Sekrety prawa przyciągania

Sekrety prawa przyciągania

Sekrety prawa przyciągania - pozytywne emocje i ich moc przyciągania bogactwa, szczęści i radości.


Cena: 21.70 zł
Autor: Krzysztof Trybulski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-766-8

Opinie

Kolejna, bardo miłe zaskoczenie, doskonała pozycja. Gorąco polecam!

Andrzej Dworakowski, terapeuta
Jestem sceptykiem ale ten ebook przeszedł moje oczekiwania. Gorąco polecam !!!

Marcin Skórnóg, Marcin 29 lat inżynier
Książka ta jest doskonałym uzupełnieniem Sekretu autorstwa Rhondy Byrne. Dookreśla i uzupełnia naszą wiedzę na temat prawa przyciągania i praw obfitości. Optymistyczna lektura, która nie tylko pomoże nam zrozumieć jak żyć, ale też zmotywuje nas do działania i doda wiary we własne możliwości. Polecam zwłaszcza w wersji audio, do słuchania w każdej wolnej ( i zajętej :)) chwili.

Agata Kropiniewicz, artysta plastyk, zajmuje się ilustracją, projektowaniem, rysunkiem i malarstwem
Ten ebook to kompendium wiedzy o Prawie Przyciągania :-)

Piotr Gibulski, 34 lata, inż.
Z początku kiedy czytałem tą książkę miałem wrażenie jakbym czytał publikację Josepha Murphiego Potęgo podświadomości , jednak z czasem książką Sekrety prawa przyciągania zaczęła się rozkręcać . Dowiadywałem się masy nowych wiadomości jak korzystać z potężnego prawa przyciągania. Stosuje je na co dzień i cały czas osiągam pozytywne rezultaty. Polecam tą publikacje, każdemu, kto chce wyjść ponad przeciętność.

Jakub Kolanek, Student, fascynat rozwoju osobistego.
Publikacja jest napisana bardzo konkretnie i rzeczowo, wspaniałym językiem. Pełna jasnych wyjaśnień i celnych porad. Na każdej stronie są wspaniałe trafne wyjaśnienia. Na pewno będę do niej często wracać dopóki w pełni nie przyswoję sobie tej wiedzy którą powinni uczyć w szkole.

Marzena Michalska, Jestem szczęśliwą żoną i matką 2 dorosłyh wspaniałych córek
Książka całkowicie spełniła moje oczekiwania. Otrzymałem wystarczająco dużo informacji na temat prawa przyciągania, abym mógł zacząć świadomie z niego korzystać.

Rafał Głowacki, uczeń gimnazjum
Bardzo dobra pozycja na temat prawa przyciągania. Publikacja zawiera szereg wskazówek jak właściwie wykorzystać podstawowe prawo rządzące naszym życiem. Dzięki niej dowiesz się co jest naprawdę ważne, aby osiągnąć sukces i dobrobyt. Jeśli jesteś osobą ambitną i otwartą na własny rozwój osobisty, gorąco polecam tego e-booka!

Maciej Stefaniak, pasjonat e-biznesu oraz psychologii sukcesu
Prawo przyciągania totalnie zmienia postrzegania świata, wg mnie lektura obowiązkowa :D

Elżbieta Liszatyńska, pasjonat e-biznesu oraz psychologii sukcesu
Bardzo ciekawa pozycja, wyjasniajaca zasade dzialania prawa przyciagania.Polecam kazdemu.

Pawel Pec, pasjonat e-biznesu oraz psychologii sukcesu
To o czym myślisz sprowadzasz do swojego życia, jeśli chcesz zmienić swoje życie zacznij zmieniać swoje myśli. Ta książka wskaże ci drogę, ale nie zmieni za ciebie nic jeśli nie wykorzystasz porad w niej zawartych. Sekrety prawa przyciągania to książka która daje porządnego kopa, emanująca pozytywną energią. Jeśli nie wierzysz sprawdź sam(a).

Anna, pasjonat e-biznesu oraz psychologii sukcesu
Jestem cały czas pod wrażeniem książki i tego co zaczęło się dziać po jej przeczytaniu, jak zmieniło się moje życie jak zaczęłam stosować wskazówki zawarte w tej książce. Mogę powiedzieć jedno TO DZIAłA!!!!!!!!:)))

