Szybka nauka języków obcych

Szybka nauka języków obcych

Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu?


Cena: 29.90 zł
Autor: Paweł Sikoń
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-385-0

Opinie

Książka pomaga w zapoznaniu nowych technik nauki, które są bardzo ciekawe, lecz nie zawsze dla wszystkich. Ciężko jest zmienić swoją pospolitą taktykę, której się używało od zawsze. Ogólnie pozytyw, oby więcej takich książek.

Justyna Zbrozek, studentka
Szukałam prostego i przyjemnego sposobu nauki języka angielskiego pomijając gramatykę, z którą zawsze mialam problemy. Pewnego razu przeglądałam w internecie takich form i znalazłam ebooka Szybka nauka języków obcych . Zamówiłam ją i okazała się ona tym czego szukałam. Potrafi zmotywować, nauczyła mnie prostych metod zapamiętywania i uczenia się języka. Jestem bardzo zadowolona, gdyż dzięki niej podjęłam naukę języka angielskiego na dodatkowym kursie językowym. Polecam tę pozycję każdemu, kto myśli o nauce języka, lecz boi się rozpocząć naukę.

ewa jaroszewska, studentka psychologii, pracownik służby zdrowia
W tej książce opisanych jest kilka naprawdę ciekawych metod uczenia się języków obcych. Po przeczytaniu tej książki zmieniłem nastawienie do nauki angielskiego - kiedyś czułem, że przerasta mnie to, natomiast teraz nauka sprawia mi wielka przyjemność i jestem przekonany, że niedługo będę płynnie rozmawiał po angielsku. Na końcu książki autor wypisał najczęściej używane słowa z tłumaczeniem i transkrypcją. Książka warta polecenia :)

Grzegorz Ciuba, Jestem uczniem klasy maturalnej
Całkiem interesująca książka, dużo ciekawych pomysłów.

Oskar Traczyk, uczeń liceum
Polecam publikację w końcu nie przeraża mnie nauka języka :)

Oliwer, Prywatny przedsiębiorca
Bardzo dobra publikacja Książka przystępna POLECAM

Piotr Barzański, Student
W szybkim czasie nauczyłem się uczyć słówek w sposób, który pozwoli mi zapamiętać je na dłużej. Po co kupować tysiące książek jak można skorzystać z tego typu e-book gdzie jest sama praktyka.

Przemek Skałecki, 24 lata. Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w firmie produkującej opakowania kartonowe i tekturę falistą. Miłośnik jazdy na rowerze (MTB, szosa). Zapalony kibic Stali Gorzów.
Goraco polecam !!

mg, student
Poznałam wspaniałe sposoby ułatwiające naukę języka obcego. Zrozumiałam, że przy wykorzystaniu zawartych w książce technik można uczyć się języka szybko i przyjemnie.

Małgorzata Nyga, Mam 21 lat. Jestem studentką psychologii z Gdańska.
Interesujący e-book, ciekawe sposoby nauki.

Grzegorz Doniec, 36lat, bankier
Ebook dostarcza wiele cennych wskazówek i pomysłów dzięki którym można znacznie przyspieszyć naukę języka.

Joanna O., biolog
Zdecydowanie fajna pozycja, łatwe i praktyczne metody nauki języka, szczególnie polecam osobą, które nie wierzą w swoje możliwości nauki jakiegokolwik języka:)

Wojtek Kuźma, Mam 22 lata i jestem studentem
Jeszcze nie udało mi się nauczyć języka, ale stwierdziłem, że mogę to osiągnąć jednocześnie dobrze się bawiąc

Adam Jach, lat 49 inżynier mechanik w serwisie maszyn budowlanych Volvo
Po przeczytaniu popadłam w natręctwo pt. do roboty! . I trwa to nadal. Do tej pory wersja oficjalna była: jestem anty talentem językowym. Amen. Zmieniłam nastawienie a reszta przyszła automatem. Obecnie uczę się dwu języków niemieckiego (poziom zaawansowany) i norweskiego (od podstaw). W planach mam doszlifowanie angielskiego i hiszpański od podstaw. Ten ostatni dla fanu.

Arleta Frey, Mam 35 lat, jestem lekarzem w trakcie wyjazdu do Norwegii.
W końcu znalazłem porządne techniki nauki języków obcych! Mało tego, że były opisane, to jeszcze dodane jest wiele podstawowych angielskich słówek (1000). Teraz nie muszę szukać słówek... ponieważ część już poznałem, a resztę uczę się w sposób przedstawiony w książce. Normalnie przyda się każdemu, kto chce nauczyć się języka obcego.

Jan Kosmala, 18 lat, uczeń liceum.
Zawsze zastanawiałem się : Jak w skuteczny sposób uczyć się języków obcych? , bo różnie to bywało w przeszłość i efekty były przeważnie niezadowalające. Teraz znalazłem odpowiedź na to pytanie.

Piotr Gibulski, 32 lata, inż. elektronik

Podobne poradniki

Mowa zależna jest prosta!
19.90 zł
Jak opanować dowolny język obcy
19.90 zł
Okresy warunkowe są proste!
19.90 zł
Angielskie przyimki (prepositions)
9.97 zł