Skuteczne poszukiwanie klientów

Skuteczne poszukiwanie klientów

Dlaczego tylko nieliczni wiedzą, jak zdobywać nowych klientów i odnosić sukcesy w sprzedaży bezpośredniej?


Cena: 23.90 zł
Autor: Artur Wojciechowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-125-7

Opinie

Całkiem niezla książka o tym jak efektywnie poszukiwać klientów. Daje dużo możliwości a także podpowiada jak działać. Godna polecenia

Tomasz Budziszewski, jestem studentem SGH popołudniowym, a także agentem CU
Ksiżka ta jest kompedium wiedzy na temet pozyskiwania klientów. Swego czasu pracowałem jako handlowiec w różnych firmach o różnych profiach działalności. Wszędzie miałem szkolenia z tego własnie zakresu. Polecam tą książkę nie tylko osobom zaczynającym swoją przygodę z pozyskiwaniem klientów, ale również tym, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy.

Sławomir Kalisz, Jestem masażystą oraz trenerem osobistym
Książka napisana bardzo przystępnym językiem, po jej przeczytaniu znacznie łatwiej znajduję klientów którzy ulegli wypadkowi. Co wiąże się także ze znaczną poprawą mojej kondycji finansowej. Serdecznie polecam.

Krzysztof Banasik, Jestem agentem firmy zajmującej się uzyskaniem odszkodowania za poniesione szkody zdrowotne.
Lektura jest imponująca. Pomogła nam wszystkim w zespole znaleźć trafne i już sprawdzone metody dotarcia do potencjalnego klienta. Nikt już nie boi się poprosić o polecenie, nikt nie boi się przedstwić swojej profesji w gronie, w ktorym sie w danej chwili znajduje. Jest to dla nas więcej niż połowa sukcesu. Gorąco polecam tę lekturę dla każdego kto jest zainteresowany zwiększeniem sprzedaży bowiem pracujemu z klientami i dla klienta. Jeśli go nie mamy to nasza praca jest wogóle bezużyteczna. Dzięki tej książce jesteśmy bardziej sktuteczni w tym czym się zajmujemy. Dziękuję i pozdrawiam życząc sukcesu.

Aurelia Suliga, Jestem Menedżerem w Firmie Finansowo-Ubezpieczeniowej. Kieruję 10 osobowym zespołem Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych. Zajmujemy się pozyskiwaniem klientów, analizą ich potrzeb finansowych oraz przedstwianiem im rozwiąz
Świetny ebook, sposoby w nim zawarte przydadzą się każdemu szukającemu nowych klientów.

Kamil, Kamil, student
Książka jest po prostu świetna, bardzo ją polecam, jest w niej bardzo dużo skutecznych rad, tą książkę po prostu się chłonie, nie czyta. Bardzo polecam!!!! Wiele technik z tej książki wykorzystałam i to naprawdę jest skuteczne, daje siłę. Rewelacja!!!!

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości na AE w Katowicach, pracuje jako przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy.
Doskonałe narzędzie do zweryfikowania i poszerzenia bazy klientów. Cenne wskazówki jak i gdzie szukać potencjalnych klientów.

Sławek, elektronik
W handlu klient odgrywa kluczową rolę, a jak skutecznie go odnaleźć opisuje właśnie ta książka. Nawet doświadczony handlowiec może z niej nauczyć się czegoś nowego.

Marta Łopatko, pracownik biurowy, 24 lata
Poszerzenie horyzontów myślowych w pozyskiwaniu nowych klientów oraz spojrzenie na dotychczasowe kontakty jako źródło potencjalnych odbiorców świadczonych przeze mnie usług. Idealnie skonstruowany przewodnik do wprowadzenia do skutecznej sprzedaży, skutkującej utrzymaniem wielu zadowolonych klientów wokół siebie. Zaczynam korzystać z zarządzania relacjami z klientami!!!

Aleksandra Harasiuk, ekonomista, kierownik filii banku; 30 lat
Szukanie klientów już nie jest piekielnie trudnym zadaniem. Teraz to sama przyjemność poznawać ludzi, a przy okazji swoich potencjalnych klientów.

