Sztuka wzbogacania się

Sztuka wzbogacania się

Bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło. Uwaga - wywraca życie do góry nogami!


Cena: 21.70 zł
Autor: Wallace D. Wattles
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-292-1

Opinie

W czytaniu książek mam jedną zasadę: jeżeli coś zapadnie mi w pamięć, to uznaje ją za wartościową. Ta książka cała zapada w pamięć. Wydana 100 lat temu, a mimo to ciągle aktualna.

Grzegorz Kościucha, 46 lat, od ponad 20 lat prowadzę własną firme.
Książka wewnętrznie uspokaja-rozbudza wiarą, że po zastosowaniu opisanych w niej reguł-można stać się wielkim tego świata. Daje nadzieję na lepsze jutro. Polecam bardzo -szczególnie miłośnikom Secretu .

Katarzyna Kwiatkowska, Specjalista ds.marketingu i PR
Jeśli chcesz być bogaty po prostu przeczytaj tę książkę.

Artur Kowalski, Jestem pracownikiem huty szkła.
Książka porywająca i niezwykła. Dziw bierze, że została napisana ponad 100 lat temu. Czyta się ją tak, jakby wszystko działo się teraz. Umysł ma niesamowitą moc, którą możemy wykorzystać na własne potrzeby. W biznesie, pracy, domu. Warto spróbować i odkryć potęgę umysłu.

Halina Pietraszek, Właściciel sklepu internetowego www.brat.pl
Warta uwagi, jedna z najlepszych Waszych pozycji. Podnosi na duchu w dobie tzw. trudnych czasów, niejako pozwala zmienić punkt widzenia, przez co zmuszeni jesteśmy do kreatywności. Polecam.

Bartosz Sołtys, właściciel firmy w branży budowy maszyn
wartosciowa,warto przeczytać,warto zastanowic sie jak prosto,choc nie łatwo mozna odmienic całe swoje zycie

DAREK, handlowiec
Ta książka, jak i inne tytuły z tego tematu, w sposób bardzo prosty i rzeczowy przedstawia jak osiągnąć to, czego pragniemy. Polecam :)

Brygida Bojda, studentka turystyki
Ta książka mnie po prostu olśniła. W momencie zakupu była tą własciwą na drodze poznania świata i rozwoju osobistego. Aby ją własciwie zrozumieć- uwaga to książka nie tylko o pieniądzach- warto poszerzyć wiedzę choćby z zakresu fizyki kwantowej. Jednokrotne przeczytanie praktycznie nic nie wnosi. Wiadomości w niej zawarte są tak skondensowane, że wymagają dużej koncentracji w trakcie czytania. Stąd najlepiej zrobić to wielokrotnie. Ja ciagle wracam do tej książki i za każdym razem odkrywam w niej nowe treści. Polecam zwłaszcza wersję audio oraz drukowaną klasycznie. Dzięki tej książce sięgnąłem po dalsze o podobnej tematyce, rozszerzając swoją wiedzę o otaczającym nas świecie. Dzisiaj już wiem, że po książkę sięgną tylko osoby przygotowane do jej odebrania w tym momencie. Przypadkow nie ma. Reklama nie ma tu znaczenia. Moja opinia także. Wszystkim nowym czytelnikom życzę niezapomnianych przeżyć,ktore i mnie spotkały. Pozdrawiam.

Ryszard Cyran, prowadzę działalność gospodarczą w Polsce i Czechach,pasjonują mnie wszelkie tematy dotyczące energii zycia i wszechświata
Jako katolik nie ze wszystkim bym się zgodził z tym co jest napisane w tej książce. Jest trochę niekonsekwencji w niej i rzeczy sprzecznych z wartościami chrześcijańskimi. Np. odwołanie we wstępie do hinduizmu i do ateizujących przedstawicieli ówczesnej filozofii oraz jednocześnie częste podpieranie tym co przekazywał w swoich czasach Jezus Chrystus i tego co chce Nam dać Pan Bóg. Tę książkę dla chrześcijanina można skrócić w jednym zdaniu: Proście a będzie Wam dane ! I tak należałoby ją potraktować.

