Samochodowe instalacje zasilania gazem

Samochodowe instalacje zasilania gazem

Dlaczego tylko niektórzy kierowcy nie mają problemu z dużymi wydatkami na benzynę?


Cena: 17.70 zł
Autor: Aleksander Sowa
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-60061-49-1

Opinie

super pomoc, polecam każdemu kto tak jak ja zakłada LPG by wiedziec troszkę więcej

ANDRZEJ ŚWIRK
Pozycja ta zasługuje na szczególne zainteresowanie ze względu na to, że opisuje ona szczegółowo poszczególne instalacje gazowe w samochodach. Autor podaje również wiele stron internetowych, z których można zasięgnąć więcej potrzebnych informacji. Bardzo interesująco opisane są historie rozwoju tego typu instalacji. Moim zdaniem ta książka jest godna polecenia wszystkim zainteresowanym.

Hubert Strzys, 53 lata
Jako wieloletni użytkownik samochodu zasilanego LPG posiadałem już pewna wiedzę w tym zakresie. Jednakże ta pozycja dopiero uzupełniła i usystematyzowała moją wiedzę. E-book jest napisany przejrzyście i w zrozumiały sposób nawet dla osoby, która nie jest związana z motoryzacją. Szczególnie przydatny jest rozdział dotyczący codziennej eksploatacji instalacji gazowej w samochodzie. Samochodowe instalacje zasilania gazem powinna znaleźć sie w posiadaniu każdego użytkownika samochodu zasilanego LPG.

Tomek, kierowca, 37 lat
Konkretna wiedza na temat instalacji gazowych w autach. Lepszej pozycji na rynku wydawniczym na pewno nie ma. Warto poznać tajniki tej techniki.

Piotr Gibulski, inż.elektronik, 31 lat
Dobra publikacja dla tych, którzy jeżdżą na gazie . Warto wiedzieć co siedzi w samochodzie. Tym, którzy jeszcze nie zamontowali instalacji gazowej w swym pojeździe, ebook ten z pewnością pomoże podjąć decyzję w tej kwestii, a przy okazji rozwieje kilka mitów, które budzą największe wątpliwości gazowych laików .

Maciej Nowak, marketingowiec z wykształcenia, 25 lat

Podobne poradniki

Dekalog Myślącego Kierowcy
16.90 zł
Jak działają magnetyzery i jak je wykonać?
9.77 zł
Tania jazda samochodem
24.70 zł
Fiat 126p - Mały Wielki Samochód
16.90 zł