Sukces a praca

Sukces a praca

Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy


Cena: 21.70 zł
Autor: Witold Wójtowicz
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-141-3

Opinie

Książka bardzo ciekawa, polecam wszystkim zainteresowanym.

Michał Batorski, student architektury
Książka jest wybitna, nie chce się jej czytać szybko, raczej czytać ze zrozumieniem i przemyśleniem. Duży nacisk jest często położony wręcz na zaprzestanie czytania i zastanowienie się chwilę, powiedzenie sobie samemu czegoś, zmianę myślenia. To tak jakbyś prowadził miejscami dialog ze sobą - ale nie tym sobą przytłumionym zewnętrznym chaosem, ale tym, którego istnienie czasem pomijamy, a autor doskonale wie, że jest ktoś taki, i chce aby on do nas przemówił.

Patryk Ostrowski, pracuję w firmie informatycznej
Bardzo podobala mi sie ta ksiazka! Przeczytalem ja jednym (no dobra, dwoma) tchnieniami :) Warta polecenia kazdemu i przede wszystkim dwukrotnego przeczytynia! Bardzo optymistyczna, pouczajaca zawiera wiele cennych rad! Pozdrawiam

Dominik, od pewnego czasu staly czytelnik mailingu :)
Książka powinna być lekturą obowiązkową dla każdego. Polecam wszystkim osobom dążącym do niezależności finansowej. Inspirująca, konkretna, czyta się jednym tchem. Ta wartościowa książka może być prezentem dla każdego, bo każdy powinien taką wiedzę posiadać i mieć świadomość iż pasywny dochód to coś osiągalnego, a sukces czeka na każdego kto tylko bardzo go pragnie. Gorąco polecam przeczytanie.

Zbigniew Świderek, Pomagam ludziom oszczędzać i zrabiać pieniądze.
Wspaniałe wydawnictwo, jak wszystkie zresztą, które przy naszej pracy dają kopa. Ale jak tylko przeczytamy i nic nie robimy, to szkoda kasy. Rada dla wszystkich, wprowadzajcie to w życie, bo bez naszego udziału i pracy, niewiele dają.

Mirosław Piątkowski, 55-letnim marzycielem chcącym cos jeszcze w życiu zrobić.
Moin zdaniem książka Witolda Wójtowicza Sukces a praca jest rewelacyjna - do tego stopnia, że nie da się jej przecenić. Powinna stanowić obowiązkowy podręcznik w szkole życia. Propagując czytelnictwo, w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom , czytam ją moim dzieciom (dorosłym). Żałuję, że dopiero teraz wpadła mi w ręce . Chciałoby się osobiście poznać autora. Już nyśłę o zakupie Jego następnej książki 46 zasad zdrowego rosądku .

Joanna Kląskała, Prywatnie: żona, matka trojga dorsłych (niestety) dzieci. Zawodowo: dyrektor ds. jakości w firmie produkującej między innymi leki.
Dawno nie czytałem czegoś tak wspaniałego!!!!!!! Prosto, zwięźle i niezwykle ciekawie napisane. Potrafi przyciągnąć czytającego. Polecam każdemu przeczytanie. Pozdrawiam i dziękuję.

Jarosław Czepczarz, pracownik umysłowy
Swietna lektura,przystępny język.Poszczególne pozycje zmuszają do przemyśleń nad sobą.Polecam wszystkim,nawet tym co osiągnęli sukces,bo nigdy nie jest tak dobrze,żeby nie mogło być lepiej.

maria wilczyńska, Przedsiębiorca-profil handlowy.Zainteresowania:podróże,literatura,sudoku.
Bardzo ciekawa publikacja.

Grzegorz Piątek, Przedsiębiorca-profil handlowy.Zainteresowania:podróże,literatura,sudoku.
Po przeczytaniu tej książki człowiek patrzy na świat zupełnie inaczej, zaczyna naprawdę władać swoim życiem, jak to najlepiej opisuje książka woźnica przejmuje stery a koń grzecznie się go słucha . Warto przeczytać, tak samo jak warto żyć, ale żyć świadomie, z pasją i dążąc do celu.

Kamil M, lat 23
Książkę Witolda Wójtowicza uważam za absolutnie konieczną do przeczytania przez każdego. Każdy się w swoim życiu spotkał z tym o czym pisze autor. Książkę tą czytałem jednym tchem i z wypiekami na policzkach. Długo się zbierałem do jej przeczytania, gdyż jestem trochę zajętym człowiekiem, ale jak już zacząłem to jak to się mówi od dechy do dechy - jest bardzo inspirująca, Sserdecznie polecam.

Bogdan Taborski, Jestem sprzedawcą w sklepie wędkarskim,nie tak dawno wróciłem z irlandii,gdzie byłem prawie cztery lata...
Świetna książka, która jasno i konkretnie wskazuje co jest tak naprawdę dla Nas w życiu ważne. Bardzo mi się podobała i uważam, że warto ją przeczytać. Polecam gorąco.

Hanna, Ksigowa w średnie firmie handlowej
Publikację pochłonąłem jednym haustem. Uważam, że adresatem tej pozycji powinni być przede wszystkim ludzie młodzi, którzy mają ambitne plany, a nie bardzo wiedzą jaką drogę wybrać. Czytałem jak najlepszą powieść i w większości materiału znalazłem bardzo cenne wskazówki. Myślę, że zawarte są w tej książce prawdy bardzo powszechne, ale przez szarą masę (w której, niestety, też jestem) są niezauważane lub których boimy się, bo naruszają nasz komfort istnienia. Polecam przeczytanie tym co chcą coś zmienić w swoim życiu zawodowym, a także wszystkim niedowiarkom, którzy Pan Boga złapali za nogi w pracy na etacie. Pozdrawiam Michał T.

