nie dla siebie, a dla młodszej córki, ale muszę przyznać, że po przeczytaniu i głębszym studium skorzystałem. Polecam!

Robert Leszkiewicz, przedsiębiorca, 34 lata
Świetny ebook! Polecam wszystkim, którzy chcą w szybki i łatwy sposób zdobywać wiedzę. Najbardziej zainteresowała mnie metoda GSP. Przedstawia ona jak w łatwy sposób zapamiętać daty, numery telefonów itd. Tej metody nie znalazłam w żadnej innej publikacji.

Agnieszka, przyszła studentka, 18 lat
Niesamowite jak mało wiemy o sobie samych i naszych możliwościach umysłowych. Niewiarygodne jak jedna książka może zmienić sposób myślenia, uczenia się, zapamiętywania. A jaka oszczędność czasu. Zamiast wkuwać - myślisz, kojarzysz fakty, a nawet można pobawić się używając wyobraźni.

Dorota, 23 lata
Jak zamienić nudne wkuwanie na wesołą zabawę? Odpowiedź znajdziecie w tej książce!!! Polecam wszystkim uczącym się... i nie tylko!!!

Agnieszka G., fizjoterapeutka, 25 lat
Polecam ebook Techniki pamięciowe dla każdego . Systematyczny trening pamięciowy pozwoli nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy, ale także poprawi jakość naszego życia. Sprawi, że poczujemy się naprawdę dowartościowani!

Ania, studenta pedagogiki, 22 lata
Przeczytałem wiele książek na temat technik pamięciowych i mogłoby się zdawać, że wiem wiele więcej - a tutaj jednak miłe zaskoczenie, bo wiele technik jest naprawdę przydatna. Polecam!

Edwin W., nauczyciel informatyki
Nowe niekonwencjonalne podejście do nauki. Dzięki temu nauka staje się zabawą. Książka podpowiada jak coś zapamiętać rozwijając równocześnie wyobraźnię.

Magdalena, socjolog
Jestem pewna, że każdy z nas chciałby, aby jego pamięć funkcjonowała o wiele sprawniej,przyswajana wiedza pozostawała na długo w pamięci, a sam proces zapamiętywania wymagał znacznie mniej czasu. Wszystko to moim zdaniem, można osiągnąć dzięki metodom prezentowanym w takich publikacjach jaką jest książka Techniki pamięciowe dla każdego .

Ewelina Godlewska, studentka
Pierwszy kontakt z ebookiem bardzo przyciągnął moją uwagę. Wiedza tam zaprezentowana jest niezbędna do tego, aby zrozumieć, że szkoda czasu na uczenie się metodami tradycyjnymi, niezgodnymi nawet z pracą naszego mózgu. Uważam, iż każdy , kto musi ciągle czytać i się kształcić obowiązkowo powinien przeczytać tą pozycję. (...)

Danuta jańczak, pracownik szkoły podstawowej, 42 lata
Technikami pamięciowymi zajmuję się od kilku lat - kupiłem tego ebooka z czystej ciekawości (oczekując uzupełniania swojej wiedzy). Nie zawiodłem się - ebook spełnił moje oczekiwania w 100%. Moim zdaniem książka jest przeznaczona zarówno dla czytelników, którzy nie mieli z technikami pamięciowymi nigdy do czynienia, jak również dla tych którzy znają techniki. Ebook jest napisany zrozumiałym i prostym językiem (nikt wg mnie nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem treści). Wszystkie techniki są bardzo dobrzez ułożone i posegregowane. Polecam tego ebooka wszystkim, którzy chcą lepiej wykorzystywać swoją pamięć.

Marek Misiak, mam 18 lat i mieszkam w Lublinie
Jestem zdania, że dobrze jest iż takie książki już teraz są ogólnie dostępne i to w dużym wyborze, co wynika z bibliografii. Mnie najbardziej utkwiła w pamięci METODA SILVY, której już nikt teraz nie cytuje, a szkoda.

Ewa Ferchmin, mam 18 lat i mieszkam w Lublinie
Bardzo dobra pozycja warta tych niewielkich w sumie pieniędzy. Autor przekazuje swą wiedzę niezwykle prosto i skutecznie. Skorzystałem z rad i wskazówek tam zawartych i widzę efekty. Książka to strzał w dziesiątkę. Polecam gorąco wszelkim niezdecydowanym.

Juliusz Pietrasik, 29 lat, informatyk, elektronik
Mogę trenować pamięć, w moim wieku jest to konieczne, bo muszę się uczyć nowej wiedzy.

Stanisław Góral, 58 lat, propagator wiedzy związanej z profi laktyką zdrowia
Tego e-booka trzeba koniecznie przeczytać, w dobie zalewu informacji, rosnących wymagań w szkole, pracy zastosowanie przedstawionych technik jest niezbędne.

Grzegorz Doniec, 35 lat, bankowiec
Niesamowite sposoby, aby zwiększyć wydajność swojej pamięci. Gorąco polecam!

Jacek Wiśniewski, 34 lata, Kapitan Żeglugi Wielkiej
Książka idealna dla tych, którzy nie chcą marnować cennego czasu na naukę.

Krzysztof Rajda, uczeń gimnazjum
Dzięki temu ebookowi zapamiętanie nawet najtrudniejszych słów stało się bardzo proste. Również zapamiętanie nawet 50 cyfr w kolejności nie stanowi dla mnie problemu po zapoznaniem się z ebookiem Techniki pamięciowe dla każdego . Polecam w szczególność uczniom i studentom, którzy nie chcą mieć problemów z zapamiętaniem różnego typu materiału.

Łukasz Tomaszek, uczeń 4 klasy technikum
Bardzo dobra publikacja. Godna polecenia wszystkim uczącym się i nie tylko, ale trzeba ją kilkakrotnie przestudiować by pojąć jak bardzo może być przydatna. Polecam.

Bogdana Krawczyk, księgowa na emeryturze

Podobne poradniki

Szybka nauka dla wytrwałych
26.90 zł
Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania
24.90 zł
Efektywna nauka
19.90 zł
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia
19.97 zł