Seksualny klucz do kobiecych emocji

Seksualny klucz do kobiecych emocji

Jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki. Wywieranie wpływu. Tylko dla facetów!


Cena: 37.00 zł
Autor: J.D. Fuentes
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-157-3

Opinie

Ciekaw pozycja. Pozwala sobie uświadomić różnice między psychiką kobiety i mężczyzny. Na pewno z tą książką jest łatwiej wpływać na kobiety, ale książka to nie wszystko.Nic nie zastąpi pierwszego wrażenia i predyspozycji komunikacyjnych. Nad tym też warto popracować.

p.t.
Rewelacyjna książka.

lukasz, Łukasz, lat 25
Bardzo ciekawa pozycja, zupełnie w innym świetle pokazuje jak kobiety się zachowują i dlaczego tak jest.

Tomek, Tomek inżynier
Książka, którą warto przeczytać ze względu na to, iż jest pomocna w każdej sytuacji, gdy po drugiej stronie znajduje się dama. Jest napisana naprawdę inteligentnie.

Bartosz Białek, student, 20 lat
Polecam go tym, którzy nie wiedzą, nie potrafią lub się boją wywołać w kobiecie pożądanie. To jest proste!!!

Paweł Reczkowski, student, 19 lat
Bardzo dobra i szczegółowa informacja na temat wejścia głębiej w ludzką psychikę oraz bardzo cenne wskazówki, które każdy może sobie w praktyce zweryfikować.

Jarek Warchocki, muzyk, 46 lat
Rewelacja i jeszcze raz rewelacja!!! Ta wiedza przyswojona i umiejętnie zastosowana zniweczy niewątpliwie negatywną mitologię dotyczącą kobiet i ich oczekiwań, bo one nie chcą by machać im przed nosem kluczykami od niezłej fury lub szastania pieniędzmi. Po przeczytaniu tej książki z całą pewnością zaczniemy je traktować podmiotowo. Rozumiejąc w pełni ich naturę będziemy odnosić sukcesy w kontaktach z kobietami. Przestaniemy się bać inteligentnych kobiet, przez co one będą nasz lepiej postrzegać, co sprawi, że związki staną się trwalsze i pełniejsze. Wykorzystanie technik NLP też jest na wysokim poziomie.

Sławomir Bień, technik mechanik, 51 lat
To bardzo dobra książka - jednak żeby wszystko zadziałało trzeba pokonać największego przeciwnika - SIEBIE! W książce są zawarte porady nie tylko jak wedrzeć się między nogi kobiety, ale jak podejść tą jedną jedyną, zależy kto czego szuka. To bardzo dobra książka.

Sebastian, student, 23 lata
Książka interesująca pod tym względem, że doskonale ukazuje i rozbiera na pierwiastki sposób myślenia kobiet. Jak odczuwają emocje, co je determinuje itp. Dobra pozycja dla ludzi zainteresowanych NLP I NLS. Polecam.

Krzysztof Nowicki, student prawa
Ten ebook zmienił moje życie na lepsze. Nie mam już problemów z zagadaniem do pięknej kobiety, wręcz przeciwnie wyrobiłem sobie takowy nawyk. Dzięki tej publikacji moje życie towarzyskie to istny raj.

Piotr Głowacki, własna działalność gospodarcza
Dzięki tej książce poznałem kobiecą psychikę i z zrozumiałem kilka kwestii odnośnie kobiet - przede wszystkim moc słowa, sposób wypowiadania odpowiednich słów, dzięki którym kobieta zaczyna odczuwać pożądanie, zaczyna ci ufać, jest tobą zafascynowana co dalej prowadzi do.... (zależy co chcesz z nią zrobić) a zrobić możesz wszystko, jeśli jesteś odważny, w gruncie rzeczy do odważnych świat należy ... Pozdrawiam

Sławomir Ornat, student, 20 lat
Książka naprawdę godna polecenia dla osób interesujących się NLP, a w szczególności wykorzystaniem tego do uwodzenia płci pięknej. Można znaleźć parę ciekawych porad jak np. przedstawienie zwykłego wydarzenia opisane w całkiem inny sposób potrafi piorunująco wpływać na kobiety, a my nawet nie byliśmy tego świadomi (nie do końca)!!! Oczywiście samo przeczytanie tej książki nie gwarantuje kolejki kobiet, ale pomaga podwoić aktualny stan.

Grzesiek Marchewka, STUDENT, 22 LATA
Jest to nowe spojrzenie na problem jakim są kobiety. Książka ułatwia wiele spraw i uczy w jak prosty sposób dotrzeć do wnętrza kobiet, a przede wszystkim jak pokierować nią aby poczuła to czego chcemy. Wiele się dowiedziałem o psychice kobiet, a przeczytałem juz kilka publikacji o podobnym temacie i myślę, że ta bije je wszystkie na głowę. Panowie do lektury i praktyki, wkońcu trening czyni mistrza...

