Szybka nauka dla wytrwałych

Szybka nauka dla wytrwałych

Szybka nauka standardem? Poznaj skuteczne techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętasz bez trudu to, czego potrzebujesz do nauki, czy pracy.


Cena: 26.90 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-128-3

Opinie

poradnik w przyjemny sposób zbiera szereg technik pamięciowych i zawiera kilka nowych o których wcześniej nie słyszałem

Paweł Suder, manager, fotograf, grafik komputerowy
Od teraz nauka jest dla mnie nie obowiązkiem, ale przyjemnością.

Piotr Malinowski, Student
Jeszcze nie miałem wielu okazji wypróbowania tego cuda, ale elementy do zapamiętania dla poszczególnych mnemotechnik są po prostu ŚWIETNE! System nauki prezentowany w pierwszych rozdziałach też mi się podoba. Polecam ten e-book wszystkim uczniom, studentom i reszcie w sumie też.

Tomek Kotarski, Tomcio, 14 lat, mały ale wielki xD
Bardzo pomocna, super pozycja, szczególnie polecam uczniom i studentom. Dla mnie bomba!

Mariusz Nowakowski, student 21 lat
Na początku podchodziłam bardzo sceptycznie do tego ebooka. Szczerze mówiac, nigdy nie wierzyłam w takie oraz podobne ksiązki oraz zapewnienia autorów. Jednak postanowiłam zaryzykować i zamówiłam Szybką naukę dla wytrwałch . Ku mojemu zaskoczeniu, wszystkie metody opisywane w ksiażce były pomocne i faktycznie nauczyłam się lepszych i trwalszych sposobów zapamiętywania, oraz jak najlepiej wykożystać swoją pamięć. Sądzę, że powtórne przestudiowanie książki, a także trening i niewielkie zaangażowanie pozwalą osiągnąć cel :)

Paula Tkacz, Mam 17 lat, uczęszczam do II klasy Liceum Lgólnokształcącego w Jeleniej Górze
Dzięki tej pozycji poprawiłem szybkość uczenia się a przede wszystkim jego organizowania, zdecydowanie polecam

Damian Moliński, inżynier, 26 lat, pracownia projektowa
Szybsza nauka=szybsze pieniądze. Jeśli zdajesz sobie z tego to ten e-book jest dla ciebie.

Piotr Radzioch, 23 lata, socjolog, Iława, www.radziochpiotr.pl
Bardzo ciekawie napisane porady dla każdego : ucznia, nauczyciela, rodzica.

Leszek, Pracownik umysłowy
Bardzo ciekawa książka. Te metody faktycznie działają.

Wojciech Wasiluk, uczeń, sportowiec
Jest to idealna książka dla wytrwałych. Zdecydowanie szybciej przyswajam materiał.

Marta Dunal, 18 lat. W przyszłym roku zdaje maturę.
Świetna publikacja!!! Dzięki niej mam wiedze, która pozwoli mi zdać maturę z historii pozytywnie już w tym momencie, mimo, że do tego ważnego egzaminu zostały mi jeszcze 3 lata. Naprawdę gorąco polecam!!

Paweł Wincek, licealista, 16 lat
Ebook bardzo pomaga w rozwinięciu wiedzy o samej nauce. Jest napisany prostym, zrozumiałym językiem, co pomaga w przyswojeniu zawartych w nim wiadomości. Wielkim plusem tej książki są przedstawione przez autora sposoby na zapamiętywanie. Już po pierwszym użyciu ich w praktyce udało mi się osiągnąć sukcesy. Dobre ćwiczenia, przykłady i pomysły autora pomagają w przebrnięciu przez skomplikowany świat mnemotechnik. Naprawdę serdecznie polecam - szczególnie ze względu na wartość merytoryczną tego ebooka.

Jakub Smektała, uczeń, 15 lat
Książka jest super! Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że wykorzystuję nieświadomie niektóre metody podane w książce. Dużo szybciej zapamiętuje i dużo szybciej się uczę. Super książka!!!

