Szybkie czytanie dla wytrwałych

Szybkie czytanie dla wytrwałych

Dowiedz się w jaki sposób możesz czytać co najmniej 2000 słów na minutę, z pełnym zrozumieniem czytanego tekstu?


Cena: 24.90 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-099-9

Opinie

Świetna książka, zawiera wiele niezastąpionych wskazówek poprawiających tempo czytania. Polecam szczególnie tym, którzy nie do końca wierzą w to, że też mogą naprawdę szybko czytać!

Rafał Olma, uczeń
Świetna książka do nauki szybkiego czytania. Polecam wszystkim, którzy nie do końca wierzą w to, że też mogą naprawdę szybko czytać!

Rafał Olma, uczeń
Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto marzy o opanowaniu sztuki szybkiego czytania. Publikacja zawiera fundamentalną wiedzę na temat rozwoju ważnej w dzisiejszych czasach umiejętności, zarówno dla początkujacych, jak i średnio-zaawansowanych w opisywanym temacie. Z czystym sumieniem polecam !!!

Maciej Stefaniak, pasjonat zarabiania w internecie oraz psychologii sukcesu
Bardzo dobra publikacja, jeżeli umiesz wytrwale i systematycznie wykonywać ćwiczenia zawarte w niej to jest pewne, że Twoja szybkość czytania wzrośnie wielokrotnie. Gorąco polecam!!

Bartosz Czernek, Uczeń Liceum
Bardzo dobra lektura. Nie nalezy sie zniechecac na poczatku tylko wytrwale dazyc do celu.

Michał Windys, uczeń liceum
Bardzo ciekawa publikacja wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, chociażby np. jak używać światła żeby poprawić szybkość czytania i zminimalizować męczenie się oczu. Oczywiście lektura zawiera wiele innych bardzo przydatnych ciekawostek. Jakkolwiek samo przeczytanie, owszem da wiedzę, tylko musi być ona poparta nauką, zgodnie z treścią tytułu:) Książka godna polecenia :) Pozdrawiam:)

Arkadiusz Pisera, Jestem parkieciarzem:)
Ta książka uświadomiła mi, że muszę jeszcze wiele popracować nad sobą, by móc szybciej i z większym rozumieniem czytać książki. Przeczytanie jej było jedną z najlepszych rzeczy jakie zrobiłem w te wakacje. Jedyne co mogę zrobić to polecić ją wszystkim osobą, które nie chcą tracić cennego czasu na czytanie.

Jan Kosmala, uczeń liceum, 18 lat
Dzięki tej publikacji możesz poprawić swoją pamięć co sprawi, że nauka stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością! Gorąco polecam studentom, uczniom, a także wszystkim, którzy pracują nad polepszeniem swojej pamięci.

Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat
Zdecydowanie jeden z lepszych ebooków, które czytałam. W krótkim czasie opanowałam podane ćwiczenia i po pięciu dniach poprawiłam swój rekord czytania o 500 słów na minutę. Przydatne, szczególnie dla osób uczących się.

Marta Dunal, studentka, 18 lat
Poświęć troszkę czasu, a osiągniesz wysokie noty! Szybkie czytanie naprawdę istnieje, a dowiedziałem się tego z tej oto książki. Polecam!!!

Rafał Kordus, student filologii polskiej
Bardzo interesujący ebook. Przede wszystkim w prosty sposób poprzez bardzo ciekawe ćwiczenia oczu i umysłu oraz informacje dochodzisz do o wiele szybszego czytania. Ebook warty polecenia.

Bozena Banczyk, energoterapeutka, 43 lata
to jest to co mnie naprawde pasjonuje w tej chili,wieze w niesamowita moc tego e-book-a

Tomasz, 29lat
Przerobiłem już kilka książek dotyczących szybkiego czytania i myślałem, że już nie osiągnę wyższej szybkości. Jednak nie - dzięki książce Szybkie czytanie dla wytrwałych zacząłem czytać jeszcze szybciej.

Bartosz Gawryluk, uczeń, lat 16
Prowadzę zajęcia między innymi z usprawniania swojego umysłu i ta książka pomogła mi w poszerzeniu swojego warsztatu pracy. Zainspirowała mnie do wprowadzenia dalszych modyfikacji mojego programu. Odświeżyła moją wiedzę. Najcenniejsze dla mnie było zrozumienie zasad pracy naszego umysłu pod względem czytania. Polecam tego e-booka głównie dla osób rozpoczynających pracę z szybkim czytaniem, ale także osoba już na poziomie średniozaawansowanym z pewnością skorzysta z cennych rad autora.

