Sztuka pisania perswazyjnych tekstów

Sztuka pisania perswazyjnych tekstów

Czym są teksty perswazyjne i jak wykorzystać skuteczny copywriting do zwiększania zysków?


Cena: 27.00 zł
Autor: Piotr R. Michalak i Jakub Woźniak
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-167-2

Opinie

Szeroka, bardzo praktyczna wiedza. Już wykorzystuje zawartą w niej treść do swojej pracy. Kolejna bardzo dobra publikacja Złotych Myśli.

Andrzej Dworakowski, sprzedawca internetowy
Świetna, merytoryczna książka. Gorąco polecam!

Andrzej Dworakowski, terapeuta
Obowiazkowa lektura dla kazdego zianteresowanego jakakolwiek forma handlu, nie tylko w sieci.

Piotr Marek, inz elektronik
To bardzo dziwne, że po przeczytaniu niewinnie wyglądającej książeczki, nagle wyrastają nam pazury drapieżcy chcącego za pomocą opisowego tekstu wyciągnąć więcej przyjemności z życia. Więcej nie zachwalam, kto chce to kupi. Kogo to nie interesuje, niech tak zostanie. Ja tego nie zmienię. Pozdrawiam czytelników Złotych Myśli.

Grzegorz Grefkowicz, Zajmuje się drukiem UV-LED, jestem właścicielem drukarni cyfrowej
W tej książce najbardziej podoba mi się konkretność: konkretne, jasne przykłady, język zrozumiały dla początkujących. To prawdziwy kurs copywriterski i do tego za rozsądną cenę.

Dorota, dziennikarz
Książka bardzo ciekawa, pomocna przy pisaniu perswazyjnych tekstów, mi bardzo pomogła więc polecam Każdemu kto chce napisać to jak najlepiej.

Włodek, Operator żurawia
Od pewnego czasu miałem problemy z dotarciem do nowych klientów. Spowodowała to duża konkurencja w mojej branży oraz ciągłe ataki telefoniczne ze strony moich kolegów po fachu na wszelkiego rodzju firmy. Informacje zawarte w tej publikacji pomagają mi w konstruowaniu skutecznych ofert. Przedsiębiorcy czytają moje maile i dobrze reagują. I o to mi chodziło.

Michał Torgowski, Pracuję w branży ubezpieczenioej od 13 lat. Mieszkam w Gdańsku i tu też pracuję. Jestem żonaty. Mam dwie dorosłe córki i wspaniałego 10-letniego wnuczka.
Bardzo wartościowy poradnik, który dał mi dużą dawkę ciekawej i przydatnej wiedzy, a także rozbudził motywację do pogłębiania tematu i wykorzystywania w praktyce. Osiągnąłem jeszcze jedną ciekawą korzyć - jestem teraz bardziej wyczulony na reklamy kierowany do mnie, wykrywam w nich różne chwyty i sztuczki, opisane w poradniku, a przez to stałem się bardziej odporny na manipulacje moimi emocjami. Szczerze polecam tego ebooka.

Mirek, Jestem informatykiem, obecnie wkraczam w świat e-biznesu
Panowie Michalak i Woźniak przekazują w swojej publikacji solidne podstawy copywritingu. Nie ma co się oszukiwać, że po lekturze książki od razu zostaniemy topowymi specami od reklamy pisanej, ale z drugiej strony - wiedza z tej dziedziny jest bardzo rozległa, dlatego warto mieć w swojej e-bibliotece świetny, skrócony przewodnik po najważniejszych technikach. Gorąco polecam.

Paweł Kata, absolwent podróżnik dążący do finansowej niezależności, administrator serwisu Oszczedzanie.net
Książka jest bardzo dobra. Dość rzetelnie napisana, bardzo zrozumiale, poparta przykładami. Jest naprawdę godna polecenia.

Anna Krasuska, Początkująca pisarka, prowadzę sklep internetowy.
Hmm, ciężko wystawić opinię na taką książkę, chodzi o to aby nie przesłodzić :) (...) Fenomenalnie napisany, krok po kroku, co i jak, bez owijania w bawełnę, same konkrety. Ja to lubię. Pozostawia uczucie tego typu, aby jak najszybciej skończyć czytać bo już trzeba zacząć wprowadzać w życie nowe techniki. Polecam również i innym konkretnie myślącym przedsiębiorcom. Dziękuję

Daniel Szczęsny, Prowadzę firmę elektroinstalacyjną w Irlandii oraz sprzedaż oświetlenia poprzez bezpośrednią dostawę i sklep internetowy.
Kilka dni poświęconych na napisanie oferty dało wręcz niesamowite wyniki. Słowa naprawdę potrafią sprzedawać i robią to całkiem nieźle.