Mateusz Momot, Analityk w firmie komputerowej. Testuję oprogramowanie.
Sztuka wzbogacania się , której autorem jest Wallace D. Wattles wpłynęła w bardzo pozytywny sposób na moje życie. Przyznam szczerze, że jak na razie zmienił się jedynie sposób patrzenia na otaczający mnie świat ale wierze, że to tylko początek drogi - drogi po której postanowiłam podążać po przeczytaniu owej publikacji. Świetnie się ją czyta, zaczynam ją studiować kolejny raz i po raz kolejny zagłębiam się w nią jeszcze bardziej. Wszystkim zainteresowanym z góry gratuluję świetnego wyboru.

Katarzyna Jaskulska, Pracownik bankowy
Książka pokazuje nam jak bardzo ważne jest pozytywne myślenie, by osiągnąć to czego się pragnie polecam

oliwer, prywatny przedsiębiorca
Czytało a w sumie słuchało sie z przyjemnością.

Piotr, Świetna książka bardzo mi pomogła.
Rewelacyjna - kolejna już książka od złotych myśli . Jest skarbem dla każdego kto czyta w konkretnym celu - che zmienić dotychczasowe życie.

WOJCIECH BIELICKI, Pracuję w marketingu sieciowym oraz handlu
Niesamowita książka,polecam wszystkim tym,którzy zdecydowali się zmienić swoje życie.Namawiam do bardzo wnikliwego studiowania jej treści.Proponuję nie zrażać się formą twierdzeniową,lecz zwrócić uwagę na potęge słowa.

Piotr Żółkiewicz, przedsiębiorca
Wierzę w to , że ta książka zmieni moje życie i dzieci będą ze mnie dumne w przyszłości. Beata

Beata Zatorska, designer
Jeżeli nie wiesz, dlaczego Twoje złe myśli po jakimś czasie spelniają się, chcesz to odwrócić, chcesz się wzbogacić... Gorąco polecam, tu jest opisany Sekret :-)

Iwona Stusek, Dyrektor sieci sprzedazy kosmetyków szwedzkiej firmy Oriflame
witam! Kupiłam zestaw trzech książek, jako szczególnie polecanych(SzTUKA WZBOGACANIA SIĘ, BOGAĆ SIE KIEDY ŚPISZ, ODRODZENIE FENIKSA) za część mojej pierwszej wypłaty w zyciu.I co?One są bezcenne! Uważam, że każda z nich jest wręcz wymarzonym prezentem dla kogoś kogo lubimy, szanujemy czy kochamy. Są naprawdę inne od poradników , z którymi miałam dotychczas do czynienia, pełne nowatorskich myśli, głębokich wniosków, wspaniałych rad. Te książki na mnie wpłynęły w sposób namacalny. Pozwoliły się wydostać z pewnej matni, w której tkwiłam dotychczas. Tak, tak,śmiało powiem, one mnie zmieniły. Nie mogłam się od nich oderwać, przeczytałam na raz wszystkie. Dały mi mnóstwo inspiracji, wiary w siły. Z czystym sumieniem polecam je rodzinie i przyjaciołom. Żałuję, że tak późno do nich dotarłam. Te książki to lektura obowiązkowa, jeżeli w Twoim życiu źle się dzieje i potrzeba wielu diametralnych zmian! powodzenia

anna czarniak, aplikantka notarialna z Wrocławia
Nie będę się rozpisywał ale powiem jedno. Nie korzystanie z tej książki to tak naprawdę zdradzanie samego siebie. Można przez całe życie nic nie robić i mieć pretensje do całego świata, o to, że jest się w tym miejscu w którym się jest. Uczę się wzbogacania siebie nie tylko ze strony finansowej ale i innych aspektów mojego życia. Wszystko też potrzebuje czasu, ale nie należy zwlekać z działaniem.

Ryszard Kraska, Jestem zainteresowany zmianą swojego życia a zajmuję się terapią uzależnień
Ta ksiazka faktycznie przewraca zycie do gory nogami. To tylko zalezy co masz teraz w sobie, jesli bedziesz na dobrej drodze, to masz z gorki, tylko musisz postepowac w pewien sposob. Totalna rewolucja. Na co czekasz? Do dziela.

Artur Żerebecki, Elektronika-informatyka.
Każdą nową książkę traktującą o potędze umysłu czytam z głęboką uwagą, starając wcielać w życie wskazówki autora. To pomaga mi w pokonywaniu drogi życiowej i uświadamianiu wielu ludzi, iż sami są odpowiedzialni za to co osiągają w życiu.