Michał Torgowski, Rocznik 1955, żonaty, dwie córki i 10-latek wnuk.
Książkę ściągnąłem podczas akcji Ściągnij i przeczytaj, ZANIM zapłacisz . Po przeczytaniu zapłaciłem za nią maksymalna stawkę. Ta książka jest warta dużych pieniędzy.

Łukasz Jasiński, Rocznik 1955, żonaty, dwie córki i 10-latek wnuk.
Niewątpliwym wyznacznikiem jakości książki niech będzie fakt, że przeczytałem ją jednym tchem po 12-godzinnym dniu pracy!. Uważam, że publikacja w sposób czytelny i jasny pozwoliła mi poukładać w głowie informacje, sprawy, motywy, które znam od wielu lat, a nie zawsze potrafię sobie z nimi efektywnie radzić. Sukces a praca to duża dawka cennych wskazówek i dewiz życiowych istotnych w osiąganiu celów w drodze do realizacji własnych marzeń. Autentycznie polecam.

Jacek Uroda, Wykładowca akademicki, pasjonat internetu i e-marketingu
Książka ta naprawdę jest wspaniała .Działa na czytelnika i może zmienić jego życie i nastawienie do siebie i świata .Polecam ją uważnie przeczytać i wracać do pewnych rozdziałów ,aby się pewne nasze zachowania stały normą.Pozdrawiam

Ewa Pelc, Jestem doradcą finansowo ubezpieczeniowym
Fantastyczna książka, która jasno i konkretnie wskazuje co jest tak naprawdę w życiu ważne. Bardzo mi się podobała i uważam, że warto ją przeczytać. Polecam gorąco.

aneta, Jestem doradcą finansowo ubezpieczeniowym
Autor e-booka mocno podkreśa za każdym konieczność kontroli nad swoimi emocjami. Niekiedy ostro zwraca się do czytelnika, wręcz rozkazuje mu! Tym samym trafia do sedna sprawy, że zbyt emocjonalne podejście do życia jest dla wielu ludzi problemem. Publikacja pomaga nam zidentyfikować dlaczego postępujemy niewłaściwie i jak sobie z tym poradzić. Wprowadza konieczność dyscypliny w naszym życiu ale właśnie ta dyscyplina = konsekwencja w działaniu + samokontrola przybliża nas do osiągania celów. Warto przeczytać.

Dorota Strzelecka, freelancer: grafik
Jestem z zawodu geologiem- fantastyczny zawód, ale na naszym cudownym rynku pracy miałam straszne problemy ze znalezieniem się, gdyż jak zawód wspaniały tak specjalistyczny, a do tego jestem kobietą. ostatnio dopiero trochę się poprawiło. w końcu bardzo mnie przytłoczyła rzeczywistość. ta książka pomogła mi odkryć kilka technik i nabrać wiary we własne siły i na sukces w moim życiu. Nabrać przekonania i podnieść się z dołka, że i ja nie jestem stracona, że jeszcze mogę zwyciężyć! nic nie stoi na przeszkodzie :)). obecnie pracuję i jestem zadowolona ze swojej pracy, a do tego obecna praca daje mi możliwość rozwoju i spełnienia się. pozdrawiam wszystkich dążących do sukcesu.

Małgorzata Sz, freelancer: grafik
Zanim przeczytałem tą książkę na życie patrzyłem sceptycznie. To dzięki tej publikacji zacząłem myśleć, że pasywny dochód to coś osiągalnego, zmieniłem swój tok myślenia, i wiem, że sukces czeka na każdego kto tylko go bardzo pragnie.

Grzegorz Stęplewski, Student
Polecam!

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień
Uważam, że książka jest rewelacyjna i pokazuje wiele rzeczy, których się nie dostrzega lub dowiadujemy się o nich z doświadczenia, które przychodzi po jakimś czasie. Zdecydowanie lepiej jest mieć tę wiedzę wcześniej, wtedy można wiele więcej osiągnąć.

Krzysztof Szaton, manager
Początek książki podziałał na mnie wyjątkowo zniechęcająco, ale stwierdziłam, że wytrwam... Jak dobrze, że czytałam dalej! Książka jest GENIALNA! Kilkukrotnie rozbawiło mnie przedstawienie rzeczywistości, idealnie odzwierciedlające życie. Zwłaszcza przykład o konsekwencjach naszej dobrej lub złej nauki w szkole. Książkę polecam jako obowiązkową lekturę każdemu, kto chce dążyć do niezależności finansowej i każdemu, kto uważa, że praca na etat to jest to ... Jeszcze raz to napiszę: Książka jest GENIALNA!

Magdalena Bienia, Jestem Dyrektorem Klubu Oriflame, zajmuję się organizacją sieci dystrybucji, czyli pozyskiwaniem, szkoleniem i promowaniem Konsultantów na wyższe poziomy. Po prostu biznes MLM. Więcej o mnie: http: my.oriflame.pl bienia

Podobne poradniki

Prawa sukcesu. Tom 1 Superumysł
0.00 zł
Zrobię to dzisiaj!
21.90 zł
Myśleć Jak Milionerzy
25.90 zł
Umysł Lidera
21.90 zł