Tajemnice męskiego umysłu

Tajemnice męskiego umysłu

Jak zrozumieć mężczyznę i zostać jego przyjacielem? Dowiedz się o czym i jak oni myślą, poznając ich tajemnice.


Cena: 26.90 zł
Autor: Piotr Mart
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-773-6

Opinie

Dokładnie miesiąc temu rozstałam się z moim przyjacielem i facetem którego kocham .PO przeczytaniu książek olśniło mnie!!! Teraz jestem i będę kobietą ! CO ciekawe to przywołałam te dobre obrazy w moim facecie i od 2 maja jesteśmy razem . Polecam szczerze !

Małgorzata Rutkowska, Prowadzę własny sklep z modą .
Ta książka bardzo pomogła mi zrozumieć męskie myślenie. Teraz niektóre zachowania mężczyzn już mnie nie ranią, tak jak to było kiedyś. Gdyby nie ta książka nie wiedziałabym jak naprawdę żyć z mężczyznami. Jak każda kobieta chcę dobrze...Ale kobiece i męskie myślenie zdecydowanie się różni, dlatego bez dokładnego zrozumienia męskiego umysłu, ciężko zobaczyć skutki własnego wysiłku włożonego w relacje damsko-męskie. Odkąd, dzięki tej książce, zrozumiałam na czym to wszystko polega, mogę lepiej pomagać mężczyznom i dostawać to, czego potrzebuję. Jestem szczęśliwsza, gdyż nie tylko rozumiem mężczyzn ale również żyje mi sie lepiej i łatwiej, a do tego widzę, że mężczyźni wokół mnie są tez są bardziej zadowoleni i spełnieni. A czy może być coś ważniejszego w życiu od szczęścia i zadowolenia własnego oraz ludzi wokół? Dla mnie to jest najważniejsze, dlatego jestem bardzo zadowolona z zakupu tejże pozycji. Choć ma ona jedną wadę...Ta książka jest zdecydowanie za krótka!

Aleksandra Schwichtenberg, Jestem studentką elektroradiologii
E-book wart przeczytania, interesujące i praktyczne porady, które warto zastosować w swoim życiu.

Ela R., sekretarka
Rewelacyjna publikacja, napisana przystępnym lekkim językiem zawierająca doskonałe rady i wskazówki. Na pewno będę do tej pozycji często wracać

Magdalena Konior, Pracownik naukowy
Dziękuję bardzo za pozycję Tajemnice męskiego umysłu . Co prawda, jestem jeszcze w trakcie lektury, bowiem staram się na bieżąco stosować do rad autora. Od razu, kiedy przystąpiłam do stosowania się wedle poleceń prelegenta - zauważyłam znaczną poprawę w moich relacjach z partnerem. Widzę, jak wiele mogłam zmienić na lepsze, by zrozumieć mężczyznę. Dzięki radom byłam w stanie bardzo pomóc mojemu partnerowi przezwyciężyc trudny okres w życiu, w taki sposób, jaki pragnął tego najbardziej. Zaowocowało to umocnieniem naszych więzi a nasze uczucia stają się z każdym dniem lepsze i głębsze. Dziękuję bardzo :-) Pozdrawiam Justyna

Justyna Dyrda, Prowadzę właśną firmę z tłumaczeniami
Książka w interesujący i ciekawy sposób opisuje sposób męskiego myślenia i zachowania w różnych sytuacjach. Pisana jest przystępnym językiem. Zawiera praktyczne wskazówki w relacjach kobiet z mężczyznami, zarówno z dorosłymi, jak i tymi młodszymi np. matka - syn. Polecam, jako ciekawą lekturę i poradnik na przyjaźń damsko - męską i nie tylko =)

Jadwiga Okulus, Prowadzę właśną firmę z tłumaczeniami
Świetna książka myślę, że każda kobieta powinna się w nią zaopatrzyć, a życie z mężczyzną będzie o wieeeeeeeele piękniejsze :) Cieszę się, że należę do tych szczęśliwców którzy mieli okazję ją przeczytać !!!

Justyna, Farmaceutka
Muszę przyznać, że publikacja w sposób bardzo konstruktywny przedstawia męskie oblicza. Dzięki niej znacznie lepiej pojmuje meskie zachowania, a także otrzymałam wiele cennych wskazówek, jak postepować z mężczyznami. Bardzo polecam ciekawa lekturę

Bogna, Jestem młodą kobietą, żądną wiedzy w każdej dziedzinie, obecnie pracuję i uczę się.
Lektura obowiązkowa! Polecam wszystkim kobietom. Podoba mi się idea przyaźnienia się z mężczyznami ... Nie jestem tylko pewna, czy tego typu relacja naprawdę im odpowiada...Bardzo interesująca pozycja ze względu na fakt,że przedstawia PRAWDZIWIE MĘSKI PUNKT WIDZENIA, zarówno perspektywę męskich potrzeb i sposobów ich realizacji jak też, co myślą i wiedza o potrzebach kobiet mężczyźni:-)Szczerze i prawdziwie informuje, co nalezy robic i mówić, aby nasz męższyzna był szczęśliwy i zadowolony. Chciałabym wierzyć, że to takie proste! Eksperymentujcie kobietki, bo przeciez jestesmy zdolne zrobić wszystko dla udanego związku, nieprawdaż?

Ewa, Biznens coaching i live coaching, wspieram ludzi w osiąganiu swoich celów i marzeń.
Bardzo interesujaca książka, pozwoliła mi spojrzeć na mojego mężczyznę nieco inaczej...polecam wszystkim kobietom które kochają swojego życiowego partnera i które chcą dobrze żyć z facetami.

Wioleta, Jestem szczęśliwą kobieta przed 40-stką.

Podobne poradniki

MY - czyli jak być razem
19.90 zł
Klucz do skutecznej komunikacji
19.90 zł
Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)
24.90 zł
Zarządzanie czasem w rodzinie
19.90 zł