Mateusz Kulesza, sprzedawca i marketer w sieci e-sklepów
Dzięki temu ebookowi pisanie ofert i tekstów sprzedażowych jest proste i przyjemne. Wystarczy skopiować dany fragment, dopasować go pod daną sytuację i sukces prawie murowany.

Janusz Korczak, sprzedawca i marketer w sieci e-sklepów
Niesamowita książka! Chyba najlepsza jaką do tej pory czytałem o perswazji. Prosty, przystępny język i życiowe przykłady - oto największe zalety tej książki! Z tą książka naprawdę można stworzyć super ofertę!

Damian Pietroszek, sprzedawca i marketer w sieci e-sklepów
Kopalnia wiedzy i wskazówek na temat pisania perswazyjnych tekstów tak aby trafiały do każdego i wywoływały określone reakcje - wręcz zaprogramowane przez piszącego. Polecam.

Sławek, elektronik
Świeże i profesjonalne podejście do tematu.

Krzysztof Dziekiewicz, 33 lata, informatyk
Kupujcie bo warto. Uczcie się to robić od najlepszych. Lepszej książki z tej dziedziny nie czytałem a co do korzyści to zaczynam powoli wprowadzać zawartość w życie i efekty same przychodzą, ale bez pracy i tak nie da się nic osiągnąć.

Mirosław Potakowski, 37 lat
Ciekawy ebook, pomógł mi zapoznać się z technikami stosowanymi przez zawodowych marketerów.

Krzysztof, student, 24 lata
Książka ta zainspirowała mnie do wielu ciekawych tekstów, które wykorzystam do promowania mojej nowej strony internetowej.

Krzysztof Semi, 34 lata
Bardzo dużo ciekawych informacji i trików , które można wykorzystać zarówno zgodnie z ich pierwotnym przeznaczniem (pisanie ofert), ale także np. przy prowadzeniu sprzedaży. Pieniądze wydane na kupno tego ebooka to rzeczywiście doskonała inwestycja.

Grzegorz Staniewski, 40 lat, zajmuję się doradztwem i szkoleniami z zakresu sprzedaży w firmie Sales Technology.
Zakupienie tego ebooka było świetną inwestycją i teraz widzę ile korzyści przynosi mi w życiu codziennym w kontaktach z innymi ludźmi.

Karolina Makocka, 19 lat
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów to znakomita pomoc dla ludzi patrzących w przyszłość i chcących skutecznie działać - tak na polu prywatnym jak i biznesowym. Proste zasady postępowania przy konstruowaniu najprostszych nawet komunikatów czy ofert dadzą Wam umiejętności do zastosowania natychmiast w wielu okolicznościach i będziecie sie zastanawiać, jak można było ich wcześniej nie stosować:) POLECAM !

Katarzyna, w trakcie organizowania własnego przedsięwziecia biznesowego
Postanowiłem zmienić swoją stronę promującą moją działalność MLM. Uwagi podane w książce będą mi bardzo pomocne.

Rafał Kowalski, 33 lata, właściciel firmy
Mam zwyczaj, w trakcie czytania zaznaczać ważne zdania. Ten ebook, jest cały poznaczony. To maksimum wiedzy, przy minimum objętości. Polecam.

Jacek Fotij, 50 lat, technik utrzymania ruchu w sklepie wielkopowierzchniowym.
Przeczytawszy ebooka Sztuka pisania perswazyjnych tekstów - WIEM JEDNO. To jest skrzydło orła na którym wylatuje się w świat biznesu. Dzięki za wiarę, że niemozliwe staje sie możliwe.

Jadwiga Boguszewska, emerytka - firma i strona w najbliższym czasie
Rewelacja

Krzysztof Wilczewski, wlaściciel Biura Dochodzenia Odszkodowań
Wiele ciekawych, nowych pomysłów. Polecam.

Grzegorz Deja, 30 lat, dyrektor oddziału firmy szkoleniowo-doradczej z zakresu inwestycji
Rzecz na pewno warta swojej ceny, tym bardziej, że w tej dziedzinie naprawdę trudno o dobrą pozycję. Na nieco ponad 160 stronach autorzy zmieścili bardzo wiele cennych informacji, przydatnych nawet dla zawodowców. Przystępny język, tłumaczenie na przykładach. Polecam.

