Świadomie do sukcesu

Świadomie do sukcesu

Poznaj lekcje sukcesu, które przeszli wszyscy ludzie osiągający swoje największe cele.


Cena: 19.90 zł
Autor: Krzysztof Trybulski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-711-8

Opinie

Instrukcja życia, którą tylko trzeba wprowadzić i działać. To takie proste, wystarczy tylko działać :)

Elżbieta Liszatyńska
Świetna publikacja zawierająca podstawową wiedzę na temat czynników osiągania sukcesu. Bardzo ciekawa forma przekazu. Lektura obowiązkowa dla każdego, polecam !

Maciej Stefaniak, pasjonat e-biznesu oraz psychologii sukcesu
Polecam książkę każdemu kto chce się rozwijać no i być szczęśliwym człowiekiem kochającym życie.

Mariusz Ocaluk, Przedsiębiorca, handel hurtowy i detaliczny.
Doskonała publikacja to sama esencja zawarta w krótkich podpowiedziach w dodatku ta forma - życzę innym i sobie więcej tak pisanych publikacji.

Henryk Bednarczyk, mam 60 lat, prowadzę firmę handlową
Trafiłem na tą książkę jako student po kilkuletnich przejściach sercowych i braku jasno określonej ścieżki życiowo-zawodowej. Jestem chyba statystycznym Polakiem jeżeli chodzi o czytanie książek, ale ten rok zmienił wiele, też przez książki. W tym miejscu mogę polecić dobrze skonstruowany poradnik autorstwa Trybunalskiego. Jest wiele aspektów w naszej rzeczywistości, których jesteśmy jedynymi autorami, więc warto było sobie zdać sprawę kim jestem, co robię i dlaczego tak jest. Unikać automatycznych nawyków i otaczających nas schematów, postawmy na siebie i na realizację naszych oryginalnych i niepowtarzalnych celów. Nie możemy z nich rezygnować tylko dlatego, że ich realizacja wymaga długiego okresu. Czas i tak upłynie. Gorąco polecam, bo twierdzimy, że mając wykształcenie jesteśmy na tacy mądrzy. To książka dla wszystkich, nawet tych co osiągnęli sukces, mogą go skonfrontować z wieloma przykładami zawartymi w książce. Skarbnica jednocześnie cytatów i obrazowych sytuacji pewnych naszych zachowań, 160 str do łyknięcia w 2 wieczorki.

Fanatyk, Student po ciężkiej operacji serca z ambitnymi planami ze sporą domieszką pokory

Podobne poradniki

Psychologiczne przygotowanie do matury
14.90 zł
Prawa sukcesu. Tom I i Tom II
21.90 zł
Sukces a praca
21.70 zł
Efekt jo-jo w motywacji
19.90 zł