Sztuka zdobywania pieniędzy

Sztuka zdobywania pieniędzy

Zasady zdobywania pieniędzy jednego z pierwszych amerykańskich milionerów, P.T. Barnuma, które działają także dzisiaj.


Cena: 22.90 zł
Autor: P. T. Barnum
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-791-0

Opinie

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Po pierwsze, książka dostarczyła mi wiele przyjemności oraz pobudziła moje procesy myślowe i wyobraźnię (o co przecież tak naprawdę chodzi). Bardzo mi się podoba w jaki sposób autor operuje słownictwem. Do zamówionych pozycji dołączonych zostało 7 bardzo wartościowych bonusów w postaci e-booków i audio-booków, a także, ponieważ kupiłam dwa tytuły, otrzymałam spory rabat.

Daria G.
Naprawdę bardzo ciekawa. Mimo, że napisana ponad wiek temu to całkiem aktualny poradnik, polecam.

pawel kowalczyk, maszynista lokomotyw
Warto wydać parę złotych na tę książkę :-)

ILONA, Żona i mama - prowadzę własną firmę.
Bardzo mnie usatysfakcjonowała. Bardzo podobały mi się te małe rozdziały, które dowodziły jak wiele jest ważnych czynników, których nie jesteśmy świadomi pragnąc przyciągać pieniądze. Takie krótkie rozdziały poruszające jeden wątek bardzo uprzyjemniały mi lekturę i sprawiały, że przeczytałam ją 'jednym tchem'. Naprawdę polecam tę publikację.

Monika Chmielik, Jestem pogodną, pełną entuzjazmu kobietą, bardzo pragnacą się rozwijać. Programuję się na sukces w każdej dziedzinie życia.
Stara ale jara - bogata treść i niesamowity przekaz sprawiają, że takie książki jak ta czyta się jednym tchem. Mógłbym pisać i pisać, jak wspaniała jest ta książka głównie dlatego, że jest tak jakby drogowskazem, mapą, którą otrzymujemy do rąk, w momencie kiedy się zgubiliśmy. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich pragnących zmienić swoje życie na lepsze.

Kamil M., Jestem pogodną, pełną entuzjazmu kobietą, bardzo pragnacą się rozwijać. Programuję się na sukces w każdej dziedzinie życia.
Dzięki tej książce zyskałem dużo cennych rad odnosnie pieniędzy. Rady, z których korzystam i zaczynam widzieć efekty.

Tomasz Chmura, pracownik i student
Nisamowita publikacja, każdy powinien przeczytać ją choć raz.

Piotr Marek, Inżynier Elektronik
Znakomita książka. Bardzo realistyczna, zawierająca podstawowe zasady sztuki zdobywania pieniędzy. Polecam wszystkim początkującym biznesmenom.

Mariusz Chodysz, technik elektronik, 21 lat, mieszkam w Szwajcarii
Kilka prostych i skutecznych rad, warto przeczytac

Magdalena Nedzka, Jestem stewardessa
Świetna książka,zresztą jak wszystkie inne które kupiłem w Złotych Myślach . Tego typu książki powinny być lekturą obowiązkową w szkole. Napisana prostym językiem i nie trzeba być ekonomistą, żeby zrozumieć i co ważniejsze wprowadzić w życie zawarte w niej zasady. Wiedza spisana w tej i wielu innych publikacjach, jest niezbędna do kształtowania nawyków, jak właściwie zarządzać pieniędzmi, czasem, jak zaprogramować się na sukces, nie tylko finansowy. Gdybyśmy mieli dostęp do tej wiedzy i stosowali ją powszechnie wiele lat wcześniej, nasze życie byłoby z pewnością bogatsze materialnie i duchowo, ponieważ jedno nie wyklucza drugiego jak się nam często wmawia. Żyjmy pełnią życia. Pozdrawiam i zachęcam do lektury.

Ryszard Kopiec, 48 lat, własna działalność gospodarcza
Książka w ogólnych zarysach mówi o binesie i reklamie w nim oraz o zdrowiu, o które należy dbać ponieważ bez niego raczej nic nam się nie uda. Jest to cenny nabytek do mojej biblioteczki.

Andrzej Kwiatkowski, Jestem rencistą, interesuję się medycyną naturalną, niekonwencjonalną, i biznesem.
(...) przeczytałem już ponad połowę książki i nie mogę się doczekać dalszego ciągu. To że czytam książkę etapami chyba jeszcze wzmaga moją ekscytację. Ta książka jest niesamowita. Nie mogę czytać z monitora bo mnie zaraz oczy bolą, a w tej książce warto się cofać do tyłu . Za kazdym razem czytam ją jakby na nowo, od początku i na końcu dokładam to co świeżo wydrukuję. I co najważniejsze, że mnie to nie nudzi, co jest niezwykle rzadkim zjawiskiem w MOIM wydaniu. Czuję, że ta książka naprawdę może zmienić moje życie.

