Techniki manipulacji

Techniki manipulacji

Poznaj techniki manipulacji i już nigdy więcej nie daj się wpuścić w kanał!


Cena: 21.70 zł
Autor: Sergiusz Kizińczuk
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-027-0

Opinie

Jest to łatwa, miła i przyjemna lektura, którą lekko się czyta. W książce znalazłam wiele informacji już mi znanych, jednak jestem zadowolona, że mogłam sobie je odświeżyć. Spodziewałam się natomiast trochę więcej, oczekiwałam nowości i informacji, które mnie zaskoczą. Tego niestety zabrakło w tej publikacji, jednak sądzę, że osoby, które nie mają wykształcenia psychologicznego czy też osoby, które stawiają pierwsze kroki w zawodzie przedstawiciela będą zadowolone po przeczytaniu Technik manipulacji .

Sabina, Nauczyciel, pilot wycieczek, przedstawiciel oświatowy.
Wybrałam audioboka. Mogę pracować i jednocześnie słuchać książki. Co do zawartości książki to jestem pod wrażeniem. Autor podaje kilkanaście sztuczek , którymi posługują się nieuczciwi sprzedawcy. Radzi też jak się bronić przed działaniem manipulatorów. Otrzymamy tez kilka wskazówek, jak możemy delikatnie manipulować innymi, jakich słów używać, gdy się tłumaczymy ze spóźnienia, gdy chcemy podwyżki albo chcemy pożyczyć pieniądze od znajomych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam!

Wioletta Grimme, emigrantka
Polecam bardzo gorąco!

Łukasz Rutkowski, Właściciel firmy BIOENERGY.
E-book jest dobrą publikacją, s tym że warto było by ją rozszerzyć o praktyki używane w erystyce, posthipnotyczne sugestie, i ćwiczenia do zyskania wprawy do technik manipulacji. Serdecznie pozdrawiam Marek Gil

Marek Gil, Jestem irydologiem, fytoterapeutem,bioenergoterapeutem.
Dobra dla wszystkich

Sławomir, plastyk
Ebook jest wspaniały. Będę stosować techniki proponowane w ebooku w praktyce.

Marek Gil, irydolog

Podobne poradniki

Świadome zakupy
19.90 zł
Manipulacja, perswazja czy magia?
26.90 zł
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów
29.70 zł
Gut Impact
26.90 zł