Ewa Wiśniewska, właściciel firmy, 33 lata
Mimo, że od niedawna stosuję systematyczne ćwiczenia opisane w ebooku - zacząłem czytać szybciej i z większym zrozumieniem. Oczywiście aby znacznie poprawić szybkość czytania potrzeba czasu i systematycznych ćwiczeń, ale sama nauka eliminacji błędów opóźniających naukę szybkiego czytania przynosi spore efekty. Mam w tym roku dużo książek do przeczytania, więc mam dużą motywację do nauki. Gorąco zachęcam do zakupu tego ebooka. Naprawdę korzystna inwestycja. Mądrze zainwestowane pieniądze.

Dariusz Szczepanek, ekonomista, własna firma; 33 lata
Szybkie czytanie w dzisiejszym natłoku informacji to niezmiernie potrzebna i pożądana umiejętność. Ebook napisany w przystępnej formie, gorąco polecam!

Ania, studentka pedagogika, 22 lata
Książka ta uświadomiła mi braki w technice mojego czytania. O ile więcej wiedzy informacji mógłbym przyswoić, gdybym wcześniej się z nią zapoznał.

Ryszard Dymura, prawnik, 56 lat
Szybkie czytanie to świetny ebook! Co prawda nie jestem jeszcze fenomenem w szybkim czytaniu, ale wszystko co dobre trwa powoli. Jednak zauważam pierwsze efekty, choćby szybsze i łatwiejsze zapamiętywanie przeczytanych wiadomości to duży plus zwłaszcza, gdy się ma egzamin. Muszę za to podziękować: z finansów dostałam czwórkę, a uczyłam się dzień przed testując metodę szybkiego czytania. Jednak ostrzegam, żeby zrozumieć najpierw trzeba przeczytać książkę, a potem zastosować się do ćwiczeń. Nie od razu Rzym zbudowano.

Katarzyna Jermak, studentka WSAP
Ebook jest rewelacyjny. Niech żałuje ten, kto nie jest w jego posiadaniu.

Aleksandra Rybarczyk, 47 lat, protetyk
Kochani! Ta książka jest warta więcej niż te parę złotych, które zapłacicie przy zakupie. Dzięki niej czytam o wiele szybciej, bo około 700-900 słów na minutę. Dzięki temu mogę czytać więcej. Muszę dodać, że cały czas czytam i ćwiczę i moja prędkość czytania wzrasta, a ćwiczenia są proste, łatwe i przyjemne. Pan Paweł Sygnowski naprawdę mi pomógł! Polecam nie tylko tę, ale wszystkie jego książki!

Marta, 15 lat, uczennica
(...) Minęło kilka dni, a ja już powoli zauważam poprawę w szybkości i ilości zrozumianego tekstu. Pomysł na taki poradnik to naprawdę rewelacja, szczególnie dla mnie jako młodego studenta, stawiającego pierwsze kroki w karierze zawodowej. Posiadłem już wcześniej umiejętność szybkiego pisania na komputerze - co sprawia mi codziennie wiele satysfakcji, a teraz dołączam szybie czytanie ze zrozumieniem i powstaje taki ładunek emocjonalny iż chce się połknąć tą książkę w jeden dzień. Z trudem ograniczam czas ćwiczeń do proponowanego przez autora. (...) Ocenę wystawiam na 6, ale gdyby to było możliwe, to głosowałbym dwa razy na 10.

Klaudiusz Hozumbek, 23 lata, student
To był bardzo udany zakup, naprawdę nie żałuję. Świetnie napisana. (...) Dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych i przydatnych rzeczy (...)

Zbigniew Pawlak, 24 lata, ekonomista
Przeczytanie tego ebooka pomogło mi zwiększyć prędkość czytania i wspomoglo zapamiętywanie. Książka jest rewelacyjna i żałuję, że sięgnęłam po nią po studiach, gdyż moje życie już dawno byłoby łatwiejsze (...)

Magdalena Targosz, nauczyciel
(...) Naprawdę pomaga w zdobyciu tej szczególnej umiejętności, która jest naprawdę niezwykle ważna w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.

