Prawdziwy Mężczyzna

Prawdziwy Mężczyzna

Nie bądź frajerem, ale prawdziwym mężczyzną, który zna swoją wartość i potrafi wzbudzić w kobietach pożądanie!


Cena: 19.90 zł
Autor: Malwina Gartner
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-129-1

Opinie

Książka warta polecenia. Opisuje zupełnie inny punkt widzenia dotyczący prawdziwego mężczyzny - damski punkt widzenia. Dlatego publikację tą uważam za niezwykle przydatną dla panów mających złudne pojęcie o męskości wyciągnięte prosto z filmów akcji. Książka zawiera wiele przykładów zaczerpniętych z życia oraz niesamowicie przydatnych praktycznych uwag i porad. Można ją potraktować jako poradnik jak i również wciągająca lekturę na nudne popołudnia. Gorąco polecam.

Tomasz Fedak, Jestem uczniem liceum, który już prawie posiada wykształcenie średnie.
Każdy po przeczytaniu wyniesie z tej ksiązki kilka ciekawych informacji, które napewno ułatwią kontakty damsko-męskie.

Krzysztof, 27 lat
Publikacja w ciekawy sposób przedstawia pewne ważne i istotne aspekty bycia mężczyzną oraz prawdziwym mężczyzną . Pomaga zdobyć wiedzę teoretyczną jak i praktyczną o relacjach Kobieta-Mężczyzna. Zapewne ktoś powie, że nie ma złotego środka na wszystkie zachowania i sprawy, ale ta książka zawiera ważne wytyczne! Choć ja do tej pory nie lubiłem czytać, ta lektura mi się podobała! :) Poleciłbym ją każdemu mężczyźnie bez wzgledu na wiek i stasus!

Dominik Nowak, 27 lat
Super książka. Co tu dużo mówić, sprawdź sam

SzymonK, student psychologii
Ta książka jest rewelacyjna. Zawiera uporządkowane informacje podane w świetny sposób. W przejrzysty i dowcipny sposób opisuje wiele męskich problemów i dylematów i podaje jak je wyeliminować. Dzięki tej książce ponownie nawiązałem kontakt z ojcem (urwał się kilka lat temu) i jestem z tego bardzo zadowolony. Spotkanie z nim było wspaniałe i niepowtarzalne. Po przeczytaniu tej świetnej publikacji jestem pewniejszy siebie i wiem jak radzić sobie w pewnych trudnych sytuacjach. Dziękuję Pani Malwinie za napisanie tak świetnej książki, która mi osobiście pomogła. Cieszę się, że trafiłem na tą wartościową publikację i zdecydowałem się ją kupić. Z pewnością polecę ją innym znanym mi mężczyznom w różnym wieku, bo jest bardzo uniwersalna. Serdecznie pozdrawiam czytających mój komentarz forumowiczów, którym zdecydowanie polecam jej zakup i przeczytanie. To będą z pewnościa jedne z najlepiej wydanych w Waszym życiu pieniędzy.

Grzegorz, Inżynier, specjalista.
Pozycja bardzo ciekawa polecam. kilka faktow ktore pomoga kazdemu warto przeczytac.

Tadeusz Wieczkowski, Inżynier, specjalista.
Po pierwsze: Świetnie sie go czyta, książka napisana z dużą dawką humoru przez duże H. Po drugie: Dużo cennej wiedzy zarówno dla starszych panów ze stereotypami na karku, oraz dla młodych wkraczających w męskie życie. Naprawde bardzo polecam!!! Chcesz dowiedzieć sie czegoś o sobie i relacjach damsko męskich?? KUP TO!!!

Dawid, rozwój osobisty

Podobne poradniki

Księga est
21.90 zł
Jak zostać wziętym trenerem
34.90 zł
Skuteczne prezentacje biznesowe
24.90 zł
Jak pokochać siebie?
14.90 zł
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.