Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia

Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia

8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym!


Cena: 19.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-033-6

Opinie

Swietne uzupelnienie do teoretycznej ksiazki Pawła - polecam!

Tomcio, 15 latek, rozwojowiec i pasjista :)
Bardzo przydatne ćwiczenia, dzięki którym sprawisz, że Twoje czytanie staniesz się szybsze.

Marcin, informatyk
Bardzo dobre ćwiczenia oraz wskazówki. Autor skupił się na istotnych aspektach szybkiego czytania, czego brakuje w wielu innych publikacjach. Wszystko ukazane jest jasno i przejrzyście. Polecam!

Marcin Gołąb, agent odprawy pasażerskiej, 22 lata
Idealna książka dla osób, które pragną szybko i zarazem zrozumiale czytać. Książka ta bogata jest w ćwiczenia, które uczynią z Ciebie prawdziwego mistrza w czytaniu!

Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat
Już w ciągu kilku dni zauważyłem poprawę szybkości czytania.

Marta Dunal, Mam 18 lat i przygotowuje sie do matury
Szybkie czytanie stało się faktem!

Rafał, student
Książka ta jest świetnym uzupełnieniem Szybkie czytanie dla wytrwałych , a zawarte w niej ćwiczenia naprawdę pomagają podczas nauki.

Bartosz Gawruluk, uczeń, 16lat
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia to naprawdę przemyślany zestaw ćwiczeń i doskonałe uzupełnienie do części teoretycznej. Wykonując regularne ćwiczenia bardzo szybko widać postępy w szybkości czytania. Polecam!

Wiesław Tabaka, absolwent Informatyki w Zarządzaniu , 23 lata
Jeśli kupisz Szybkie czytanie dla wytrwałych to koniecznie z tym e-bookiem, bo przecież ćwiczenie czyni mistrza!!! Polecam!!!

Dorota Suszek, przyszły farmaceuta, 30 lat
Polecam wszystkim tę publikację! Bardzo dobre ćwiczenia które naprawdę poprawiają szybkość czytania!!!

Norbert, student
Dzięki tym ćwiczeniom poprawiłem szybkość swojego czytania jeszcze 3-krotnie. Wszystko jest ładnie podane, a ćwiczeń jest na prawdę wiele. A co najważniejsze - są bardzo ciekawe.

Andrzej Małek, ginekolog
Polecam tę publikację. Razem z Szybkie czytanie dla wytrwałych tworzy odpowiedni pakiet do samodzielnej nauki szybkiego czytania.

Michał Ciołek, lat 16,uczeń liceum
Książka jest bardzo wartościowa! Oczywiście można by się przyczepić, a to za krótka, a to za mało ćwiczeń, a to nie które zagadnienia są opisane zbyt pobieżnie. Jednak osobiście uważam, że ta książka to wspaniałe optimum! Nikt by jej nie kupił gdyby stanowiła vademcum i kosztowała duże pieniądze. A tak otrzymujemy genialną, łatwo przyswajalną publikacje, ale... To wszystko tylko głupie słowa - najważniejsze, że ona na prawdę działa! Polecam!

Sebastian Łepczyński, 18 lat
Świetny e-book!! Jestem w trakcie wykonywania ćwiczeń i nie tylko uczę się, ale równiez sprawia mi to dużo frajdy. Polecam!

Joanna Cieszyńska, 32 lata, asystentka
Dzięki tej książce można poznać więcej ćwiczeń pomocnych w nauce szybkiego czytania. Dzięki niej poszerzyłem swoją wiedzę na temat ćwiczeń i służy mi ona każdego dnia a prędkość czytania się podnosi.

Marcin Gawęda, 16 lat
Już opanowałem wszystkie metody szybkiego czytania a zwłaszcza fonetyzacje, dlatego moja szybkość czytania powiększa się z dnia na dzień. Polecam wszystkim tego ebooka

Paweł Wincek, 16 lat
Od dawna szukałem publikacji na temat nauki szybkiego czytania. Zawarte w e-booku porady i ćwiczenia przynoszą dobre efekty w poprawie czytania niekoniecznie szybkiego, ale sprawanego i zrozumiałego. Dla mnie to coś, czego szukałem.

Robert Handke, 40 lat, technolog w firmie produkcyjnej
Doskonałe uzupełnienie ebooka Szybkie czytanie dla wytrwałych . Pokazuje, jak w praktyce zastosować zawarte tam porady.

Krzysztof Rajda, uczeń gimnazjum
Tego mi właśnie brakowalo!!! Przygotowane ćwiczenia, tak, że już nie musisz się męczyć i szukać albo wymyślać je samemu!!! Szybkie czytanie dla wytrwałych oraz Szybkie czytanie praktyczne ćwiczenia to tak jak podręcznik i zeszyt ćwiczen! Po prostu strzał w dziesiątkę!

Irena Lassonczyk, studentka historii sztuki w Passau
E-Book Szybkie czytanie wraz jego poprzednią wersją dostarcza ciekawych, a wręcz niezbędnych informacji i praktycznych ćwiczeń, które możemy wykorzystywać w codziennym życiu. Chociaż zakupiłem te publikacje niedawno to i tak zauważyłem znaczny postęp w szybkości mojego czytania i zrozumienia tekstu, co jest bardzo przydatne dla ucznia, gdy ma mało czasu na zapoznanie się z jakąś książką. Książka jest też dedykowana dla osób, którym czytanie sprawia dużą przyjemność ale nie mają czasu na to w szybko pędzącym dziś świecie. Bardzo polecam te e-booki :)

Igor Ziemiański, 14 lat, uczeń
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne cwiczenia jest świetnym uzupełnieniem części teoretycznej. Dużo łatwiej się zmobilizować dostając pakiet konkretnych ćwiczen, niż w przypadku konieczności szukania tych ćwiczen samemu. Poza tym, dla mnie był to kolejny impuls do przypomnienia sobie wiadomości zdobytych z pierwszego ebooka Szybkie czytanie dla wytrwałych autorstwa Pawła Sygnowskiego.

Ewa Wojtaś, 23 lata, studentka medycyny
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia to świetne uzupełnienie książki Szybkie czytanie dla wytrwałych . W końcu mogę zastosować porady, które zostały tam przedstawione wykonując setki praktycznych ćwiczień.

Mateusz Drożdżyński, 17 lat, webdeveloper

Podobne poradniki

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania
24.90 zł
Efektywna nauka
19.90 zł
Techniki pamięciowe dla każdego
26.90 zł
Zwielokrotnianie Umysłu
21.70 zł