Stanisław Bińkiewicz, Doradca finansowy
Jakież było moje zaskoczenie, gdy po zastosowaniu kilku podanych w książce wskazówek moje życie zaczęło NA PRAWDĘ być bogatsze!!! Wszystko zaczęło nabierać sensu, bo wbrew pozorom rady zawarte w tej książce nie tylko odnoszą się do pieniędzy!!!

Marzena Baran, studentka, 19 lat
Wiedza zawarta w tym ebooku uświadomiła mi jak bardzo ważne jest to jak myślimy. Wzmocniła we mnie marzenia oraz wiarę, że wszystko można osiągnąć jak się o tym myśli i bardzo tego pragnie. Dzięki zastosowaniu tej wiedzy w praktyce pozyskałem nowych klientów. Pamiętaj bądż wytrwały w swoich dążeniach.

Lechosław Raś, inżynier, właściciel firmy; 50 lat
Ebook Sztuka wzbogacania się poszerza horyzonty myślowe. Uświadamia, że wszystko jest możliwe, że sami tworzymy wszechświat, że każdy zdolny jest do stworzenia swojego bogactwa. Nie polega to jednak na żadnej konkurencji. Należy tworzyć rzeczy niestworzone, bo po co konkurować o coś, co już istnieje. Należy podążać za swoimi pragnieniami, myśleć konstruktywnie.

Ania, studentka pedagogiki; 22 lata
Ta książka całkowicie zmieniła moje spojrzenie na świat i podała mi nowe lepsze priorytety! Dzięki niej otworzyły się przede mną magiczne drzwi bogactwa, do którego teraz dążę i jest mi łatwiej. Serdecznie polecam, bo to naprawdę działa!!!

Katarzyna Cichon, maturzystka, 18 lat
Ebook dał mi informacje o tym, jak należy postępować z pieniędzmi. Młodemu człowiekowi ta wiedza z pewnością się przyda. Po co powtarzać błędy starszych?

Krzysztof Bobiński, uczeń liceum, 18 lat
Obowiązkowa pozycja dla ludzi, których pragnieniem jest się wzbogacić. Autor opisuje od A do Z co należy robić by to osiągnąć. Działaj według jego zaleceń, a zobaczysz, że i Tobie się uda!

Michał Wąs, uczeń liceum, 18 lat
Przeczytałam ebooka jednym tchem . Teraz czytam po raz drugi dokładniej skupiając się na treści. Zawdzięczam mu zmianę sposobu myślenia i pewność, że można zmienić życie na lepsze.

Anna Bobiec, 49 lat
Po przeczytaniu tej książki chciałoby się tylko westchnąć - dlaczego nie uczą tego w szkołach. Na świecie byłoby wtedy dużo więcej ludzi szczęśliwych i bogatych.

Anna Urban, prawnik, specjalista od kadr; 31 lat
Ciekawa pozycja. Bije od niej pozytywna energia, tak bardzo potrzebna nam w dzisiejszych czasach. To jedna z książek, które naprawdę warto mieć w swojej kolekcji. Przyda się na pewno kiedy na którymś z etapów na drodze do tworzenia biznesu dopadnie nas zwątpienie, na przykład po dyskusji ze wszystko wiedzącymi przyjaciółmi . Jest trochę jak Red Bull - na pewno doda ci skrzydeł!

Marek Czyżniewski, informatyk z zamiłowania, stolarz meblowy, 28 lat
Rewelacyjna książka! Czytałem kilka książek o motywowaniu. Ta jednak dobitnie pokazuje, że człowiek myślący pozytywnie nie tylko więcej może osiągnąć w życiu, ale wręcz ściąga na siebie zarówno pozytywne zdarzenia jak i pozytywnych ludzi. Natomiast ludzie negatywni ściągają na siebie rzeczy negatywne i otaczają się również osobami negatywnie nastawionymi do życia. Polecam każdemu, kto wizję świata buduje np w oparciu o media, w których pokazuje się wszystko co negatywne.

Krystian Borowiec, licencjat finansów i rachunkowości, właściciel firmy handlowej; 23 lata
Książka jest niesamowicie motywująca. Czytając ją masz przed oczyma siebie spełniającego swoje najśmielsze marzenia. Wszystko wydaje się osiągalne i wiesz, że dasz rade to zrobić. Książka działa jako ekstremalnie pobudzający do działania bodziec. Warta przeczytania, a najlepiej co jakiś czas do niej wracać, jeśli nie do całej, to chociaż do jej fragmentów.

