Praktyczne porady finansowe

Praktyczne porady finansowe

Jak efektywnie zadbać o swoje finanse osobiste - unikalna wiedza z zakresu edukacji finansowej, której nie zdobędziesz w szkole!


Cena: 26.90 zł
Autor: Tomasz Bar
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-084-2

Opinie

Polecam tą lekturę, całkowicie zmieniła mój pogląd na oszczędzanie pieniędzy, przez co stałem się bardziej przedsiębiorczy.

Krzysiek, student
Od teraz już wiem jak mam zadbać o moją finansową przyszłość!

Mariusz, pracownik drukarnii
Przede wszystkim zdobyłem wiedzę, o otaczającej mnie rzeczywistości finansowej , którą na pewno będę wykorzystywał nie raz. Teraz wiem, że warto chwilę się zastanowić nad dokonywanymi wyborami finansowymi, aby odnieść z tego realny zysk.

Antoni Golik, 33 lata
W niewielkiej w sumie objętości autor zebrał wszystko, co powinien wiedzieć każdy, kto chce panować nad swoimi finansami. Niezbędna lektura na drodze do wyjścia z wyścigu szczurów.

Wojciech Koziński, Inżynier elektryk, 52 lata
Dobry e-book zwłaszcza dla osób nie dbających o własne finanse. Ciekawe konkretne i praktczne porady - godny polecenia!!

Artur Gomółka, 33 l. muzyk
Bardzo dobry wstęp na temat obecnej sytuacji na rynku pracy w Polsce oraz jej najbliższej przyszłości oraz porady dotyczące analizowania swojego obecnego miejsca pracy, to główne zalety tego ebooka. Ponadto, kilka ciekawych informacji o istniejących już u nas obecnie produktach finansowych - to niewątpliwie sposób na uporządkowanie swojej wiedzy z tego zakresu.(...) Ogółem: publikacja praktyczna i ciekawa. Jej zakup, to dobra inwestycja dla początkujących w świecie finansów, chociaż niekoniecznie, bo myślę, że każdy znajdzie tam garść nowych informacji.

Paweł Sygnowski, autor ebooków
Wskazuje praktyczne porady instrumentów finansowych które nie są znane wszystkim ludziom a przyczyniają się do oszczędności i zmniejszenia kosztów np. kredytów

Adam oczkowski, 30 lat, ubezpieczyciel, Poczta Polska
Praktyczne porady finasowe napisany prostym zrozumiałym językiem jest kompedium wiedzy dla osób nie związanych zawodowo z finasami i uezpieczeniami. Zawiera wiele cennych i przydatnych informacji, o których każdy, powinien wiedzieć. Polecam również tę lekturę osobom, które zaczynają zawodowo przygodę z finansami, do wykorzystania w pracy z klientem.

Mariola Kopycka, lat 47, EFG, pośrednictwo ubezpieczeniowe i finansowe.
Ta publikacja pozwala na uporządkowanie wiedzy z dziedziny zarządzania swoimi zasobami finansowymi. W codziennej gonitwie warto mieć takie drogowskazy, gdyż taniej jest uczyć się na cudzych błędach. Naprawdę wiem coś o tym...

Renata Kozak, 40 lat, menadżer w dużej firmie wydawniczej

Podobne poradniki

Praktyczne porady finansowe
26.90 zł
Inteligentne inwestowanie
27.00 zł
Czas na giełdę!
21.70 zł
Carry Trading
27.00 zł