Karol Mikłaszewicz, student medycyny
Po prawie dwóch tygodniach nauki moja szybkość czytania wzrosła do 400 słów na minutę (zaczynałem od 250 na minutę), a zostało mi jeszcze 11 tygodni. Publikacja napisana sympatycznie , ale nie banalnie. Wystarczy tylko wyrobić sobie nawyk systematycznego zaglądania do niej i wykonywania ćwiczeń, a potem już tylko z górki. Polecam i pozdrawiam autora.

Michał Ciołek, Lat 16, uczeń
Ebook ten jest bardzo przydatny, już czytam dwa razy szybciej niż wcześniej. Polecam go wszystkim (...)

Paula Wychowaniec, Uczennica, 15 lat.
Dzięki tej ksiażce nauczyłam się przede wszystkim koncentracji nad tym co czytam. Trzeba przyznać, że wymaga to dużej pracy, ale efekty pojawiają się już po kilkakrotnych ćwiczeniach wzroku. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Wioleta S, 18 lat
Właśnie takiego przewodnika potrzebowałam. Zawsze lubiłam czytać, czytałam wszystko co wpadlo mi w rękę. Teraz, gdy mam już mniej czasu na oddawanie się beztroskiej lekturze przyszedł mi z pomocą poradnik Szybkie czytanie... Bez problemu mogę czytać to co chcę i kiedy chcę, bez wyrzutów sumienia, że nie przeczytałam jakiejś lektury lub artykułu.

Paulina Jurczak, uczennica II klasy LO
Wspaniałe uzupełnienie do wiedzy, której znalazłem w innych publikacjach tego typu. Gorąco polecam!

Sławek Pawlikowski, Przedstawiciel handlowy w koncernie spożywczym.
Udało mi się poprawić szybkość czytania. Bardzo przydatne przy czytaniu obszernych pozycji ksiązkowych.

Barbara Bogaczyk, Informatyk z Warszawy
Korzyści to: - zrozumienie techniki szybkiego czytania, - mobilizacja do ćwiczeń, - zbiór ćwiczeń które należy wykonywać

Tomasz Grycner, lat 26, pracownik firmy audytorskiej.
TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! Wystarczy uwierzyć w siebie i zacząć działaś, a na sukces długo nie trzeba będzie czekać. POLECAM

Kamil Martyniuk, 20 lat
Zanim zakupiłem u państwa eBooka korzystałem z programu Akademia Szybkiego Czytania. Podczas pracy z programem zauważyłem że moja prędkość czytania nie przekracza 400 słów na min mimo ćwiczeń które miały się przyczynić do zwiększania prędkości czytania. Dopiero po zakupieniu Państwa eBooka miałem możliwość dowiedzieć się co jest przyczyną i jakie błędy muszę naprawić.

Wojciech Kozłowski, Mam 29 lat. Prowadzę własną firmę reklamową.
Ebook 'Szybkie czytanie dla wytrwałych' to obowiązkowa lektura dla każdego ucznia, studenta czy też każdej osoby, której praca wymaga pracy z dużą ilością tekstu. Praktyczne porady zawarte w kursie pozwalają, w połączeniu z odrobiną wytrwałości, pozwalają kilkukrotnie zwiększyć szybkość czytania i zrozumienie czytanego tekstu, a dodatkowo w wypadku wątpliwości, możemy skonsultować się z samym autorem.

Mateusz Drożdżyński, 17 lat, webdesigner
Uważam, że warta uwagi jest lektura Szybkie czytanie dla wytrwałych , szczególnie dla osób, które z racji wykonywanego zawodu sporo czytają. Ja jeszcze jestem w początkowej fazie nauki i rzeczywiście jest to szkoła dla wytrwałych i systematycznych. Dowiedziedziałam sie z tej lektury, iż sporo błędów dydaktycznych jest już popełnionych w początkowych okresach nauki czytania. Kolejny atut tej publikacji to to, że jest niedroga w stosunku do kursów, choć wymaga większej mobilizacji i systematyczności. Polecam każdemu kto lubi czytać! Warto kupić!

Aneta Cieślarczyk, 30 lat, pracownik administracyjny w prywatnej firmie
Ten e-book daje wymierne korzyści w szybkim czytaniu-jeśli ktoś naprawdę chce nauczyć się szybko czytać.

Piotr Rasztemborski, 18 lat, uczeń
Książka w 100% godna polecenia. Napisana w bardzo ciekawy sposób, łatwo sprzedaje czytelnikowi ważne informacje, które w normalnych naukowych wydaniach mogłyby nudzić. Uczy a do tego wciąga i bawi.