Adam Intrys, student filologii angielskiej, 22 lata
Bardzo dobry i przydatny ebook, który zainspirował mnie do założenia własnej firmy. Co tu dużo mówić - polecam każdemu!!!

Paweł Łączny, student
Ta książka pomogła mi spojrzeć zupełnie inaczej na pewne sprawy. Dzięki niej odnalazłam więcej radości w sobie, a przede wszystkim odnalazłam wiarę, której tak mi brakowało... Teraz wiem, że mogę osiągnąć wszystko, o czym marzę. Gorąco polecam wszystkim!!!

Kasia Staniszewska, studentka turystyki, 20 lat
Pierwszy raz przeczytałem jednym tchem. Drugi raz przeczytałem by więcej zapamiętać. Przeczytam go jeszcze kilka razy, bo za każdym razem otwiera mi się kolejna klapka. Czasem jest to tylko przypomnienie tego, co już wiem, a czasem kierunkowskaz, żeby niepotrzebnie nie błądzić po drogach, które nie powinny być uczęszczane. Po przeczytaniu tej książki, człowiek znajduje się w bardzo przyjemnym stanie psychicznym. Wie, że tak naprawdę nie musi o nic walczyć z innymi, nie musi odbierać nic komuś, nie musi wielu rzeczy, o których myślał, że musi. Za to bardzo dużo może, nawet więcej niż mu się wydaje.

Stanisław Górski, pracownik banku, 46 lat
Wiele praktycznych rad, które od razu wykorzystałam w życiu osobistym. To działa!!! To niesamowity bestseler, który w prosty sposób powie Ci jak zmienić swoje życie aby było radosne i szczęśliwe.

Beata Akonom, własna działalność godpodarcza, 39 lat
Ebook przypomina o tym co ważne, co niby wiemy, ale jakże często zapominamy. Po przeczytaniu go, możesz powrócić w życiu do tego co najważniejsze i być szczęśliwszym.

Dariusz Boniukiewicz, własna działalność godpodarcza, 39 lat
Dzięki tej książce udało mi się skupić na zasadach, które pomimo iż każdy zna, wielu nieświadomie pomija. A zasady te działają - u mnie się sprawdzają od dawna!

Grzegorz Targosz, doradca techniczny, 27 lat
Książka daje ogromną motywację, bardzo podbudowuje wewnętrznie, uczy optymizmu w dążeniu do celu. Szczerze polecam!

Michał Czuba, doradca techniczny, 27 lat
Ebook dodał mi energii i wiary w optymistyczne myślenie. Wskazał drogę, po jakiej mam poruszać się na ścieżce do bogactwa i niezależności finansowej. Czytając tego ebooka miałem już pozytywne nastawienie do życia, ale utwierdził mnie on w przekonaniu słuszności mojej drogi do szczęścia.

Marcin Bielicki, prawnik, 28 lat
Ten ebook zmienia sposób myślenia. Ja po przeczytaniu uwierzyłem, że też mogę coś osiągnąć w życiu - być może wolność finansową, ale na pewno osiągam też pewien poziom wiedzy, wiedzy która jest bezcenna. Wiedzy, dzięki której mogę odnieść sukces. Super ebook polecam!!!

Łukasz Duda, student
Patrzę z dystansem na cały świat. Już mniej stresuje się codziennością i śpię bardziej spokojnie.

Teresa Agata Peron, praca w agencji reklamowej, 29 lat
Myśli zawarte w książce pozwalają na zmianę postępowania i zachowania we wszystkich dziedzinach życia! To naprawdę działa... ale tylko wtedy jeśli wykorzystamy to w praktyce!

Aleksander Ryska, nauczyciel, 44 lata
Bardzo ciekawa pozycja, która przekazuje wiele cennych spostrzeżeń na temat ludzkiej psychiki i zachowania. Wiele z nich są udowodnione w obecnych czasach badaniami.

Grzegorz Pyłko, inżynier w międzynarodowej korporacji
Czytałem wiele książek na temat poruszany w Sztuce wzbogacania się . W każdej z nich czegoś brakowało. Ta książka ujmuje temat całościowo. Zrozumiały język powoduje, że można zasady w niej przedstawione natychmiast wdrożyć do działania. Dzięki tej książce wiem, gdzie popełniałem błędy. Zupełnie inaczej rozmawia się z klientami po lekturze tej książki. Przeczytałem ją już trzy razy, a to dopiero początek. Gorąco polecam tę książkę każdemu.

