Sekrety języka C# (c-sharp)

Sekrety języka C# (c-sharp)

Dowiedz się, dlaczego dla niektórych tworzenie aplikacji w Visual Studio .NET 2005 jest takie proste?


Cena: 29.95 zł
Autor: Andrzej Stefańczyk
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-391-1

Opinie

Wspaniała książka warto kupić wiele oferuje wiedzy i dla początkujących i dla zaawansowanych.

Michał Pietrowicz, Programuje w c# (c-sharp)
Książka naprawdę napisana w bardzo przystępny sposób. Wiedza w niej zawarta pozwala w logiczny sposób opanować metody numeryczne i skrótowe techniki programowania w tym właśnie języku! Gorąco POLECAM!

Tomasz Piotrowiak, technik elektryk, student; 22 lata
Dzięki tej książce łatwo opanowałem podstawy projektowania w Visual C#. Bardzo zainteresowała mnie część dotycząca projektowania aplikacji okienkowych. Polecam dla kogoś, kto zaczyna przygodę z Visual C#!

Mateusz Sienkiewicz, student informatyki, 19 lat
Ta książka jest godna polecenie. Jest w bardzo prosty i zrozumiały sposób napisana. Dzięki niej bez problemu mogłem napisać grę zaliczeniową z C#. Jest wspaniałą książką do przyswojenia podstaw.

Marcin Matłoka, student 3 roku informatyki, 22 lata
Napisałem z przyjemnością projekt, który od dawna mnie zadręczał. Naprawdę nie spotkałem jeszcze tak dobrej publikacji, ukazanej w bardzo merytoryczny i łatwy sposób. Polecam wszystkim bardzo gorąco, na pewno nikt z Was sie nie zawiedzie.

Piotr Łabuz, student, 23 lata
Książka w prosty i zrozumiały sposób przybliża język C#. Jest doskonałym narzędziem dla osób którzy po raz pierwszy stykają się z tworzeniem aplikacji okienkowych.

Radosław Kędzierski, Student Politechniki Łódzkiej
To bardzo dobra książka, zwłaszcza dla początkujących. Napisana prostym i zrozumiałym językiem, w przeciwieństwie do wielkich kombajnów innych wydawnictw.

Jacek Dul, 34 lata, greenhorn programowania
Mogę powiedzieć tylko jedno, z zachwytu nad ebookiem kupiłem sobie książkę! A ebook tak jaki i książka jest świetna. Dużo ciekawych przykładów które można wykorzystać w codziennym życiu programisty. Naprawdę warto!

Łukasz Duda, 21 lat, student
Rewelacja! Napisana prostym zrozumiałym dla każdego językiem, wiedza przekazywana stopniowo. Krok po koku od prostych do bardziej zaawansowanych zagadnień.

Anna Cieśniewska, 24 lata, studentka 4 roku informatyki
Książka dobra naprawdę dla bardzo początkujących w temacie. Niektóre zagadnienia są opisane aż 'zbyt' prosto. Pierwsza połowa książki opisuje składnie języka, dalej - budowanie aplikacji okienkowej.

Grzegorz Bedra, 24 lata, programista maszyn przemysłowych
Bardzo dużo praktycznych przykładów, dzięki czemu książka jest czymś w rodzaju biblii. Często można sięgnąć po gotowe rozwiązanie :)

Marek Miętka, student
Bardzo pożyteczna książka warsztatowa , dzięki licznym przykładom - wzorcom. Tego nigdy za wiele. W porównaniu z profesjonalnymi bibliami skromniejsza, ale bardzo zjadliwa . Polecam wszystkim dłubiącym w .NET'cie jako podręczną ściągawkę i przypominacz .

Bogdan Kostrzewa, 64 lata
Nabycie podstaw języka C#, uważam że jeśli chodzi o publikacje to czytelnik jest atakowany setkami nie potrzebnych informacji które powinny być dopiero od połowy. Pomimo tej wady książka jest przystępna.

Błażej Pabiszczak, 23 lata, student, Agro-Efekt
Jeśli chodzi o podstawy to jak najbardziej polecam wszystko łatwo i przejrzyście opisane, przykłady czytelne i potrzebne, a jeśli chodzi o zaawansowanych użytkowników to nic nowego w niej nie znajdziecie.

Rafał Sieszchulski, 26 lat, informatyk
W sposób jasny i przystępny przedstawione podstawy programowania w C# poparte przykładowymi kodami. Bardzo dobra pozycja nawet dla tych, którzy nigdy nie mieli styczności z programowaniem obiektowym.

Wojciech Lewandowski, 40 lat, informatyk
Podstawy, ale OK.