Piotr Sobik, 19 lat, student
Dzięki wiedzy z ebooka osiągnąłem wiele korzyści. Zwiększyła się szybkość mojego czytania.

Tomek Kowalski, 23, żołnierz
Moim zdaniem to bardzo dobra książka do nauki szybkiego czytania. Nie są to jakieś teoretyczne wywody, lecz knkretne ćwiczenia, których wykonywanie przynosi oczekiwane rezultaty. Należy pamiętać o tym, że nauka szybkiego czytania wymaga wiele wysiłku. Samo przeczytanie jej nic nie da. Jeśli ktoś naprawdę chece nauczyc się szybkiego czytania, to ta książka jest dla niego w sam raz.

Michał Skowicki, 19 lat, świeżo upieczony maturzysta
Dzięki tej książce znam już metody na osiągnięcie szybkości 2000 sł min wraz z pełnym zrozumieniem tekstu; pozostaje mi tylko ćwiczyć regularnie aż do osiągnięcia sukcesu. Książka ta zapewnia to każdemu kto będzie wytrwały w dążeniu do tego celu i wiem, że wkrótce osiągnę ten poziom czytania.

Marcin Gawęda, 16 lat
Super pozycja. Polecam czytelnikom. Pamiętajcie jednak, że sama książka to nie wszystko. Czeka Was jeszcze sporo pracy.

Sławomir Niemiec, 25 lat, pracownik Electrabel Połaniec S.A.
Jeszcze nie opanowałem takiego szybkiego czytania, ale jestem na dobrej drodze. Szybkie czytanie przydaje się niemal wszędzie, dlatego nie zwlekaj i zamów już teraz!

Maciek, 20 lat, student
Polecam ebooka każdemu, kto ceni swój czas, lubi czytać. Niestety, aby osiągnąć te 2000 słów na minutę, trzeba popracować nad sobą.... Jako że mamy (uczniowie i nauczyciele) wakacje, polecam publikacje szczególnie im, aby w nowym roku czytali już z pełną prędkością .

Krzysztof Rajda, uczeń gimnazjum
Dzięki niemu udało mi się dostrzec błędy jakie popełniałem. Książka to kawał dobrej roboty. Polecam każdemu

Piotr Zwolennik, 19 lat, uczeń
Potwierdzam z własnego doświadczenia: wykonując zalecane ćwiczenia (nawet nie codziennie - tak dwa razy w tygodniu) zwiększyłam swoją szybkość czytania o 100%. Ciekawe co by było jakbym ćwiczyła sumiennie i codziennie ?? Wszystkich bardzo zachęcam do zapoznania się z tym e-bookiem i jak najszybsze stosowanie porad w nim zawartych w życiu!! Wiem co mówię :-))

Agnieszka Pawelec, 34 lata, informatyk, hobby: j. angielski i robótki ręczne
To pozycja dla naprawdę wytrwałych, ale tu wytrwałość z nawiązką się zwraca. Sam jestem dopiero na samym wstępie kursu jednak już mogę napisać, że to ebook warty polecenia.

Tomasz Pulut, czytelnik
Jest to dobrze i nowocześnie napisany podręcznik przeznaczony dla ludzi którzy są zdecydowani poprawić swoje umiejętności w czytaniu. Jasno i prosto tłumaczy kolejne etapy szybkiego przyswajania materiału zwracając jednocześnie uwagę na błędy jakie można popełnić w trakcie kursu. Jako student polecam wam tę publikację.

Gabriel Turek, 24 lata, student UM w Łodzi na wydziale lekarskim
Ciekawie i przystępnie napisana luźnym piórem książka, dotycząca sprawy istatnej dla wszystkich, chcących się rozwijać intelektualnie, osób.

Łukasz Włodarczyk, 24 lata
Wiedzałam, że czytam szybko - 1200 słów na min., ale przekonałam się, że w krótkim czasie po 15-to minutowych ćwiczeniach czytam 2200 s min. Teraz prasę i książki naprawdę połykam. Myślę, że ebook Szybkie czytanie dla wytrwałych Pawła Sygnowskiego przyda się w każdej rodzinie, gdyż przy niewielkim wysiłku każdy może szybko czytać ze zrozumieniem.

Elżbieta Stusio, 65 lat, emerytowana nauczycielka
Dotąd czytałem przepuszczając to co czytam przez kanał słuchowy. Dzięki nauce szybkiego czytania udaje mi się coraz lepiej wyeliminować ten problem. Czytam coraz szybciej!