Magdalena Myczko, manager kontaktów, 26 lat
Dzięki tej publikacji poznałem wreszcie metody poszukiwania, jak i tworzenia baz danych dające możliwość zarobków.

Dariusz Bury, przedstawiciel handlowy ds. kart zdrowotnych, 24 lata
Zwiększyłam swoją sprzedaż 4-krotnie!

Kamila Molińska, dyrektor Klubu Oriflame, 27 lat
Moim zdaniem jest to elementarz dla ludzi, którzy chcą osiągać sukcesy w MLM-ie lub sprzedaży bezpośredniej. Bez tej wiedzy żaden handlowiec nie ma prawa funkcjonować.

Marian Szubarczyk, 57 lat
Ebook Skuteczne poszukiwanie klientów pomógł mi w poznaniu metod pozyskiwania klientów. Niektóre już znałam, a niektóre były dla mnie nowością. Dla osoby, która rozpoczyna pracę w sprzedaży bezpośredniej jest to na pewno zastrzyk niesamowitej wiedzy. Bardzo przydatne są tu przede wszystkim przykłady stwierdzeń i zwrotów handlowych, które odpowiednio wykorzystane mogą zaowocować pozyskaniem nie tylko kolejnych klientów, ale również tzw. ośrodków oddziaływania , czyli osób, które będą nas rekomendować swoim znajomym.

Agnieszka Kaczorowska, Mam 29 lat. Agent Ubezpieczeniowy.
Ten ebook pomógł mi zweryfikować moją bazę danych - czyli listę klientów. Znacznie ją poszerzyłem, co pomaga mi dalej budować rynek konsumencki w obszarze wellnes (pracuję w systemie Network Marketingu).

Stanisław Góral, emerytowany nauczyciel akademicki,biochemik; 59 lat
Bardzo dobra pozycja. Można z niej korzystać na bieżąco, nie potrzeba wymyślać nowych metod poszukiwania klienta i wyważać otwartych drzwi. Wystarczy pracować zgodnie z sugestiami, wypracować nawyki i sukces gotowy. Najbardziej utkwiło mi zdanie Lista potencjalnych klientów nie powinna być zbiornikiem, lecz strumieniem nazwisk potencjalnych klientów napływających i wypływających . Przeanalizowałam swoje dotychczasowe myślenie i przestawiłam swoją podświadomość jest super.

Barbara Czarska, wykształcenie wyższe ekonomiczne, obecnie pracuję w sprzedaży bezpośredniej
Dzięki tej książce ujrzałem ilu potencjalnych klientów jest wokół mnie. Do tej pory nie zdawałem sobie sprawy z tego, że szukać ich można dosłownie wszędzie... a wystarczy zastosować się do wskazówek zawartych w e-booku.

Piotr Gibulski, 31 lat, inż. elektronik
Przede wszystkim książka pomogła mi podjąć ostateczną decyzję o założeniu własnej firmy zamiast pracy na etat , dając tym samym doskonałe narzędzie do skutecznego poszukiwania klientów, ponadto pomogła mi zrewidować listę `starych` klientów, spojrzeć na nich nowym okiem i ułatwiła klasyfikację klientów wg moich potrzeb.

Katarzyna Salitra, 36 lat, ekonomista, właścicielka firmy doradczej
Dobry poradnik dla każdego sprzedającego. Gorąco Polecam!!!

Sławek Pawlikowski, Przedstawiciel Handlowy
Ta książka jest rewelacyjna.Teraz pod koniec każdego spotkania proszę o polecenia. O dziwo, klienci mi je dają. To naprawdę działa!

Luba Wądrzyk, prowadzi własną firmę
Dzięki temu e-bookowi mam wiele nowych pomysłów na poszukiwanie klientów, a dokładniej na rozszerzanie bazy klientów. Dzięki tej wiedzy i bazie klientów nie dość, że mam zastrzyk nowych wiadomości które mogę przekazać mojemu zespołowi, ale też z pewnością przekuje się na zwiększone zyski.

Grzegorz Deja, kierownik zespołu doradców finansowych

Podobne poradniki

Uwodzicielska sprzedaż
27.00 zł
Spotkanie z klientem
23.90 zł
Skuteczne poszukiwanie klientów
23.90 zł
Hipnotyczny telemarketing
27.00 zł