Marek Ćmoch, 27 lat, informatyk - programista
Jest to jedyna pozycja na ten temat jaką znalazłem, książka pisana przystępnym językiem i jest to bardzo dobra pozycja dla początkujących.

Mariusz Kamiński, 25 lat, student
Jak dotąd pisałem w różnych językach jednak było to trudne ze względu na brak dostatecznej ilości informacji na temat składni, funkcji, procedur, zmiennych, itp. Dzięki książce Sekrety języka C# mogłem ugruntować swoją wiedzę na temat programowania i to nie tylko w C#. Książka naprawdę jest godna polecenia i jest warta o wiele więcej niż 30 zł. Szczerze polecam!!!

Maciej Zubilewicz, absolwent Wojskowej Akademii Technicznej
Książka dosyć fachowo zajmuje się podstawami języka C#. Powiem, że jest to jedna z lepszych książek tego typu, biorąc pod uwagę język programowania jako tematykę. Zajmuje się składnią jezyka, a nie uczy zajmowania się algorytmami i strukturami danych, co jest osobnym zagadnieniem. Książkę mogę polecić dla wszystkich, którzy znają już zakieś języki programowania, gdyż zazwyczaj tego właśnie potrzebują. (...) Ogólnie książkę zdecydowanie polecam, gdyż na tle innych książek wypada zdecydowanie lepiej i było to właście to, czego szukałem.

Jarosław Jastrzębowski, 33 lata, informatyk
Książka jest wspaniałym podręcznym przewodnikiem po języku C#, posłużyła mi zarówno do nauki języka, uzupełniania wiedzy. W trakcie programowania jest zawsze pod ręką, aby potwierdzić (skorygować) poszukiwane informacje na realizowany temat - składniowy element aplikacji.

Rafał Czaja, początkujący programista .NET
Dzięki tej książce prowadzę zajęcia z programowania w C#

Bożena Chomik, 51 lat, nauczyciel
Fajnie napisana. Dużo zrzutów ekranu.

Piotr Łąbędź, 31 lat, informatyk
Jeszcze nie zabrałam się za dokładne studiowanie tematu, gdyż są to moje początki z jezykiem C# ale wierzę, iż jak każdy e-book ze złotych myśli, wniesie on nowe spojrzenie i ułatwi mi zycie :-)

Joanna B., 27 lat, specjalista
Jest to książka której szukałem, napisana w zrozumiały sposób i dająca możliwość zapoznania się z samym językiem jak i środowiskiem Visual Studio 2005.

Konrad Szmydowski, Programista ASP.NET
Bardzo dobra książka, w której opisane są podstawy języka C#. Jedyne czego w niej brakuje to opisu połączeń z baza danych dlatego ocena 5 a nie 6

Jędrzej Serwik, 22 lata, student
Książka jest napisana bardzo przejrzyście i nawet dla laika nie mającego wcześniej styczności z programowaniem C# znajdzie się tu wiele ciekawych informacji. Zabrakło mi trochę tutaj informacji na temat nowości w dziedzinie programowania baz danych ale ogólnie książka mi się podobała. Polecam na dobry początek.

Dubas Radosław, student informatyki z Krakowa, www.rup.za.pl
Wg mnie najlepsza książka o C# na rynku. Polecam osobom, które znają C++ i chcą się szybko przestawić na C#. Jakość książki w stosunku do ceny (w porównaniu do innych pozycji) jest bardzo dobra. Właściwie to chyba jedyna pozycja, która opisuje to co najważniejsze w C# (przynajmniej dla mnie), czyli Windows Form (dla niewtajemniczonych: okienka, przyciski, zakładki, zapisz, otwórz, itp.). Polecam.

Wojciech, elektryk, informatyk
Dobry wybór dla początkujących, dobra, niewygórowana cena i sporo informacji o języku C#. Liczne przykłady tworzenia aplikacji okienkowych w Visual C# 2005 pozwalają szybko i sprawnie opanować składnię języka i tworzenie własnych programów. Przydało by się jednak trochę więcej przykładów dotyczących zmian właściwości kontrolek od zdarzeń, zwłaszcza dla początkujących, zwalniając ich z konieczności przeglądania angielskojęzycznej MSDN w poszukiwaniu niektórych rozwiązań.

Janusz Klocek, 43 lata, nauczyciel
Szczegółowy opis jakiego nie znalazłem w innych książkach. Bardzo dobra książka uzupełniająca.

Sławomir Skrobisz, analityk programista
Jest to moja pierwsza książka i pierwszy kontakt z platfotmą .Net oraz C#. W wolnych chwilach staram się studiować treść publikacji a także wykonać przykładowe aplikacje. Cieszę się, że dzięki Wam rozpocząłem ciekawą przygodę. Sposób załatwienia mojego zamówienia sprawił, że w mojej opinii jesteście firmą solidną. Za jakiś czas postaram się udzielić odpowiedzi dokładnie na postawione pytanie.

