Tarot, Twój klucz do przyszłości

Tarot, Twój klucz do przyszłości

Tylko dla tych, którzy chcą odkryć czym naprawdę jest Tarot i poznać swoją przyszłość poprzez wróżenie z kart


Cena: 19.97 zł
Autor: Sergiusz Kizińczuk
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-463-5

Opinie

Witam serdecznie! Chciałabym podzielić się swoimi uwagami po przeczytaniu ebooka Tarot Twój klucz do przyszłości Rewelacja! Zajmuję się tarotem od 2lat. Przeczytałam kilka książek m.in Tarot intuicyjny -Barbary Antonowicz-Wlazińskiej,który w dużej mierze pomógł mi w interpretacji Wielkich Arkanów, natomiast zupełnie nie radziłam sobie z Małymi Arkanami. Dopiero sugestie Pana Sergiusza Kizińczuka jak pracować z Małymi Arkanami pozwoliły mi na zupełnie inne przeżycia podczas pracy z kartami. To naprawdę niesamowite, ale dzięki temu ebookowi, nauczyłam się już bardzo dużo. Zresztą jak tylko mam czas,to wracam do tej publikacji i stale odkrywam coś nowego. Dziękuję Panu Kizińczukowi za cenne rady. Miałam chwile całkowitego zwątpienia,czy kiedykolwiek Tarot do mnie przemówi. A jednak udało się. Wiem,że przede mną bardzo dużo pracy z kartami i dużo wrażeń. Dzięki ebookowi wiem jak się do tego zabrać. Dziękuję.

Elżbieta Czabanowska, Jestem już na emeryturze,mam 56lat.Mieszkam we Wrocławiu i opiekuję się swoim 90-letnim ojcem.Mam dwujkę wspaniałych dorosłych już dzieci.Męża z którym przeżyłam 30 bardzo dobrych lat.
Jest to jedyna książka o tarocie dostępna na rynku, która w jasny i prosty sposób objaśnia wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z tarotem.

Ada Stróż, księgowa
Wiedza o historii tarota, a także jej wybitnych przedstawicielach jest interesująca, ale opis znaczenia kart tarota wiele wyjaśnia i wciąga coraz bardziej. Jeśli chcesz poznać swoją przyszłość przekonaj się sam.

Katarzyna Gajkowska, księgowa

Podobne poradniki

Tarot, Twój klucz do przyszłości
19.97 zł