Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania

Naucz się szybko czytać i zdobądź wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu, przerabiając kurs szybkiego czytania.


Cena: 24.90 zł
Autor: Marcin Matuszewski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-769-9

Opinie

Uczyłem się szybkiego czytania ponad pół roku temu różnymi kursami, ale z uwagi na to, że jestem osobą, której wszystko szybko się nudzi, zabawa z szybkim czytaniem zakończyła się wówczas po tygodniu, bądź dwóch od rozpoczęcia. Teraz, kiedy kupiłem Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania nic nie odciąga mnie od lektury. Zawsze nie cierpiałem wstawać wcześnie rano, ale teraz gdy mam tą książkę nie sprawia mi to żadnego problemu. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy mają dużo materiałów do przeczytania a zarazem mało czasu.

Ariel Podżorski, Jestem gimnazjalistą z Ustronia, lubię psychologię, aktualnie zajmuję się programowaniem neurolingwistycznym.
Książka w bardzo ciekawy i praktyczny sposób pokazuje jak szybko można poprawić i przyśpieszyć jakość i formę czytania. Zawiera dużą ilość praktycznych porad oraz ćwiczeń mających na celu zapoczątkowanie i doskonalenie technik szybkiego czytania. Jest napisana bardzo dobrym językiem wzbudzającym w osobie czytającej chęć zagłębiania się w nią i motywuje do samodzielnych codziennych ćwiczeń by wyrabiać sobie nawyki. Mam nadzieję, że przy dużym własnym zaangażowaniu opanuję wskazane techniki czytania i będę robił to z optymalną dla siebie prędkością i zrozumieniem.

Eugeniusz Pronin, student IV roku Ochrony Środowiska na UAM w Poznaniu.
Dzięki tej książce i zawartych w niej ćwiczeniach nie tylko pochłaniam więcej książek w krótszym czasie :) ale i znacznie szybciej się uczę! Polecam :)

Justyna, studentka aministracji i instruktor tańca
Zakupiłem wersję drukowaną ebooka, i jestem zachwycony. Kurs jest podzielony na 20 lekcji, po przeczytaniu każdej z nich jestem o krok bliżej od szybkiego czytania. Cel jaki sobie wyznaczyłem to 1000 słów na minutę, i teraz widzę, że jest to całkiem realny cel. Pozwoli mi to przeciętną książkę (40 000słów) przeczytać w ciągu 40 minut. Ebook jest nastawiony przede wszystkim na praktyczne ćwiczenia oczu, dzięki którym poszerzamy nasze pole widzenia. Warto zakupić książkę, aby później zaoszczędzić czas który spędziłbyś na wolnym czytaniu innych książek. Czas to pieniądz...

Mateusz Kaczmarczyk, Webmaster
Bardzo pomocne narzędzie. Mam jeszcze sporo ćwiczeń do wykonania, ale już tylko kilka z nich oraz wiedza na temat złych nawyków w czytaniu, powodują, że czytam szybciej.

Krzysztof Sowik, Agencja reklamowa
Udało mi się zwiększyć szybkość czytania o 150%

Piotr Barzański, Agencja reklamowa
Książka jest dla mnie praktycznym poradnikiem uczącym szybciej posługiwać się narządem wzroku. Mam wiele publikacji do przeczytania i ta nauka już pozwala mi robić to o wiele szybciej niż wcześniej. Jestem na początku ale czym dalej tym lepiej. Jestem przekonany, że czytanie ze zrozumieniem różnych publikacji jest istotą nauki ale również przyjemnością.

Ryszard Kraska, Jestem Instruktorem Terapii Uzależnień i pracuję w WOTUiW Toruniu
Co tu dużo pisać... po prostu czytam 3 razy szybciej w zdrowy dla mózgu sposób. Zestaw ciekawych ćwiczeń, których regularne wykonywanie daje nadspodziewane efekty:) Tego szukałem!

Piotr Pluto-Prądzyński, student, 23 lata
Ponieważ rynek zalewa nas wspaniałymi ksążkami czytając je zabiera mi to dużo czasu. Wybralam tą ksiązke zeby moje czytanie było szybsze. Wykonuję testy i już zauważyłam szybkość mojego czytania zwiększyła się. Ksiązka jest wspaniała, ale trzeba troche dłużej nad nią popracowac. Bardzo polecam.

helena Kasica, rencistka
Mimo, iż na przerobienie wszystkich ćwiczeń jakie są zamieszczone w tej książce potrzeba więcej czasu, a jestem w posiadaniu e-booka dopiero od ok. dwóch tygodni, to już jestem zadowolona z jakości przedstawionych ćwiczeń i w ogóle formy w jakiej napisano tego e-booka. Miałam już inną publikację o szybkim czytaniu, ale brakowało mi tej części praktycznej, czyli kursu krok po kroku. A ten e-book jak na razie spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam wszystkim.

Agnieszka Jędrys, Mam 29 lat, jestem córką,żoną,mamą oraz pracownikiem biurowym
Jestem w trakcie kursu i już widzę postępy. Jako że uczestniczyłem wcześniej w realnym kursie szybkiego czytania, z którego nic nie wyniosłem, jestem niebywale zadowolony że ten wirtualny kurs tak dużo mi daje. Polecam !

Jakub Jaszkin, 20 lat -handlowiec, student, syn pomagający w rodzinnym biznesie
Dzięki tej publikacji moja szybkość czytania (ze zrozumieniem) zwiększyła się na dzień dzisiejszy dwukrotnie. Bardzo dobra publikacja, którą polecam wszystkim chcącym poprawić szybkość czytania. Nie zastanawiajcie się nad zakupem tej publikacji tylko KUPUJCIE. Pozdrawiam.

Rafał Zakrzewski, Jestem pracownikiem biurowym, odpowiedzialnym za zamieszczanie danych w Internecie.
Podchodziłem do tej publikacji dość sceptycznie, ale... no własnie coś się dzieje dziwnego. Mózgu chyba mi nie przybyło bo kafel jaki był taki jest, ale opisane w książce reakcje organizmu na zalecane ćwiczenia występują i zaczynam wierzyć, że zdobędę tą umiejętność w sumie za friko, a bardzo jest mi potrzebna.

Mirosław Wujek, diagnosta na Stacji Kontroli Pojazdów

Podobne poradniki

Szybka nauka dla wytrwałych
26.90 zł
Zabójcza koncentracja
19.97 zł
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia
19.97 zł
Szybkie czytanie dla wytrwałych
24.90 zł