Silna Kobieta

Silna Kobieta

Zacznij zmiany w swoim życiu dowiedz się, co powinnaś zrobić, aby wykorzystać swój potencjał i podnieść się nawet po największej porażce.


Cena: 19.90 zł
Autor: Katarzyna Gajkowska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-704-0

Opinie

Super ebook, pomógł mi podjąć kilka ważnych decyzji. Polecam gorąco szczególnie dla kobiet, które w życiu ktoś zranił. Nie poddawajcie się.

Magda M, 29 lat, radca ds ekonomicznych
Bardzo dobre, mądre rady, przyjemnie sie czyta, daje siłę i energię oraz ochotę do pracy nad sobą - naprawdę pomaga osiągnąć sukces POLECAM !!!

Anna Kacprowicz, 42 lata, kierownik
Po przeczytaniu ebooka Stań sie kobietą sukcesu podjęłam pewne decyzje dotyczące nie tylko mojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Postanowiłam dążyć z pełną odpowiedzialnością do wyznaczonych sobie celów. Nie poddawać się, gdy los rzuci mi kłodę pod nogi. Wiem, że dam radę. Start mam lepszy niż autorka. Mam wsparcie ze strony męża, z pewnymi problemami nie muszę się borykać. Wiem, że dam radę. Wiem, że STANĘ SIĘ KOBIETĄ SUKCESU - na każdym szczeblu. Zaczynam od już!!!

Edyta Sołtysik, mam 29 lat, 3 dzieci, męża
Podnosi na duchu; pokazuje, że MOŻNA ZROBIĆ COŚ ZE SWOIM ŻYCIEM, nawet mając wór problemów na swoich barkach. Każda z nas może zmienić swoje nastawienie do naszych problemów i obrócić je w osobisty sukces!

Ania Rutkiewicz, 27 lat, recepcjonistka we wloskim hotelu

Podobne poradniki

Od marzeń do realizacji
19.90 zł
Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII
21.90 zł
Motywacja bez granic
21.70 zł
Od zera do milionera
19.90 zł