Taktyka sprytnej kobiety

Taktyka sprytnej kobiety

Dowiedz się jak stać się sprytną kobietą i dzięki odpowiednim taktykom, zmienić swojego mężczyznę i związek w ideał.


Cena: 21.90 zł
Autor: Dominika Kukuła
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-762-0

Opinie

Książka jest bardzo ciekawa i w interesujący sposób przekazuje jak można sobie poradzić w życiu i jak postępować w trudnych sytuacjach. Czytałam ją z zapartym tchem, do samego końca. Wiele uwag zostało przeniesionych do mojego codziennego życia. Dziękuje autorom za tak trafne słowa i bardzo mądre uwagi.

Ewa Lutkiewicz, Jestem nauczycielem, pracuję z młodzieżą w wieku gimnazjalnym.
Bardzo ciekawa, warto przeczytać.

Ela R., sekretarka
Oto i Biblia każdej nowoczesnej kobiety. Niezastąpiony poradnik w każdej dziedzinie. Być kobiętą to duma,a jeśli chcesz być szcześliwą i spełnioną kobietą wystarczy zastosować kilka wymienionych w tej książce rad. Spradziłam i polecam.

Natalia Leszczyńska, sekretarka
Książkę czyta się lekko, jest przystępna dla czytelnika. Bardzo mi sie przydała w życiu codzinnym, dzięki niej zrozumiałam wiele istotnych spraw i zachowań mężczyzn. Gorąco polecam.

Agnieszka Przybylska, Jestem studentką ekonomi.
Książka warta polecenie, szczególnie polecam kobietom, które mają o jedno dziecko więcej w domu, mi na prawdę pomogła a myślałam że już będzie po moim małżeństwie, cieszę się że ją przeczytałam, gorąco polecam :-)

Ewelina, matka i żona
Gorąco polecam wszystkim paniom .Dużo trafnych uwag, rad, ciekawy tekst.

Małgorzata Sikora, matka i żona
Jest to moja pierwsza książka zakupiona w tym wydawnictwie. Czyta się ją łatwo i przyjemnie. Publikacja ta napisana jest zwięźle, bez wodolejstwa , ale na temat. Przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które pragną ulepszyć związek ze swoim męźczyzną.Ukazuje najczęstsze błędy popełniane przez kobiety oraz daje praktyczne i konktretne wskazówki, aby ich już więcej nie popełniać.Polecam każdej współczesnej kobiecie!

Małgorzata, florystka
Jeżeli chodzi o Taktykę sprytnej kobiety...ebook bardzo mi sie przydał, szkoda , że nie wiedziałam tego wczesniej...Czasami wiele spraw nas pochłania i zbyt emocjonalnie podchodzimy do najbliższych a tak naprawdę to Oni są najważniejsi, więc odpowiednie zachowania i dyplomacja, pomaga nie tylko nam ale i oswobadza osobę z która jesteśmy...Niestey Ja z nikim nie jstem, ale teraz już wiem jakich rzeczy bym nie zrobiła a jakie bym zrobiła dla poprawy zwiazku...Te wszystkie rzeczy niby się wie ale cięzko je wdrożyć , szczególnie jak zmęczeni i źli wracamy z pracy... Umiejętność oddzielania życia zawodowego od prywatnego to nie lada sztuka, ucze sie jej każdego dnia i powiem, że pierwsze sukcesy już widze:)) Jedno wiem napewno ,nigdy nie można dopuscić, żeby za porażki zawodowe cierpieli najbizsi.. Pozdrawiam

Klaudia Szczodrowska, Jestem matką samotnie wychowującą...
Książka zapoznaje czytelnika w sposób zwięzły z różnymi technikami pomagającymi w budowaniu satysfakcjonującego związku. Przystępna, dobrze napisana. Jednym słowem polecam.

Magdalena Konior, pracownik naukowy

Podobne poradniki

Feng shui partnerstwa
19.97 zł
Sekrety Naszej Klasy
14.90 zł
Zbuduj trwałą i szczęśliwą przyjaźń
14.90 zł
Rutyna w związku
14.90 zł