Judy Rosati, studentka prawa, 18 lat
Dzięki wiedzy zdobytej z ebooka, potrafię teraz między innymi w błyskawicznym tempie zapamiętywać słówka z języka obcego i pamiętać je na dłużej niż po tradycyjnej metodzie zakuj, zdaj, zapomnij . Poznałam również wiele innych interesujących technik zapamiętywania. Gorąco polecam!!!

Grażyna Dolińska, studentka budownictwa, 23 lata
Warto poznać metody, w jaki sposób łatwiej możemy przyswoić sobie materiał. Nie trzeba bezmyślnie wkuwać na pamięć. Można znaleźć inną drogę, krótszą, przystępniejszą, milszą i taką, która pozwoli zapamiętać na dłużej. Polecam.

Ania, studentka pedagogiki, 22 lata
Wspaniały ebook! Sama się uczę angielskiego i dzięki ebookowi Szybka nauka dla wytrwałych szybciej i wydajniej się uczę.

Wanda Kaczmarczyk, 32 lata
Rewelacyjna książka!!! Uważam, że jest niezbędna każdemu uczniowi studentowi, który chce w szybkim czasie przyswoić ogromną partię materiału!!! Polecam!!!

Dorota Suszek, przyszły farmaceuta, 30 lat
Bardzo cenna książka dla osób, które chcą się szybciej uczyć. Wymaga dosyć sporej dawki treningu, ale efekty się bardzo opłacają. Podziwiam autora za genialne skojarzenia - naprawdę dobrze zostają w pamięci. Polecam!

Przemysław Barański, Student, 24 lata
Dzięki technikom zaprezentowanym w książce mogę powiedzieć, że wyniki na studiach się znacznie polepszyły. Na kolokwiach miałem zazwyczaj 65 - 70 % punktów, a teraz mam 85% i więcej. Polecam tą książkę wszystkim uczącym się.

Tomek Hernet, student
Co zrobić, by nie mieć problemów z nauką i zapamiętaniem tego, co w danym tekście jest ważne, istotne? Przeczytałam Szybką naukę dla wytrwałych i już wiem! To dziecinnie proste.

Aleksandra Rybarczyk, protetyk, 47 lat
Wiedza zawarta w tym ebooku jest szeroka i naprawdę przydatna w dzisiejszym świecie, gdzie musimy bardzo wiele zapamiętać. Polecam ją każdemu, komu naprawdę zależy na oszczędzeniu czasu i osobom, które chcą w życiu osiągnąć wiele bez utraty zdrowia. Sporo przykładów i wiedzy którą zastosuję w niedługim czasie.

Patryk Filipiak, student pierwszego roku Inżynierii Środowiska
Książka pozwala na szybkie i długotrwałe zapamiętywanie bez większego wysiłku, wystarczy opanować kilka podstaw, mieć bogatą wyobraźnię i już.Warto ją mieć.

Radek Wiekiera, inżynier środowiska, 25 lat
Książka spełniła wszystkie moje oczekiwania. Dzięki niej mam więcej czasu na swoje sprawy, a robię to, co konieczne - zdobywam wiedzę :)

Tomasz Tymuszkin, 24 lata, absolwent AWFiS w Gdansku
Po przeczytaniu ebooka moja nauka nabrała kształtów, jest bardziej sprawna i mam więcej czasu dla siebie. Mogę szybciej sobie przypomnieć tego co się nauczyłam i sprawnie to wykorzystać w praktyce. Polecam ebooka wszystkim uczącym się :)

Magda Cidylo, 20 lat, uczę się w studium medycznym - technik masazysta
Mogę spokojnie uczyć się nawet stu słów w ciągu kilku minut, wykorzystując metody zawarte w opracowaniu. Polecam serdecznie.