Aleksander Jakowiec, 46 lat, specjalista w dziale ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy
Jestem w 3 tygodniu nauki, a już widzę poprawę. Wskazówki autora są łatwe i konkretne. Bardzo fajna i przydatna książka, jednakże wiele zależy od naszej wytrwałości.

Robert, 33 lata, pracuje w firmie teleinformatycznej
Ebook jest napisany bardzo przystępnym językiem. Myślę, że jeśli ma się dużo samozaparcia, można bez problemu nauczyć się szybkiego czytania.

Patrycja Czarniak, studentka
Bardzo dobry i naprawdę skuteczny kurs. Polecam każdemu, kto chce czytać znacznie szybciej i mieć więcej czasu na ciekawsze zajęcia.

Kamil Sawicki, 15 lat, uczeń
Zdecydowanie szybciej czytam, obecnie nie występuje problem czytania i jednoczesnego myślenia o czymś zupełnie innym. Dzięki wiedzy zawartej w tym eboku jestem przekonany o swoich dalszych postępach w szybkości czytania. Jak masz problemy z szybkością czytania powinieneś zainteresować się tą publikacją. Polecam wszystkim.

Zygmunt Dunalewicz, 50 lat, mechanik samochodowy
Publikacja bardzo konkretna i na temat. Solidne i systematyczne wykonywanie zawartych w niej cwiczeń przynosi zdecydowaną poprawe szybkości czytania.

Łukasz Kaźmierczak, 24 lata, student
Już od dawna szukałem publikacji, która choć w pewnym stopniu pozwoliłaby mi uwierzyć, iż indywidualna nauka szybkiego czytania jest możliwa. Szybkie czytanie dla wytrwałych to właśnie to czego szukałem od bardzo dawna i polecam ją wszystkim tym, którzy naprawdę chcą osiągnąć coś, co wcześniej mogło wydawać się im niemożliwe.

Tomasz Starba, 20 lat, obecnie studiuje elektrotechnikę
Czytając przedstawioną książkę dowiedziałam się wiele, częto wręcz zaskakujących informacji na temat błędów popełnianych podczas czytania. Choć czytam z prędkością nieco ponad przeciętną, to jednak juz pierwsze ćwiczenia pokazują skuteczność zaprezentowanych sposobów szybkiego czytania. Mam nadzieję że dalsze ćwiczenia będą przynosiły równie zauważalne rezultaty.

Magdalena Grobelna, 23 lata, studentka pedagogiki
Dzięki temu ebookowi, tak jak zapowiadał autor, zwiększyłem szybkość swojego czytania, za co serdecznie dziękuję. Nie dokończyłem jeszcze lektury tego kursu, bo jestem uczniem LO i mam bardzo wiele innych zadań w swoim życiu, ale mimo to w wolnych chwilach korzystam z porad w ZM. Ten ebook jest warty uwagi!

Szymon Liszewski, 16 lat, uczeń 1 klasy LO im. Jana Kochanowskiego w Olecku
Niestety nie miałam jeszcze czasu, aby w pełni skorzystać z porad zawartych w tym E-booku, ponieważ pracuję i studiuję wieczorowo. Ale właśnie dlatego muszę znaleźć czas, aby wprowadzić w życie rady tam zawarte. Uważam, że warto spróbować, już mam efekty, choć jeszcze nie doszłam do końca pracy z tym E-bookiem.

Lidia Brakoniecka, 46 lat, kierownik sekretariatu w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym
Polecam! Kurs warty tych pieniędzy!

Daniel Misz, 18 lat, licealista
Narazie przerabiam I rozdział fonetyka. I już widze poprawę w moim czytaniu. Polecam tę książkę wszystkim, którzy chcieliby mieć dobre oceny w szkole (bardzo pomaga w nauce takie czytanie, polecam).

Wojciech Szamocki, 15 lat, uczeń
Doskonałe kompendium o tym co każdy powinien od dawna robić, czyli doskonale czytać a tego nie robi bo w szkole tego nie uczyli.

Tomasz Maślakiewicz, stały rezydent USA tymczasowo w Polsce, konsultant z Wall Street
Ta książka jest cudownym rozwiązaniem dla każdego, komu nie wystarcza przeczytanie 2 książek rocznie :) ... i nie tylko metody są w niej ciekawe, najlepsze jest to, że mam możliwość kontaktu z autorem, skorzystalam z tej możliwości i nie żałuję !!!! polecam polecam polecam !!!!