Marcin Kulig, copywriter, Gdańsk
Polecam bardzo. Inspirujący materiał i bardzo pomocny w pisaniu ofert. Zastosowałem rady w swojej firmie w materiałach przeznaczonych dla klientów. Zauważyłem jak zmienia sie pozytywnie odbiór klientów na przedstawiane informacje. Inwestycja się zwróciła.

Kazimierz Kozłowski, Właściciel firmy handlowej
Po przeczytaniu e-booka postanowiłem samemu sklecić tekst reklamowy mojej firmy, dałem to jako ogłoszenie do lokalnej gazety i efekt był oszałamiający - poważnie! Telefony rozdzwoniły się jeden za drugim, śmieliśmy się z żoną na głos - oczywiście to była radość z większej ilości zamówień!

Jarek Szabłowski, 29 lat, właściciel małej firmy handlowo usługowej
Teksty, słowa, reklama, no i brak zainteresowania klienta... co dalej? To proste: dzięki tej książce znalazłem sposób jak skutecznie pisać teksty reklamowe, a to dopiero początek...

Piotr Gibulski, 31 lat, inż. elektronik
Po przeczytaniu zauważyłem ile błędów popełniałem do tej pory.

Wiesław Adamczyk, rencista, 51 lat
Książka ta przede wszystkim uzmysławia ze wszystko w życiu poddaje się pewnym prawom. Jeżeli prawa te poznamy i co ważniejsze zastosujemy to to co do tej pory wydawało się trudne, niemożliwe, niewyobrażalne, staje się oczywiste i naturalne. Słowo, po lekturze tej książki, które jest niewątpliwie właściwe w tym miejscu to... TRANSFORMACJA. Chociaż kiedy zmiany te przejdą na wskroś przez wszystkie aspekty naszego życia począwszy od prywatnego po zawodowe wtedy niekłamanie każdy czytelnik powie o sobie -Byłem jak larwa, a jestem motylem, bo nie dość, że z łatwością przemierzam życie to ... (i w tym miejscu każdy dopisze ciąg dalszy, oczywiście po lekturze Sztuki pisania perswazyjnych tekstów ).

Cezary Orłowski, Właściciel apteki i kilku biznesów
Bardzo dobra publikacja, otwiera nowe spojrzenie na skuteczne pisanie tekstów reklamowych. Wiele ciekawych technik, myślę, że dzięki niej moje oferty będą bardzo atrakcyjne. Szczerze polecam!

Andrzej Kostela, 19, student
Pragniesz osiągnąć sukces w biznesie? Chcesz aby doradzali Ci najlepsi specjaliści? Wiesz jaka siła drzemie w marketingu perswazyjnym? Ta publikacja to ogrom wiedzy, od której zacznij! Ukierunkujesz się i obierzesz właściwy tor, a sukces masz już w garści. Korzyści z wiedzy zawartej w ebooku mam o wiele więcej niż można tutaj zmieścić. Pozdrowienia dla autorów!

Paweł Haraburda, 24 lata, przedsiębiorca i trader
Świetna pozycja. Najlepszy poradnik do copywritingu z jakim się spotkałem. Bez owijania w bawełnę, krótko i rzeczowo.

Arkadiusz Podlaski, 21 lat, www.podlaski.net
Z tym ebookiem napiszesz fantastyczne teksty reklamowe :)

Magdalena Myczko, 26 lat, manager kontaktów, MEX
Świetnie zebrane informacje - napewno ebook zarobi na siebie z nawiązką.

Marcin, inżynier, 29 lat
Książka, którą czytam jak instrukcję obsługi w chwili, gdy mam coś napisać. Obojętnie czy to list do znajomego czy aukcję na Allegro, czy też przygotować treść tekstu na ulotkę. To naprawdę cenna pozycja dzięki której już widzę zmienia się mój punkt widzenia na aspekt przygotowania przekazu dla osób mających czytać moje prace i oferty. Ci przed którymi stoją takie zadania, jak sądzę nieskromnie :-). Tę pozycję muszą mieć !!!

Piotr Paszkiewicz, 42 lata, przedsiębiorca internetowy
Świetna książka. Polecam wszystkim, którzy prowadzą własny biznes w internecie. Dzieki tej książce wasza sprzedaż może wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent !!! Jest naprawdę dobra...

Kamil, 23 lata, student, właściciel firmy
Ten ebook powinien być książką na biurko każdego, kto pragnie osiągać sukcesy zawodowe i w życiu osobistym.

Światosław Dragojew, prezes 100-osobowej firmy handlowej, 56 lat, www.amax.om.pl

Podobne poradniki

Marketing impulsowy
19.90 zł
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów
27.00 zł
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów
29.70 zł
Sukces w każdych negocjacjach
21.70 zł