Tomasz, agent ubezpieczeń na życie, 47 lat
Prawo do bogactwa. To najważniejsze zdanie z tej książki. Zdanie, które intryguje i powoduje, że czyta się ją z dużą uwagą do końca.

Mirek Sziwa, 49 lat, udzialowiec PIW SAMPO z o.o.
(...) jestem bardzo zadowolona z faktu, iż kupiłam ten ebook. W życiu człowiek powinien często zatrzymywać się i weryfikować swoje działania. Jeszcze częściej powinien podglądać tych, którym się naprawdę udaje. Jacy są, co robią, kiedy to robią, ile w nich zaciętości i uporu w uzyskiwaniu raz wyznaczonego celu. Polecam gorąco ten ebook, bo warto w życiu sięgać po najwyższe cele i realizować marzenia, a najbardziej warto uczyć się na doświadczeniu innych i czerpać z tego pełnymi garściami.

Izabela Pietruczuk, prywatny przedsiębiorca
Ten ebook jest poprostu rewelacyjny. Nareszcie pierwsza książka która zdradza tajemnice jak żyć w bogactwie nie zabierając nic nikomu innemu. Pokazuje jak wykorzystać prawo przyciągania . Poprostu wspaniale. Polecam z całego serca wszystkim osobom, które poważnie chcą zmienic swoje życie na lepsze.

Bożena Banczyk, 43 lata, prywatny przedsiębiorca
Nowy sposób myślenia... warto odkryć to, co pozwoli zwiększyć dochody i zmierzać w kierunku niezależności finansowej.

Piotr Gibulski, 31 lat, inż. elektronik
Lektura tego ebooka, to jak znalezienie starej mapy pokazującej drogę do ukrytych skarbów. Dzięki niej wiesz, jak znaleźć się tam, gdzie zawsze marzyłeś, aby być.

Włodzimierz Kapusta, 47 lat, handlowiec
Przeczytałem w zeszłym tygodniu. Teraz czytam po raz drugi. Postanowiłem powracać tak często, jak tylko będzie to możliwe. Niech to służy za cały komentarz.

Marek Laszczka, 47 lat, handlowiec
E-book jest niesamowity. Osobiście mogę powiedzieć, że mimo wygody słuchania e-booka w mp3 polecam jego przeczytanie by móc się skupić na każdym jego słowie. Efekty działania słów Wallesa są niesamowite. W ebooku uświadamiane są nam niby rzeczy o, których wszyscy wiedzą jednak zapominają. Działanie podobne do książek Kiyosakiego :) Polecam film The Secret.

Sławomir Gdak, 25 lat, prowadzenie własnej działalności gospodarczej
Ta książka jest po prostu wspaniała. Czytałem bardzo wiele książek poświęconych zagadnieniom związanym z osiąganiem sukcesu i pieniędzy. Sztuka wzbogacania się przebija wszystkie jakie znam. Jest to doskonały podręcznik myślenia i zbiór konkretnych informacji co i jak należy zrobić. Żadnego lania wody, tylko konkrety. Uczy ona podstawowych i niezbędnych zasad które są wymagane dla osiągania wyższego poziomu, zarówno materialnego, jak i myślowego. Stosowanie zawartych tu zasad daje same korzyści, w każdej sferze życia. Niezależnie czy chce się polepszyć swoje finanse, czy swoje relacje z innymi czy z samym sobą, na wszystko jest tu rada. Mnie ta książka pomogła spojrzeć na świat zupełnie inaczej, otworzyła mi inną, lepszą perspektywę patrzenia, i myślenia. Teraz myślę inaczej, lepiej, spokojniej, klarowniej. Wszystkich zachęcam by przeczytali tą książkę, i nie dlatego o tym piszę by cokolwiek reklamować, lub uzyskać, lecz dlatego ponieważ w moim życiu nastąpiła wielka zmiana, dobra zmiana. I każdy kto chce prawdziwie zmienić swoje życie powinien ją przeczytać, powiem więcej: musi ją przeczytać, by się wzbogacić. Sztuka wzbogacania już dała mi prawdziwe bogactwo, choć minęło zaledwie kilkanaście dni od jej przeczytania. Dała mi sposób w jaki można bez stresu patrzyć na świat, jak wszystko dobrze zaczyna się układać, interesy idą świetnie, a ludzie wokół są przyjaźni. Dała mi o wiele więcej niż za nią zapłaciłem, za to jestem ogromnie wdzięczny wszystkim którzy przyczynili się do powstania tej publikacji. Dziękuję!

