Psychologiczne przygotowanie do matury

Psychologiczne przygotowanie do matury

Matura to nie problem. Poznaj sposoby, dzięki którym zdasz maturę zupełnie bezstresowo i przyjemnie.


Cena: 14.90 zł
Autor: Diana Baranowska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-224-2

Opinie

Książka Psychologiczne przygotowanie do matury pomaga zobrazować sobie maturę zanim nadejdzie dzień jej zdawania. Rady zawarte w tej publikacji można stosować nie tylko przed maturą ale również przed każdym sprawdzianem, odpowiedzią ustną czy każdym innym ważnym mogącym wprawiać w zakłopotanie i zestresowanie wydarzeniem. Myślę że po przeczytaniu tej książki będzie mi o wiele łatwiej zdać maturę i że będzie to tylko formalność. Już teraz zniknęły wszelkie obawy, dziękuję autorowi :)

Arkadiusz, Uczeń, licealista przygotowujący się do matury.
Bardzo polecam tą publikację, dzięki niej, wiem jak radzić sobie z utratą koncentracji podczas sprawdzianów lub egzaminów, nie tylko dotyczy się ona egzaminu maturalnego, wykorzystałem informacje zawarte w niej podczas egzaminu na prawo jazdy, co skończyło się sukcesem. Oprócz korzyści płynących z lepszego stanu psychicznego w klasie maturalnej, wnosi ona bardzo duże podstawy do rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie NLP

Miłosz Lachowski, Mam 18 lat, jestem uczniem 3 klasy liceum ( w tym roku przystępuje do matury)
Przede wszystkim odpowiednie podejście do nauki oraz samych egzaminów; rekomenduję tą pracę każdemu, mówiąc, że wystarczą drobne, kosmetyczne wręcz korekty w sposobie pojmowania czekającego nas wyzwania (jakim z pewnością jest też matura) i to co do tej pory straszyło staje się jak dziecinna zabawka :)

Małgorzata Eisenberger-Blacharska, 36 lat, pracuje w administracji celnej
Uważam, że ten ebook jest bardzo przydatny nie tylko maturzystom, lecz także osobom nie mającym z maturą nic wspólnego. Praktyczne porady można wykorzystywać w każdej sytuacji niezależnie czy to matura czy ważne spotkanie czy cokolwiek innego powodującego stres. Gorąco polecam tego ebooka !!

Kamil Płonka, 19 lat
- Z przyjemnością utwierdziłam się w przekonaniu, że wiedzę MOŻNA przekazać przystępnie. Książka ta pozwala łatwo oswoić swoje lęki przed egzaminami - nie tylko przed maturą - i w bardzo przystępny sposób uczy korzystania z technik psychologicznych. Przydaje się w różnych sytuacjach - także, gdy chcesz zobaczyć, jak można czytelnie przekazać swoją wiedzę innym. Zachęcam!

Sławomira Woźniak, 45 lat, psycholog, pracuje w Warszawskim Centrum Psychoterapii ADESTE
Ebook na 6! Byłam spokojna a stres dodał mi tylko mobilizacji nie tylko w czasie matur ale też przez cały rok szkolny a metody wizualizacji przydały mi się również przed egzaminem na prawo jazdy.

Irena Lasończyk, studentka historii sztuki, psychologii i teologii na Uniwersytecie w Passau (Niemcy)

Podobne poradniki

Sztuka spania i wstawania
19.97 zł
Legalny Doping Emocjonalny
24.90 zł
Myśleć Jak Milionerzy
25.90 zł
Instynkt sukcesu
19.70 zł