Jacek Tokarczyk, 45 lat
Książka bardzo fajna jeśli ktoś chce się coś więcej dowiedzieć odnośnie języka w ramach podstaw to powinien ją sobie zakupić. Naprawdę warto wydać te 30 zł.

Piotr Łuniewski, student
Bardzo fajna książka do nauki podstaw języka C# 2.0 oraz Visual Studio 2005.

Łukasz Filim, student 3 roku informatyki
Jestem bardzo mile zaskoczony. Do tej pory posługiwałem się podręcznikiem wydawnictwa Helion do nauki języka C#. Sekrety języka C# rozwiały wszelkie moje wątpliwości, na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi w podręczniku w w wydawnictwa. E-book wydawnictwa Złote Myśli dokładnie omawia język programowania obiektowego jakim jest C#. Polecam osobom, które chcą pojąć język programowania a nie miały żadnej styczności z programowaniem (większość podreczników do nauki jezyków programowania pisane jest z założeniem iż czytelnik miał kontakt z Pascalem).GORĄCO POLECAM !

Przemysław Pyzowski, 21 lat, technik budownictwa
Doskonale i przejrzyście napisana publikacja dotycząca języka C#. Prowadzi krok po kroku, idealna zarówno dla osób dopiero uczących się programować, jak i zaawansowanych programistów.

Jan Kowalewski, Właściciel firmy IT
Ksiażka jakiej szukałem na próżno. Nie spodziewałem sie takiej ilości informacji w tej książce lecz na szczęście sie pomyliłem. Polecam serdecznie.

Dzidzius, Student informatyki
Świetna pozycja dla chcących się nauczyć C# w .NET-cie zwięźle opisuje dany problem i przedstawia rozwiązania. Po prostu bomba.

webmax, student WISZ-u z Gorzowa Wlkp.
Przede wszystkim była to jedyna pozycja, którą znalazłem opisująca język C# w wersji 2005. Dzięki temu ebookowi poznałem od podstaw język C#, z którym nie miałem wcześniej nic do czynienia, a w niecały tydzień napisałem rozbudowaną aplikację klient-serwer.

Rafał W., 26 lat, pracownik małej firmy w Warszawie, informatyk
Książka jest średnia (...) Dla mnie jednak nic nadzwyczajnego, nie tego szukałem. Aczkolwiek obiektywnie trzeba stwierdzić, że jest świetnym wprowadzeniem dla poznających język C# programistów.

Jacek Moreń, 29 lat, informatyk
Bardzo dobra pozycja dla początkujących, serdecznie polecam.

Adam M, początkujący programista
Książka ta jest raczej wprowadzeniem do języka C# gdyż brakuje w niej opisu rzeczy bardziej zaawansowanych - mam tu na myśli obsługę wątków, oraz opis komunikacji z bazą danych przy wykorzystaniu biblioteki ADO.NET. Niewątpliwie wielką zaletą jest opis kontrolek wraz z metodami implementacji.

Maciej Smoleński, student III roku informatyki
Bardzo dobra książka

Barbara Russ, student informatyki
Książka jest dobra wystawiam jej ocenę 4 w skali do 6. Jeden punkt zabrałem za opis, mógłby przedstawiać w bardziej przystepny sposob ten jezyk, drugi za brak niektórych przykładów. Ale pozatym książka na wysokim poziomie.

Robert M., webmaster i grafik
Pierwsza na rynku książka po polsku omawiająca podstawowe jakże ważne zagadnienia z VS 2005 z C#. Super cena! Napisana przystępnym językiem!

Paweł, programista, Nowy Sacz
Książka nie wyczerpuje tematu (co jest oczywiste), ale jest bardzo dobra; tj. przystępna i wiele ucząca. Jakość mógłbym ocenić na 4 6 (ze wzg. na to, iż jest dosyć krótka), zaś stosunek jakości do ceny na 6 6 (za taką cenę takiej jakości nie otrzymasz nigdzie). Jeśli nie jesteś jeszcze ekspertem C#, a nawet jesli jeszcze w ogóle nie orientujesz się w .NET - to książka dla ciebie. Polecam jako dobry początek w nauce.

ti_mo_n, wiek: 21; programista;

Podobne poradniki

Delphi - 31 przydatnych programów
24.90 zł
Visual Basic 2005 Express i MySQL
19.97 zł
Od zera do ECeDeEla - cz. 7
19.97 zł
Od zera do ECeDeeLa - cz. 1
19.97 zł