Prawdziwy Mężczyzna

Prawdziwy Mężczyzna

Nie bądź frajerem, ale prawdziwym mężczyzną, który zna swoją wartość i potrafi wzbudzić w kobietach pożądanie!


Cena: 19.90 zł
Autor: Malwina Gartner
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-129-1

Opinie

Książka warta polecenia. Opisuje zupełnie inny punkt widzenia dotyczący prawdziwego mężczyzny - damski punkt widzenia. Dlatego publikację tą uważam za niezwykle przydatną dla panów mających złudne pojęcie o męskości wyciągnięte prosto z filmów akcji. Książka zawiera wiele przykładów zaczerpniętych z życia oraz niesamowicie przydatnych praktycznych uwag i porad. Można ją potraktować jako poradnik jak i również wciągająca lekturę na nudne popołudnia. Gorąco polecam.

Tomasz Fedak, Jestem uczniem liceum, który już prawie posiada wykształcenie średnie.
Każdy po przeczytaniu wyniesie z tej ksiązki kilka ciekawych informacji, które napewno ułatwią kontakty damsko-męskie.

Krzysztof, 27 lat
Publikacja w ciekawy sposób przedstawia pewne ważne i istotne aspekty bycia mężczyzną oraz prawdziwym mężczyzną . Pomaga zdobyć wiedzę teoretyczną jak i praktyczną o relacjach Kobieta-Mężczyzna. Zapewne ktoś powie, że nie ma złotego środka na wszystkie zachowania i sprawy, ale ta książka zawiera ważne wytyczne! Choć ja do tej pory nie lubiłem czytać, ta lektura mi się podobała! :) Poleciłbym ją każdemu mężczyźnie bez wzgledu na wiek i stasus!

Dominik Nowak, 27 lat
Super książka. Co tu dużo mówić, sprawdź sam

SzymonK, student psychologii
Ta książka jest rewelacyjna. Zawiera uporządkowane informacje podane w świetny sposób. W przejrzysty i dowcipny sposób opisuje wiele męskich problemów i dylematów i podaje jak je wyeliminować. Dzięki tej książce ponownie nawiązałem kontakt z ojcem (urwał się kilka lat temu) i jestem z tego bardzo zadowolony. Spotkanie z nim było wspaniałe i niepowtarzalne. Po przeczytaniu tej świetnej publikacji jestem pewniejszy siebie i wiem jak radzić sobie w pewnych trudnych sytuacjach. Dziękuję Pani Malwinie za napisanie tak świetnej książki, która mi osobiście pomogła. Cieszę się, że trafiłem na tą wartościową publikację i zdecydowałem się ją kupić. Z pewnością polecę ją innym znanym mi mężczyznom w różnym wieku, bo jest bardzo uniwersalna. Serdecznie pozdrawiam czytających mój komentarz forumowiczów, którym zdecydowanie polecam jej zakup i przeczytanie. To będą z pewnościa jedne z najlepiej wydanych w Waszym życiu pieniędzy.

Grzegorz, Inżynier, specjalista.
Pozycja bardzo ciekawa polecam. kilka faktow ktore pomoga kazdemu warto przeczytac.

Tadeusz Wieczkowski, Inżynier, specjalista.
Po pierwsze: Świetnie sie go czyta, książka napisana z dużą dawką humoru przez duże H. Po drugie: Dużo cennej wiedzy zarówno dla starszych panów ze stereotypami na karku, oraz dla młodych wkraczających w męskie życie. Naprawde bardzo polecam!!! Chcesz dowiedzieć sie czegoś o sobie i relacjach damsko męskich?? KUP TO!!!

Dawid, rozwój osobisty

Podobne poradniki

Coaching. Misja życia
21.70 zł
Architektura życia
19.90 zł
Bądź swoim najlepszym przyjacielem
14.90 zł
Duchowa rEwolucja
19.90 zł