Justyna, Studiuję i pracuję
Ksiazka bardzo mi sie podoba, pokazala mi jak uzywac prawa przyciagania. Poleciłam ja mojej kolezance, na poczaku nie chciała w uwierzyc ze istnieje cos takiego jak prawo przyciagania,ale z kazdym dniem widze ze przekonuje sie do niego. Ja od dawna wiedzialam ze istnieje cos takiego jak prawo przyciagania, uzywałam go nieswiadomie, teraz wiem ze nie jestem wariatka ze tak myslałam ze nie przypadek kieruje nami w zyciu, tylko my sami kreujemy swoja zycie. Zawsze lubilam lezec i wizualizowac cos co chciałam miec, teraz wiem ze to przynosi rezultaty. Jak sobie teraz analizuje moja przeszłosc widze ze duzo w moim zyciu sama przyciagnełam, choc wczesniej tego nie docenialami nie zauwazałam. Teraz staram sie wizualizowac i myslec tylko o tym, co chce w zyciu osiagnac. Tak sobie myslałam - jestem młoda, jak naucze sie wykorzystywac prawo przyciagania to bede miała w zyciu wszystko co chce. Czyz to nie jest wspaniała wiadomosc? :)

Monika Pociask, obecnie mieszkam i pracuje w Londynie. Mam 22 lata.Z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym :)
Lektura tej książki uzmysłowiła mi , iż sama przyciągałam do siebie nieszczęścia - nieudany toksyczny związek z byłym mężem i inne. Teraz myśląc o rzeczach dobrych i korzystnych dla mnie - takie rzeczy się dzieją. Okazje same wchodzą przez moje drzwi , pozytywne myślenie pomaga zyc.

Ewa Madej, jestem nauczycielem z 29-letnim stażem pracy
Prawo przyciągania działa :D cóż więcej mogę napisać, skoro osobiście zacząłem to dostrzegać po przeczytaniu ebooka.

Jakub Jaszkin, 20 lat - handlowiec, student
Czytając księżkę przypomniał mnie się film pt. Podaj dalej - zrób coś dobrego dla kogoś a przez to świat będzie lepszy. Autor również proponuje by stawać się lepszym a przez to inni dla nas będą lepsi. Będziemy przyciągać do siebie dobro, a przez to wrzechświat będzie nam sprzyjał. Wszechświat wg. autora to wszystko, co widzialne i wszystko, co niewidzialne . Nasuwa się porównanie, autor tego tak nie przedstawia, że w odniesieniu do religii chrześcijańskiej wrzechświatem jest sam Bóg, którego trzeba prosić, żądać, żyć bez urazy, nienawiści... Książkę należy przeczytać i warto wypróbować metody autora na przyciągnięcie do siebie szczęścia, przyjaźni, sukcesów i również tego czego najbardziej nam potrzeba.

Piotr P., adiunkt - zajmuję się sieciami teleinformatycznymi oraz sprzętem sieciowym
Książka jest wspaniała . Warto przeczytać .

Helena Kasica, rencistka; pomagam ludziom, którzy potrzebują mojej pomocy
Książkę tę przeczytałam jednym tchem!Jest napisana prostym językiem.Wskazówki w niej zawarte są bardzo proste w wykonaniu, wystarczy chcieć myśleć pozytywnie i nie poddawać się w życiu!Trzeba przełamać dotychczasową rutynę...i poczekać na efekty!Już teraz widzę,że zmieniłam swoje podejście do życia,inni ludzie jakby współgrają ze mną w pozytywach dnia!Polecam gorąco!

Mirosława Tomczak, 23 lata, studentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu
Rzeczywiście jestem po lekturze książki i powiem uczciwie, że zawarte w niej, metody są godne sprawdzenia. Warto tą książkę [zgodnie z zaleceniami] przeczytać kilkakrotnie, aby zrozumieć dokładnie sekrety przyciągania. Nie omieszkam podzielić się wszystkimi wrażeniami, po zastosowaniu tych metod.

Przemysław Delmanowicz, Właściciel firmy
Lektura e-booka pomogła mi zrozumieć, że wszystko o czym mysle i w co wierze, jest urzeczywistnianie za sprawa moich myśli. Bardzo polecam Sekrety prawa przyciągania .

Hanna, młoda mama, pracuję w księgowości średniej firmy
Rewelacyjna książka...to jest gotowy przepis na wspaniałe życie. Tylko Ty zdecydujesz, co chcesz przyciągnąć do swojego życia :-)

Piotr Gibulski, inż. elektronik
Super! To, co ta niesamowita książka wniosła do mojego życia to oczywista prawda, którą jako człowiek gdzieś zatraciłem i zgubiłem pośród codzienności dążąc, do czegoś, co nazywa się niczym. Teraz już wiem czego chcę i wiem również że mogę mieć wszystko i robić wszystko - wystarczy, że uwierzę że na to zasługuje i będę działał a otrzymam to. Dziękuję autorowi za otworzenie mi moich oczu i przypomnienie o tym, że mogę mieć wszystko, robić wszystko i być, kim tylko chcę. Oby więcej takich książek w Złotych Myślach.

Dyrektor Generalny, Stały czytelnik

Podobne poradniki

Sztuka bycia wielkim
21.70 zł
Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI
21.90 zł
Droga do doskonałości
19.90 zł
Zrobię to dzisiaj!
21.90 zł