Kasia Płaczek, 18 lat, uczennica LO
Ta książka pokazała mi moje dotychczasowe błędy w czytaniu i pomogła w przygotowaniach do matury.

Ireneusz Plichta, Jestem uczniem 3 klasy L.O.
Jest to książka godna uwagi, dobrze napisana i przejrzysta.

Piotr Szymański, 21 lat, ochroniarz
Dzięki temu ebookowi nauczyłem się czytać zdecydowanie szybciej i bardziej zrozumiale. Na naukę trzeba poświęcić zdecydowanie dużo czasu, nawet kilka tygodni - ale warto! POLECAM

Rafał Machalica, 18 lat, uczeń szkoły informatycznej
Bardzo długo zastanawiałem się nad sposobem szybkiego czytania. Chciałem posiąść taką umiejętność i nie bardzo wiedziałem jak to zrobić. Myślałem o uczestnictwie w kursie nauki szybkiego czytania ale zawsze miałem problem czasowy. Książka szybkie czytanie krok po kroku pokazuje tajniki szybkiego czytania. Polecam ją gorąco wszystkim pragnącym szybko czytać a dalej szybciej wchłaniać wiedzę. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą przepłacać kursów a przy okazji można nauczyc się wymagać od siebie więcej i nie traktować siebie jako kogoś co niewiele może zrobić ponieważ nie posiada takiego czy innego talentu. Tak naprawdę to mało wiemy sami o sobie. Spróbuj a z pewnością po paru dniach będziesz miał większe poczucie swojej wartości.

Paweł z Krakowa, 33 lata, własna działalnośc gospodarcza
Szybkie czytanie dla wytrwałych to znakomita ksiżka. Ja ćwicze dopiero tydzień a już widzę efekty, czytam o wiele szybciej i rozumiem czytany tekst. Dzięki wskazówkom, które pomagają nam wyliminować podstawowe wady i niemal od razu zwiększają naszą szybkość czytania! Jestem bardzo zadowolona z tej publikacji.

Ania, 17 lat, Liceum ogólnokształcące
Świetna książka przy odrobinie chęci i wytrwałości można osiągnąć sukces... W ciągu około miesiąca potrafię czytać dużo, dużo szybciej o okolo 400 słów...

Marcin W., 17 lat, uczen liceum ogolnokształcacego...
Bardzo dobry, obszerny, a co najważniejsze skuteczny kurs szybkiego czytania. Polecam.

Patryk Wiśniewski, właściciel serwisu o zarabianiu przez internet.
Jest to rzetelna i dobra praca. Zawiera szereg ćwiczeń, które jeśli je systematycznie przerobisz pozwolą Ci na osiągnięcie naprawde dobrych wyników w szybkim czytaniu. Oczywiście ćwiczeń nie należy przerywać i cały czas je kontynuować. Dla miłośników literatury jest to bezcenne narzędzie w pochłanianiu następnych książek z wszystkich dziedzin.

Sylwester Brożek, 39 lat, pracownik branży państwowej, kanonig@poczta.onet.pl
Publikacja - opócz prezentacji konkretnych metod cwiczenia szybkiego czytania - zwraca uwagę na wiele drobnych szczegółów, które mają niemały wpływ na nasze osiągnięcia w nauce szybkiego czytania, a które zwykliśmy ignorowac (oświetlenie, pora dnia, koncentracja uwagi itp) - Jak wiadomo - diabeł tkwi właśnie w szczegółach ;) E-book jest też inspiracją dla opracowywania własnych zestawów cwiczeniowych, co urozmaica naukę i potęguje jej efekty.

Przemek Cios, 20 lat, student UJ
Polecam tę książkę osobom naprawde wytrwałym, które maja w sobie dużo samozaparcia. W książce mogłoby być jednak trochę wiecej ćwiczeń i testów aby sprawdzać swoją predkość czytania.

Szymon Targosz, uczeń liceum ogólnokształcącego
(...) jest to pozycja niewątpliwie cenna, szczególnie w czasach, gdy trzeba przetrawić olbrzymie ilości informacji. Polecam szczególnie młodym ludziom, by po opanowaniu tej sztuki mieli czas na inne, bardziej atrakcyjne zajęcia.