Mariusz Szryt, główny konstruktor firmy pracującej dla górnictwa i motoryzacji
Jest to pozycja, która daje wiele nowych możliwości w wykorzystaniu naszego umysłu jako centralnej bazy danych . Natomiast, aby nauka stała się szybką, prawdziwe jest stwierdzenie w tytule książki, iż jest to dla wytrwałych. Warto zdobyć się na ten wysiłek, bo efekty przychodzą powoli, ale są moim zdaniem zadawalające - korzystam ze wskazówek tej książki od dwu tygodni i myślę, że będzie ona pozycją bardzo często przeze mnie wykorzystywaną.

Krzysztof Ulatowski, 34 lata
Książka jest rewelacyjna. Jeśli wytrwale stosuje się opisane w niej metody nauki to naprawdę widać szybkie efekty. Dzięki tej publikacji wiem, co robiłam źle i dlaczego nauka nie zawsze przynosiła efekt. Wskazała mi ona słabe punkty i to nad czym trzeba popracować. Przy ciągłym stosowaniu metod opisanych w książce nauka stała się o wiele prostsza. Tym bardziej, że w mojej pracy ciągle muszę przyswajać mnóstwo nowych wiadomości i procedur.

Małgorzata Pytraczyk, Pracownik banku w segmencie obsługi klienta.
Chcoiaż od niedawna czytam Szybką nauką... i stosuję się do zaleceń, widzę poprawę. Szybciej uczę się tego co kiedyś zajmowało mi wiele czasu. Mogę więcej czasu poświęcić na rzeczy, które mnie intersesują. Warto było.

Paulina Jurczak, uczennica II klasy LO
zawarte w ksiazce rady staram sie wdrazac i powiem szczerze ze nauka jest o wiele latwiejsza. A czy szybciej sie ucze okaze sie wkrotce.

Kamil, uczen
Jakiś czas temu zrobiłem kurs efektywnego zapamiętywania. Nie miałem czasu praktykować nabytych umiejętności, które znikały szybciej niż zostały nabyte. Brakowało mi źródła, które pozwalałyby mi utrzymać umiejętności i pokazały w przystępny sposób jak wykorzystać w praktyce posiadaną wiedzę. Dobrze, że znalazłem tę książkę i zdecydowałem się na jej zakup...

Tomasz Grycner, 26 lat, pracownik firmy audytorskiej
Z tego ebooka dowiedziałem się dokładnie tego, czego chciałem się dowiedzieć, a mianowicie jak poprawić swoją pamięć, jak szybciej się uczyć i osiągnąłem swój cel. Dzięki temu ebookowi mam zupełnie inne podejście do nauki, nie wkuwam nic na pamięć, tylko układam sobie śmieszne historyjki, nigdy nie sądziłem, że zapamiętywanie może być takie łatwe i sprawiać przyjemność. Serdecznie polecam tego ebooka wszystkim, którzy go jeszcze nie zakupili. Jest wart każdych pieniędzy.

Michał, 20 lat, student informatyki
Ebook Szybka nauka dla wytrwałych jest kolejną świetną książką Pawła Sygnowskiego. Publikacja ta w sposób często zabawny, ale przede wszystkim skuteczny wprowadza w tajniki technik pamięciowych i ich sprawnego wykorzystywania. Od momentu przeczytania tego ebooka, nauka to tylko przyjemność!

Mateusz Drożdżyński, 17 lat, webdeveloper
Rewelacja! Mam za sobą kilkanaście lat nauki ale nikt nigdy nie uczył mnie jak się uczyć. Wiem, że metody opisane w tej książce pomogą mi już wkrótce na studiach magisterskich.

Joanna Łobocka, 46 lat
Bardzo dobra publikacja. Mam nadzieję, że dzięki zastosowaniu opisanych metod w przyszłym roku szkolnym osiągnę lepsze wyniki niż w ubiegłym :) Już teraz nauka PHP idzie mi jakoś tak łatwiej...