Jerzy Piątkowski, inżynier, obecnie na rencie
Książka, a raczej niepozorna książeczka (ok 60 stron), ma bardzo wiele cennych informacji do przekazania. Jest napisana w fantastyczny, przejrzysty sposób, czyta się ją jednym tchem i z dużą przyjemnością. Książka ta jest dla każdego, napisana prosto, ale dogłębnie. Osobiście po jej przeczytaniu automatycznie zmieniam swoje nawyki i nawet założyłam konto oszczędnościowe ;) Polecam tę publikację absolutnie wszystkim, bo każdy znajdzie w niej coś dla siebie, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że w dzisiejszych czasach JEST NIEZBĘDNA w każdym domu.

Ali, studentka 3 roku pedagogiki
Książka jest dla nas takim drogowskazem pokazującym kierunek działań. Nie jest to jednak recepta na bogactwo i dobrobyt bez pracy własnej, trudnej i mozolnej. Dzięki tej pozycji mamy więcej motywacji do pracy. Polecam!

Andrzej Krywoń, Stanowisko kierownicze średniego szczebla.
Jedna z lepszych książek jakie ostatnio czytałem. Pomimo, że napisana dość dawno temu, to jednak wciąż żywa i bardzo ciekawie się ją czyta. Szczerze polecam!

Bartłomiej Trybuła, grafik komputerowy
Bardzo ciekawa publikacja, polecam ;)

Michał Czuba, Zajmuję się rozwojem osobistym i rozwojem biznesu ;)
Zrozumiale i na temat.

Marcin, inżynier automatyk
Wspaniała publikacja, dobrze poczytać o prowadzeniu biznesu, zwłaszcza jak pisze o tym praktyk. Rzetelna wiedza, mądrość życiowa człowieka, który dowiódł prawdziwości głoszonych przez siebie poglądów własnym życiem; gorąco polecam!

Jarosław Szabłowski, przedsiębiorca, branża budowlana
Wartościowa książka z podstawami dotyczącymi finansów, ucząca patrzenia na sprawę pieniędzy, pracy... w perspektywie długoterminowej. Być może napisana w realiach innych czasów, jednak główne porady są ponadczasowe. Dobra książka dla młodych ludzi zastanawiających się jak osiągnąć finansową niezależność. Życzę miłej lektury

Zbigniew Wojtczak, Kurier...
Książka jest super lekturą , a raczej obowiązkowym podręcznikiem dla osób świadczących usługi i zatrudnionych w obsłudze klienta. W poszczególnych rozdziałach, których tytuły zostały bardzo precyzyjnie sformułowane opisano złote zasady przyzwoitego prowadzenia biznesu. Książka uczy i wskazuje zasady, które powinny cechować nie tylko biznesmena, ale przede wszystkim każdego przyzwoitego człowieka.

Leszek Witiuk, Jestem kierownikiem zespołu w korporacji finansowej
Książka jest świetna! Krótka i treściwa, rady w niej zawarte są PONADCZASOWE. Inwestycja na pewno zwróci się wielokrotnie.

Mateusz Kaczmarczyk, Webmaster
Prawdy ogólnodostępne, jednak zebrane w jednym miejscu dają idealną całość. Zastosowanie się do nich jest dość trudne, jednak jak komuś się to uda sukces i niezależność finansowa murowana !

Mateusz F., licealista
Fakt książka mogła by być nieco grubsza, jednak moja ocena co do jakość wielkość - najefektywniej upakowana wiedza .

Tomasz Trofimiuk, specjalista od reklamy, trener rozwoju osobistego
Jest tu wiele zdrowego rozsadku, ale zauważam również negatywizm, szczególnie w podejściu do wygody jakie oferuje świat współczesny. Mimo wszystko, świat sie zmienił i ze sposobem wyrażania niektótych motywacji części opini trudno byłoby mi się zgodzić.

Zosia Gniadzik, specjalista od reklamy, trener rozwoju osobistego
Jak zdobyć pieniądze i je zatrzymać reguły nadal aktualne pomocne od kilkudziesięcioleci na całym świecie.

Michał, internetowy biznesmen
Mała książka, a daje dużo do myślenia.. . Największa rada jaką z niej wyciągnąłem to: - to aby zamiast oszczędzać na groszach, oszczędzać na grubych złotówkach i nie połykać zbyt wiele, - to aby działać dla swojego zdrowia, w zgodzie z naturą - to aby unikać robienia interesów z ludźmi którm się nic nie udało - oraz to że pieniądze które przychodzą łatwą ręką (loterie, spadki) często nie są przez nas doceniane i łatwiej jest zarobić pierwsze 2 tys zł z niczego niż następny milion... pozdrawiam

Tomasz Trofimiuk, zajmuję się rozwojem, motywacją, nlp
Książka naprawdę warta zakupu. Ogromna ilość wiedzy i wspaniałymi bonusami. Gorąco polecam

Maciej Budzisz, webdesigner
Ksiazka dla ludzi ktorzy chca osiagac sukcesy w zyciu osobistym jak i zawodowym. Goraco polecam !!!

Mariusz Ocaluk, Przedsiębiorca, handel hurtowy i detaliczny.

Podobne poradniki

Inwestuj we własny dług
21.90 zł
Dotacje, fundusze i granty
19.97 zł
Inwestuj we własny etat
21.90 zł
Sztuka zdobywania pieniędzy
22.90 zł