Sławek Barczyński, 33 lata, kiedyś elektronik, teraz wolny człowiek
Zobaczyłem możliwość dążenia do sukcesu finansowego z innej perspektywy - humanistycznej. Poznałem nowe, brzmiące wiarygodnie i rzeczowo, sposoby osiągania sukcesu na zasadzie współpracy a nie rywalizacji, zgodne z wyższymi wartościami.

Jacek Chmielewski, 44 lata, psycholog, psychoterapeuta, pracuje w Poradni i Ośrodku Terapii Uzależnień PIERWSZY KROK
Ciekawa książka, która uświadamia nam istnienie mechanizmów mających wpływ na nasze życie. Umiejętne wykorzystanie mechanizmów opisanych w książce może doprowadzić do zmian zadziwiających nasze otoczenie i nas samych. Spróbuj a zobaczysz.

Robert Kowalski, 43 lata, automatyk
Rewelacja! Przeczytałem wiele książek motywacyjnych ale ta, podana w bardzo przystępnej formie prostym zrozumiałym językiem robi wrażenie. Każdy kto chce coś w życiu osiągnąć powinien zacząć od lektury tego ebooka żeby sukcesy przyszło szybko i nie narażać się na niepotrzebne stresy.

Marian Szubarczyk, 58 lat, National Marketing Director w firmie Lifestyles
Chociaż jestem wzrokowcem, zaryzykowałam zakup w formacie MP3 i to był bardzo trafny wybór. Przesłuchałam audiobooka kilkakrotnie i za każdym razem odkrywam coś nowego. Bardzo dobra forma przekazu. Głos lektora miły a zarazem bardzo przekonujący. Nareszcie zrozumiałam zasady wzbogacania się, to nie taka wielka sztuka, to proste !!!

Hanna Adamska, asystentka
Wysłuchałam audiobooka Sztuka wzbogacania się parę razy z wielkim zainteresowaniem. Jest to najlepsza książka motywacyjna z jaką zapoznałam się do tej pory. Autor nie tylko podaje bardzo praktyczne wskazówki osiągania bogactwa, ale uzmysławia nam potęgę ludzkiej myśli i możliwości ludzkiego umysłu. Po wysłuchaniu tej książki, czuję się umocniona i zmotywowana do działania, pełna optymizmu i wiary - tylko ja stanowię o swojej przyszłości. Według mnie, to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce mądrzej i dostatniej żyć.

Gosia Jaszczynska, absolwentka filologii angielskiej na UJ w Krakowie
Jest to wiedza wymagająca dużej dyscypliny mentalnej, ale konsekwentne jej stosowanie przynosi nadspodziewane efekty. Warto podjąć to wyzwanie!

Zbigniew Solarz, 60 lat, informatyk
Po przeczytaniu tej książki i zrozumieniu jej jesteś w stanie osiągnąć to czego pragniesz. Żałuję tylko, że musiałem na nią czekać aż do wieku 50 lat.

Andrzej Kuncewicz, 50 lat, pracuje w branży ubezpieczeniowej w Kanadyjskiej firmie
Dobra książka! W prosty, jasny i czytelny sposób wyjaśnia zasady panujące od zawsze w wszechświecie. Polecam!

Tomasz Łapuc, 44 lata, projektant
Rewelacja!!! każdy, kto zastosuje wiedzę zawartą w tym e-booku stanie się bogatym człowiekiem i to nie tylko pod względem finansowym...

Tomasz Tymuszkin, absolwent AWFiS Gdańsk
Książka ta chociaż napisana prawie 100 lat temu nie straciła nic na swojej aktualności. Może być traktowana jako wspaniała lektura, jak również jako poradnik prowadzący do bogactwa zarówno materialnego jak i duchowego. Godna polecenia wszystkim.

Hubert Strzys, 53 lata, wykształcenie wyższe pedagogiczne
Myślę, że każdy kto chce w życiu coś osiągnąć powinien przeczytać tę książkę. Gorąco polecam!

Sławek Pawlikowski, handlowiec, 29 lat
Zmienia sposób myślenia.