Krzysztof Rajda, uczeń gimnazjum
Książkę polecam każdemu, kto chciałby w znaczny sposób zwiekszyć swoje możliwości pamięciowe. Wystarczy wykonywać ćwiczenia a na efekt nie trzeba długo czekać.

Piotr Marcinkowski, uczeń gimnazjum
Materiał zawarty w tym poradniku jest napisany bardzo prostym językiem, takim jak większość społeczeństwa się posługuje na co dzień, co sprawia że łatwo jest on przyswajalny. Zapoznałem się z całością materiału i musze powiedzieć, że jest poprawa odnośnie lepszego zapamiętywania nowych rzeczy. Ważniejszym moim spostrzeżeniem jest fakt, że teraz mam dużo większe chęci i motywację do nauki, ponieważ jestem bardziej skoncentrowany i wiem w jaki sposób mam zacząć naukę i na czym, i kiedy skończyć, to ważne. Dlatego polecam ten podręcznik wszystkim którzy naprawdę chcą szybciej przyswajać wiedzę, bo naprawdę warto.

Maciej Górczyński, 30 lat, informatyk
Wiedza w niej zawarta umożliwia w niewiarygodny sposób zwiększyć umiejętności umysłu. Daje możliwość zrozumienia jak działa proces pamiętania i ukazuje jak wykorzystać owe procesy do polepszenia naszej organizacji wiedzy w umyśle.

Roman Jóźwik, 35 lat, informatyk
Kolejny przykład na poparcie tezy, że najprostsze jest najlepsze. Wysoko oceniam walory edukacyjne tego podręcznika. Przynosi efekty niemal natychmiast i gorąco polecam go nie tylko uczącym się. Przyda się w codziennym życiu.

Przemysław Ciechanowski, 47 lat, inżynier elektryk
Dzięki technikom opisanym w tej książce życie ucznia nie musi już być straszne :] Polecam wszystkim myślącym o skutecznej nauce.

Andrzej Ozorowski, 16 lat, uczeń LO
Wspaniale napisana książka, prostym językiem, dlatego każdy zrozumie jak się uczyć... Po prostu polecam - słów brakuje...

Kasia Jasiszczak, studentka Akademii Morskiej lat 20
Jest to dobry zbiór tego co najważniejsze w procesie uczenia się... bez zbędnych opisów, a same konkrety...

Sławomir Mika, 26 lat, psychotronik
To, co zauważłem najważniejszego to to, że książka ta, w odróznieniu od innych tego typu publikacji przedstawia bardzo szeroki wybór technik uczenia się, a nie koncentruje się na kilku głównych, o których możemy przeczytać w każdej innej tego typu publikacji. Polecam ją każdemu, kto chce mieć rzetelny obraz technik uczenia się wraz z wnikliwym opisem działania naszego mózgu.

Mirosław Urban, 27 lat, psycholog, pracuje w szkole podstawowej w Lublinie, prowadzi własną firmę Xperience www.xperience.pl
Bardzo przystępnie i ciekawie napisany ebook. Oczywiście sam ebook automatycznie nie zamieni mózgu w superpamięć ale daje wiele ciekawych ćwiczeń które rozwijają pamięć. Tak więc jak wszystko inne mózg też należy ćwiczyć a ten ebook pokazuje jak można to robić skutecznie.

Piotr Pregowski, 26 lat, student zarządzania, działalność gospodarcza
Na nowo zorganizowałem swoją wyobraźnię. Pracuję w mediach elektronicznych - czyli w świecie wirtualnym a tu wyobraźnia jest najcenniejsza.

Krzysztof Żurek, 26 lat, student zarządzania, działalność gospodarcza
Obecnie wraz z mężem i 4-letnim synem mieszkamy w Szwecji, sami w obcym kraju i z trudnościami językowymi. W poszukiwaniu sposobów lepszej nauki natrafiłam na e-booka Szybka nauka dla wytrwałych , a za nim do Złotych Myśli. Muszę przyznać, że książka jak i e-book pomagają nam przetrwać proces nauki drugiego maciezystego języka. Jest o wiele łatwiej kiedy ma się fachową wiedzę pod reką!

