Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia

Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia

93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów. Zobacz czym jest szybka nauka.


Cena: 19.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-022-6

Opinie

Teb ebook spelnia swoje zadanie na ok. 180% - swietnie zwieksza pamiec oraz percepcje do nauki. Bogaty zestaw zadan z roznych kategorii jest obowiazkowym uzupelnieniem do ebookow z technikami pamieciowymi, a tak w ogole to mozna go nazwac vademecum ucznia czy studenta (czy kogokolowiek). Polecam wszystkim, ktorzy chca uczyc sie lepiej i szybciej!!!

Tomek Kotarski, 14 lat, uczen gimnazjum, jestem z Olsztyna, interesuje sie informatyka, sztkami walki, psychologia i samorozwojem.
Autor sprawił, że sam zacząłem gimnastykować swój umysł. Dzięki niemu teraz sam robię ilustracje, biorę książki i szukam danych wyrazów. Sprawił, że dbam o umysł jak o ciało.

Patryk Skiba, 14 lat, uczen gimnazjum, jestem z Olsztyna, interesuje sie informatyka, sztkami walki, psychologia i samorozwojem.
Dzięki temu ebokowi mam dla przyjaciół i dla siebie dużo więcej czasu. Nauka nie sprawia mi większych problemów i to na prawdę za niewielką cenę. Żeby nauczyć się czegoś takiego trzeba chodzić na kursy i wydawać setki, a może nawet tysiące złotych! Gorąco polecam!!!

Paweł Wincek, uczeń, 16 lat
Świetna książka z ćwiczeniami po rozwiązaniu których człowiek zaczyna inaczej myśleć. Jeśli ktoś uważa że 93 ćwiczenia to dla niego za mało, to po przerobieniu ich może bez problemu wymyślać własne.

Michał, student
Ebook naprawdę warty polecenia. Dzięki niemu lepiej zrozumiesz teorię. Trening czyni mistrza, a teoria i praktyka się uzupełniają. Polecam każdemu kto naprawdę chce szybko się uczyć, bo sucha teoria nic nie da.

Patryk Filipiak, student
Niezbędne uzupełnienie e-booka Szybka nauka dla wytrwałych , aby poćwiczyć teorię!!! Polecam!!!

Dorota Suszek, przyszły farmaceuta, 30 lat
Mam już 55 lat i dzięki zastosowaniu tzw. zakładek pamięci zdecydowanie poprawiła mi się pamięć. Zapamiętuję znowu numery telefonów, numery kont bankowych i PINY. Namówiłam również syna, żeby zaczął uczyć się do egzaminów wykorzystując techniki zawarte w tej książce. To wymaga czasu i pracy, bo nic nie ma za darmo; trzeba włożyć w nauczenie się technik trochę pracy, a potem już będzie coraz łatwiej i piękniej. Myślę, że moja pamięć w niczym nie jest gorsza od pamięci moich młodych pracownic.

Barbara Szyszka-Olejowska, doradca podatkowym, 55 lat

Podobne poradniki

Techniki pamięciowe dla każdego
26.90 zł
Szybka nauka dla wytrwałych
26.90 zł
Zabójcza koncentracja
19.97 zł
Mapologia
27.00 zł