Roman Łuczak, ekonomista
Korzyści są ogromne. Żyjemy w takim tempie, że czasami nie dostrzegamy rzeczy oczywistych. Ebook daje olbrzymie możliwości wzbogacania nie tylko pieniędzmi, ale także dodaje pewności siebie w osiąganiu wszystkich marzeń.

Dariusz Król, 48 lat , kierownik serwisu samochodowego
Kolejna książka, której nie można pominąć, jeśli chcesz zmienić swoje życie i swój portfel!

Ania Rutkiewicz, 27 lat, recepcjonistka w hotelu we Wloszech
Wiedza zawarta w książce porządkuje sposób postępowania, aby zostać bogatym. Zawiera logicznie uporządkowaną procedurę postepowania w celu materializacji swoich pragnień.

Mieczysław Budziński, 46 lat, pośrednik nieruchomości
Polecam tę książkę wszystkim, którzy naprawdę potrzebują pieniędzy!!! Wskazówki które są w niej zawarte potrafią być nieocenione!

Marcin Wróbel, 21 lat
Rewelacja! Nie spodziewałem się tego typu publikacji, fakt że trochę trąci myszką (w końcu ma chyba ze 100 lat), od Jak Człowiek myśli (też ok.100 lat) wszystko zaczyna się i kończy na niesamowitej potędze myśli (praktycznie wszystkie pozycje pozytywnego myślenia i nie tylko zahaczają mniej lub bardziej o ten motyw) !!! W zasadzie jak dobrze sie przyjrzeć, to wszystko zaczyna sie i kończy w naszej głowie, i albo zaakceptujemy to, albo... budzik, kierat i chyba wszyscy to znamy... ;-

Artur Janowski, 41 lat, sprzedawca, handlowiec, biznesmen
Pierwsza i zasadnicza korzyścią to sposób myślenia i odbierania rzeczy i sytuacji, które dotąd sprawiały, że myśli skupiałam na czymś na czym nie powinnam była, następne korzyści przyjmę z radością od życia :) pozdrawiam goraco :)

Anna Rychlik, 35 lat, własna działalność
Moi Drodzy. Zakupiłam w wydawnictwie Złote Myśli audiobooka. Wgrałam go na mp3 i od tej pory towarzyszy mi kilkakrotnie w ciągu tygodnia w różnych sytuacjach. W drodze do pracy lub domu. Gdy mam dość szarości życia i poszukuję wrażeń lub gdy stęsknię się za językiem polskim (pracuję za granicą)... ale... więcej wam niczego nie powiem, bo będziecie mieli ochotę go kupić. A zazdrość jest rzeczą ludzką. Tak, mogę być zazdrosna o to, że posiądziecie wiedzę . To tak... jak czasem jesteśmy zazdrośni o kolegę ze studiów, że poszedł mu lepiej egzamin niż nam, a przecież mieliśmy szansę na równy start. Mam nadzieję, że nie rozbudziłam w was żądzy do posiadania tegoż audiobooka.

Krystyna Flaum, wykształcenie wyższe, medyczne
Książkę Wattlesa znałem od dawna lecz nie miałem okazji jej słyszeć . W zasadzie jest to moja pierwsza przygoda z audiobookami lecz muszę powiedzieć że jest to wspaniałe przeżycie. Podczas odsłuchiwania książki tworzą się wspaniałe obrazy które modelują obraz tego co słyszymy. Zawsze jest wspaniale położyć się i zanurzyć w tym doświadczeniu... zwłaszcza że jestem słuchowcem. Idąc za treścią audiobooka potwierdzam: Nie czytaj innych pozycji o tworzeniu bogactwa ta jest wyczerpującą, lecz... oprócz bogactwa znajdziesz dzięki niej też coś jeszcze... co to już przekonaj się sam.

Adam Oczkowski, 31 lat, pracuję w państwowej firmie o profilu usługowym
(...) ebook Sztuka wzbogacania się pozwolił mi zrozumieć podstawową rzecz - jak funkcjonowanie myśli w naszej głowie zmieniają cały nasz świat, trzeba zrozumieć jak tworzyć nasze myśli, aby upiększać duszę i intelekt.

Witold Roszczenko, 32 lata

Podobne poradniki

Ja i cele
27.00 zł
Motywacja bez granic
21.70 zł
Korepetycje z sukcesu
19.90 zł
Droga do doskonałości
19.90 zł