Katarzyna Nagorka, 27 lat, marketing menager
Czytając ebooka odnosisz wrażenie nowoczesnego myślenia. Jest wspaniały i warto swe myśli uzupełnić, ukierunkować przekładając na nowoczesność. Polecam wszystkim, którzy go jeszcze nie czytali, naprawdę warto

Waldemar Sieczko, mechanik silników spalinowych i rakietowych
Dzięki temu kursowi łatwiej przychodzi mi nauka, chociaż nigdy z nią nie miałem trudności, lecz teraz wyraźnie sprawia mi przyjemność. Każdemu, kto chce polepszyć swoją pamięć, szczerze polecam tego e-booka. Żeby kogoś zachęcić, wystarczy mu przedstawić fragment dostępny za darmo.

Patryk Wawrzyniak, uczeń gimnazjum
Pozycję tą polecam wszystkim uczącym się.

Stefan Giera, 52 lata, pracownik umysłowy
Ebook jest dobrze napisany. Polecam innym czytelnikom. Warto go kupić.

Tomasz Wojnarowski, 35 lat, fryzjer, tomasz.wojnarowski@sbcglobal.net
Niezły ebook :D

Kamila Iwaniuk, 33 lat, HCA, Oxford
Dzięki lekturze tego ebooka nauczyłem szybciej się uczyć co wprowadziłem w życie. Teraz nie potrzebuje tak wiele czasu by nauczyć się dat i postaci z historii. Polecam każdemu uczniowi, który nie ma czasu by ryć bez sensu to samo po 200 razy!

Szymon Liszewski, 16 lat, uczeń LO w Olecku, 1d24@wp.pl
Książka pozwolila mi wychwycic podstawowe błędy jakie niestety popełniałam ucząc się języków! Teraz wiem co robic i jak:) Nie ukrywam, że jest mi ciężko zmienić stare nawyki ale powoli przestawiam się na lepsze, efektywne i trwalsze techniki:) Polecam!! Jest swietna!!

Agnieszka Laniak, 27 lat, wykształcenie wyższe, księgowa
Jestem pewna, że wiedza zawarta w tej książce jest niezwykle przydatna. Warunkiem jest praca nad sobą i to wszysutko. Polecam gorąco i życzę Wszystkim skcesów !

Jolanta Brzezicka, 27 lat, wykształcenie wyższe, księgowa
Bardzo interesująco i ciekawie zredagowana pomoc dla tych, którzy są tak jak ja wytrwali ale brak im wiedzy nie tylko na temat jak szybko, ale jak skutecznie przyswoić pożądaną wiedzę.. Polecam naprawdę pomaga..

Joanna Morawska, 28 lat, pracuję w turystyce jako rezydentka w Grecji
Książka ta zawiera dużo teorii jak i zastosowań dotyczących szybkiej nauki. Polecam osobom, które po raz pierwszy spotykają się z tym tematem.

Szymon Targosz, uczeń 2 klasy liceum
Samo czytanie, rozwiązywanie krzyzówek nie jest zbyt efektywne. Kiedyś sam czytałem dosyć szybko i swoich synów nakłaniałem do tego. Najstarszy do dziś ma z tego pożytek a ja zaprzestałem praktykować a wiadomo, że organy nie używane zanikają. Na dodatek posiałem gdzieś swój podręcznik. To to co nabyłem jest to czego szukałem. Może mi się uda poprawić sprawność umysłu. Wymaga to i systematyczności i zawziętości. Jak ktoś wyprzęga konie w środku przeprawy przez bród, niech nawet nie zaczyna.

Ryszard Góra, 54 lata, na emeryturze

Podobne poradniki

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania
24.90 zł
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
19.97 zł
Szybka nauka dla wytrwałych
26.90 zł
Zabójcza koncentracja
19.97 zł