Artur Malus, na etapie zmiany zawodu
Te ebooki naprawdę działąją. Moja nauka zmieniła się diametralnie. O wiele szybciej przyswajam wiadomości zawarte w tekście. Gorąco polecam!

Piotr Szubiński, Mam 16 lat jestem uczniem 1 kl LO
Niestety nie miałam zbyt wiele czasu aby pożądnie zająć się tą ksiązką ale czytając fragmenty i wykonując zalecane ćwiczenia prędkośc czytania w moim przypadku wzrasta. Jestem bardzo zadowolna ze swoich postepów i polecam tę ksiązkę wszystkim, którzy nie mają wiele czasu na czytanie a mają dużo nauki bądź sesje na uczelni.

Kasia Jasiszczak, 19 lat, studentka Akademii Morskiej
Dobra pozycja pokazuje, że niemożliwe staje się osiągalne.

Andrzej Bugiel, 40 lat, inżynier mechanik
Dzięki ebookowi SZYBKIE CZYTANIE dla wytrwałych udało mi się osiągnąć to o czym zawsze marzyłem. Nareszcie szybciej czytam! Oczywiście regularnie ćwiczenia pomogły mi to osiągnąć. I choć korzystam z tego ebooka dopiero około 2 tygodni widać zdecydowanie postęp. Dlatego dziękuję firmie za stworzenie tego ebooka.

Łukasz Tomaszek, 17 lat, uczeń
Pozycja OK

Marcin Kwaśniewski, 35 lat, handlowiec
Bardzo szybko czytam, a szybkiego czytania nie trzeba reklamować, bo to reklamuje się samo, gdy znajomi patrzą z zazdrością na to jak szybko czytam.

Gruca Machał, 30 lat, technik mechanik
Jestem dopiero na 4 tyg. i dzięki temu wyrabiam się z codzienną lekturą, ale ten kurs jest naprawdę dla WYTRWAŁYCH, trzeba sporo zaparcia by codziennie ćwiczyc.

Irena Lasonczyk, studentka historii sztuki, psychologii i teologii na Uniwersytecie w Passau (Niemcy)
Przede wszystkim nauczyłam się czytać tekst jednym rzutem oka, a nie każdy wyraz oddzielnie, dzięki czemu szybciej łapię sens czytanego tekstu. Każdy powinien tego spróbować, sztuka szybkiego czytania jest trudna do osiągnięcia, ale nie niemożliwa. Nawet jeżeli nie uda nam się w pełni nauczyć szybkiego czytania, ćwiczenia zawarte w tym e-booku nie będą wykonywane na darmo. To tak jak uczymy się w szkole wielu konkretnych przedmiotów i często wydaje nam się, że do niczego to nam niepotrzebne, a tak naprawdę później się okazuje, że dzięki tej nauce potrafimy korzystać z naszego umysłu, rozumiemy więcej niż gdybyśmy się tego nie uczyli. Tak samo jest z czytaniem.

Agnieszka Jędrys, 25 lat, księgowa w jednostce budżetowej
Co prawda jeszcze nie przerobiłam całego kursu, ale już po pierszym etapie (z 13) zauważyłam ogromną zmianę w mojej szybkości czytania (oczywiście na plus!). Jeśli ktoś jest zapalonym czytelnikiem, i chciałby czytać duużo więcej, a czasu wciąż mu brak, to ten ebook jest na pewno dobrą inwestycją! Nawet dla tych mniej zapalonych, ale ceniących swój czas...

Ewa W., 22 lata, studentka CM UJ
Uważam, że jest to najlepsza publikacja wydana w tej formie. Wiele różnorodnych i przejrzystych ćwiczeń przy teorii zredukowanej do niezbędnego minimum. Polecam ją jednak wyłącznie osobom bardzo wytrwałym i konsekwentnym.

Anna Z., 21 lat, studentka
Jak w każdej dziedzinie życia aby coś osiągnąć należy dużo ćwiczyć, w tym przypadku powiedzenie Praktyka czyni mistrza jest na miejscu. Książka posiada dużo wskazówek, które pomogą nam szybciej czytać i przyswajać informacje. Niestety samo przeczytanie książki bez praktyki dużo nie da, dlatego trzeba systematycznie ćwiczyć.

Adam Bielecki, 19 lat, interesuje się muzyką

Podobne poradniki

Zwielokrotnianie Umysłu
21.70 zł
Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania
24.90 zł
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
19.97 zł
Mapologia
27.00 zł