Tomasz Dabrowski, inżynier budownictwa, 29 lat
Dzięki tej książce chciałem dowiedzieć się o kobiecej naturze, która jest nie rzadko zagadkowa i muszę przyznać, że ta książka rzuca sporo światła na temat babskich zachowań, które często są niezrozumiałe dla facetów. Polecam tą wiedzę wszystkim tym, którzy chcą zrozumieć, dlaczego kobiety zachowują się jak blondynki.

tomasz presz, prawnik ,lat 33
Jeśli mam go opisać jednym słowem, to: rewelacja! E-book zaintrygował mnie, zwykła ciekawość... Jestem kobietą, więc spojrzałam z punktu widzenia siebie. Mogłam dokładnie odnieść go do swoich emocji i... to na prawdę działa!!! Przeczytałam wiele książek o podobnej tematyce, ta jest konkretna- zawiera wskazówki, metody, zgłębia psychikę kobiety. Polecam wszystkim mężczyznom i kobietom również!!!

Kasia, inzynier ochrony srodowiska, 28 lat
Hmmm... Jednak jest możliwe ogarnięcie sposobu myślenia kobiet... Po przeczytaniu tej publikacji inaczej już się myśli o kobietach...

Bartosz Kostro-Olechowski, 18 lat, uczeń LO w Warszawie
Bardzo interesująca publikacja.

Aleksander Sowa, www.wydawca.net
Doskonala pozycja, a do tego to dziala!!

Marcin K., 23 lata, pracownik fizyczny
Książka daje nowe spojrzenie na wiedzę o kobietach i ukazuje ich skomplikowaną naturę. Jest łatwiej mi teraz je rozumieć a stosowanie teorii w praktyce przynosi naprawde niezłe rezultaty ;) polecam!

PSZ, 22l, przedstawiciel handlowy
Świetna książka która ułatwiła mi kontakt i poznanie kobiet. Polecam dla wszystkich podrywaczy i mężczyzn w związkach. Kobiety cie pokochają!

Tobiasz Wiertara, Uwodziciel
Po przeczytaniu tej książki pewniej podchodzę do relacji z kobietami, gdyż więcej wiem o tym co myślą kobiety. Wiem czego od nas oczekują i czego pragną. Książka przede wszystkim pomaga nam w pewności siebie jeżeli chodzi o kontakty z kobietami.

Krzysztof Nowicki, Mam 25 lat, jestem studentem pedagogiki resocjalizacyjnej.
Chcesz wiedzieć jak podejść i upolować zdobycz na której ci akurat zależy? Przeczytaj i zastosuj w praktyce.

gal anonim, 43, informatyk
Dzieki tej książce zacząłem dużo swobodniej rozmawiać z kobietami jestem nią zachwycony ;) Polecam

Marcin Dudek, 19 lat ,uczeń Liceum
cóż bardzo interesująca publikacja. Napewno warto przeczytać....

Dariusz Andrzejewski, 38 lat
Dzięki tej książce dowiedziałem się bardzo wiele o kobietach. Wiele szukałem na internecie o tej tematyce, jednak dopiero ta książka dostarczyła mi rzetelnych informacji.

Konrad P, uczeń
Książka naprawdę robi wrażenie, ja jestem z niej bardzo zadowolony.

Marcin, inżynier 29 lat
Czytając tego e-booka z początku nie potrafiłem zrozumieć sposobu myślenia kobiet, ale jednak da się to zrozumieć. E-book jest w taki sposób napisany, że każdy facet go zrozumi :), a jeśli go zrozumi to znaczy, że juz nie ma żadnych granic...

Jacek, uczeń
Książka jest ciekawa, czytając ją nie można się oderwać, naprawdę pokazała mi takie rzeczy, o których nie miałem pojęcia, natychmiast zacząłem próbowac porady na kobietach, oraz w innych sytuacjach, bo pomyślałem, że metody można stosować także w biznesie, który robi się z kobieta. Myślę, że zastosuję techniki w sprzedaży produktów, zwłaszcza gdy kupującym jest kobieta.

Tomasz Popik, 32 lata, zawód informatyk, firma internetowa
Potrafię zdobywać kobiety, o jakich nigdy nawet nie śniłem!

Michał Kubiak, student
Jeśli jakiś facet chce zrozumieć kobiety, tego e-booka uważam za obowiązkową pozycję do przeczytania. (...)

Grzegorz, 20 lat, student
To naprawdę pomaga. Dotychczas mało wiedziałem o kobiecej psychice. Dzięki tej książce i odpowiedniemu nastawieniu stałem się naprawdę wprawnym podrywaczem. TO DZIAŁA!

Tomasz Borczon, 18 lat
To jest to, czego od dawna szukałem. Polecam tego ebooka wszystkim zainteresowanym tą właśnie tematyką!

Norbert, student
Książka Seksualny klucz do kobiecych emocji to fachowa lektura napisana dla każdego. Jestem z niej bardzo zadowolony. To czego sie tam dowiedziałem, to pełen zestaw informacji o kobiecych umysłach. Aż trudno uwierzyć, że kobiety i mężczyźni tak bardzo się różnią w doświadczaniu świata zewnętrznego. Ta książka dała mi narzędzie do idealnego porozumiewania się z kobietami, co sprawiło zwielokrotnienie moich relacji z kobietami (mimo, że i tak miałem zawsze świetne relacje). Polecam ją każdemu, kto chce pojąć kobiecą naturę, a to nie lada sztuka :)

Tomasz Kaczmarzyk, 26 lat, informatyk

Podobne poradniki

Daj jej orgazm
29.90 zł
Sekrety uwodzenia
21.70 zł
Arkana seksu - ekstaza i jedność
19.97 zł
69 gorących zabaw dla par
21.70 zł