Świadome śnienie

Świadome śnienie

Świadome śnienie (lucid dreaming) jest możliwe! Jak zdać sobie sprawę z tego, że właśnie śnisz i kontrolować świadomie swoje sny?


Cena: 19.97 zł
Autor: Marek Kopydłowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-021-8

Opinie

Książka warta polecenia. Zawiera mnóstwo przydatnych informacji i wiedzy, którą łatwo wykorzystać. Po jej lekturze wystarczy wybrać, którąś z technik i po kilku dniach umiemy już Świadomie Śnić. Polecam!

Bartosz Czernek, Uczeń Liceum
Dzień po lekturze miałem koszmar, który do mnie powracał co jakiś czas. Dzięki tej książce poradziłem sobie z nim, nie nachodzi mnie już i jest dobrze! Gorąco polecam!!!

Paweł Wincek, uczeń LO, 16 lat
Niesamowita książka, której efekty widoczne są już po kilku dniach. Polecam wszystkim, którzy pragną odważnie wkroczyć w świat snów.

Tomasz Kucharczyk, student, 23 lata
To niesamowite, ale już po lekturze kilkunastu pierwszych stron miałem swój pierwszy świadomy sen!

Krzysztof Semi, 34 lata
Ta książka jest po prostu rewelacyjna! Już kiedyś słyszałam o zjawisku świadomego śnienia, jednak była to tylko krótka wzmianka. Przez przypadek trafiłam na tą właśnie pozycję Złotych Myśli i... jestem zachwycona! Tyle praktycznych porad, technik pomagających świadomie śnić! Dzięki tej publikacji każdy może się tego nauczyć! Gorąco polecam!

Alina Jakubowska, studentka pedagogiki, 24 lata
E-book jest wybitnie skuteczny! Już podczas czytania miałem przejawy świadomości w snach zgodnie z tym, jak jest to opisane w książce. Reszta to kwestia systematyczności.

Mateusz S., student, 20 lat
Kiedy wpadłam na pozycje Marka Kopydłowskiego Świadome śnienie znalazłam nie tylko rozwiązanie ,ale również wspaniałą instrukcję jak postępować ze snami . Ta książka rozwiała wszystkie moje obawy, nauczyła, że sny to także wspaniała zabawa, w której już nie jestem biernym obserwatorem, ale biorę udział w akcji. Mało tego, mogę w dowolny sposób, (jaki tylko podpowie mi moja wyobraźnia ) zmieniać bieg wydarzeń. Lecz to nie tylko zabawa, to również stawianie czoła w sprawach trudnych na jawie, to potężne narzędzie w walce ze swoimi fobiami, słabościami i niską samooceną. Ta książka zmieniła moją noc i dzień .

Hanna Adamska, asystentka
Próbowałem świadomego śnienia od lat, ale tylko ta książką dokładnie wyjaśnia wszystko i prowadzi za rękę . Jest to najlepsza książka na rynku jeśli chodzi o świadome śnienie. Polecam ją wszystkim

Miłosz Sobieraj, student
Zadziwiające jest to, że tak nieuchwytna, niezrozumiała rzecz jak sen może być ujażmiona. Ze zdziwieniem odkrywam nowy, cudowny świat. To takie łatwe.

Marek Tlałka, 44 lata, rzemieślnik.
Rzetelnie wykonuję porady zawarte w e-booku i pojawiają się u mnie pierwsze świadome sny - coś niesamowitego!

Andrzej K., Uczeń, 18 lat
Bardzo ciekawa forma przekazu informacji o procesie śnienia. Dzięki niej mogę kontrolować swoje sny, jeśli tylko zechcę. Mogę również poczuć się jak widz i przesadzić swoje sny, nie ingerując w nie.

Tomasz, 24 lata, absolwent AWFiS w Gdańsku
Bardzo wartosciowa publikacja traktująca o oneironautyce. Wiele można się z niej dowiedzieć i nauczyć. Gorąco polecam ten e-book każdemu.

Jakub Smoczyński, 19 lat, uczeń LO
Niesamowity ebook. Średnio 8 godzin śpimy i czy na pewno ten czas jest tylko na odpoczynek? Po prostu marzenia sie spełniają szybciej niż kiedykolwiek myślałem! (...)

Daniel Perec, Grafik, webmaster

Podobne poradniki

Świadome śnienie
19.97 zł
Policyjne Ju-Jitsu
16.90 zł
Uzdrawiający sen
19.97 zł
Przeżyłem
0.00 zł