Przyprawy do każdej potrawy

Przyprawy do każdej potrawy

Znasz te przyprawy? Wypróbuj nowe, oryginalne oraz tradycyjne i sprawdzone smaki w Twojej kuchni, aby zadziwić swoich gości.


Cena: 9.97 zł
Autor: Anna Popis-Witkowska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-361-4

Opinie

Fajna sprawa, opisane przyprawy, ich zastosowanie oraz przepisy.

ZeroZone
Fajna pozycja, pisana przejrzystym językiem. Zawiera w sobie potrzebne informacje odnośnie stosowania przypraw w daniach, trochę historii dla ciekawych lub, aby się pochwalić przed innymi znajomością niecodziennych informacji. To, co najbardziej spodobało mi się w tej książce to to, że każdą przyprawę możemy wykorzystać i poczuć sami, przyrządzając danie z przepisu podanego do każdej przyprawy. Brakuje tu jednak takiego dopełnienia w postaci opisu właściwości zdrowotnych każdej z przypraw. Jednak ogólnie książka jest w porządku.

Kamil Martyniuk, lat 22
W każdej kuchni znajdziemy jakąś specyficzną przyprawę, którą kiedyś kupiliśmy do konkretnego dania, a następnie odłożyliśmy na bok, zapominając o jej istnieniu. Kiedy po jakimś czasie sięgniemy po ową przyprawę, na ogół nie pamiętamy, do czego ona może nam się przydać... I w tym momencie właśnie z pomocą przychodzi ten właśnie ebook, który pomoże nam na odpowiednie wykorzystanie wszystkich zalegających w naszym magazynku przypraw specjałów i nadanie naszym potrawom wspaniałego smaczku...

Andrzej Beta, mechanik, 45 lat
Ksiazka zawiera cenne informacje na temat popularnych przypraw jak rowniez bardziej wyszukanych. Goraco polecam kazdemu kto chcialby swoje gotowanie uczynic bardziej ciekawym.

Małgorzata Wietecha, nauczycielka, 29 lat

Podobne poradniki

Gotowanie jest proste
14.90 zł
Przyjęcia okolicznościowe w praktyce
19.97 zł
Przyprawy do każdej potrawy
9.97 zł