Pozycjonowanie dla początkujących

Pozycjonowanie dla początkujących

Dlaczego pozycjonowanie jest ważne? Chciałbyś wiedzieć, jak sprawić, aby Twoja strona znajdowała się w pierwszych wynikach wyszukiwarki Google?


Cena: 19.97 zł
Autor: Sławomir Gdak
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-345-4

Opinie

Ciekawa pozycja dla poczatkujacych webmasterow.

Pawel Pec
Bardzo dobrze opisane zasady pisania statycznych stron www. Przydatne informacje na temat metatagów i sposobów na pomyślne zaindeksowanie strony w wyszukiwarkach.

Kamil Sokalski, elektronik, webmaster www.s-serwis.pl
Poelcam tego ebooka ponieważ jest super. dzięki niemu mona stroan podskoczyła w wyszukiwarkach w ciągu 3 tygodni z 15 na 6 miejsce tyko dzięki wskazówką zawartym w tym ebooku. Polecam

Tadeusz Gumułka, 26 lat, mgr inż. http: teddyg.w.interia.pl http: propartnerskie.w.interia.pl http; www.sennik24.com.pl
Świetna pozycja, omawiająca dokładnie krok po kroku od podstaw jak wygląda pozycjonowanie strony. Dla mnie super - polecam wszystkim zainteresowanym

Jarosław Doliński, 48 lat, ekonomista, własna firma
E-book daje ogólną wiedzę na temat pozycjonowania. Dużo przykładów. Mało terminologii... i chyba o to chodzi.

Wiesław Tabaka, 23, specjalista ds. marketingu i sprzedaży, Creative House, www.paintball-leszno.pl
Wiedza zdobyta dzięki temu ebookowi pozwoliła wypromować mi moja stronę na dość wysokim miejscu i co ciekawe nadal rośnie w rankingu! Przystępnie się czyta!

Łukasz Duda, student
Tworzenie stron to moje hobby i dodatkowe źródło dochodu. Ebook ten bardzo pomógł mi w wypozycjonowaniu stron, które do tej pory stworzyłam. Po zastosowaniu kilku porad z tego ebooka w przeciągu miesiąca podskoczyły one o kilka miejsc w górę!

Karolina Matusiak, studentka filologii niemieckiej, 20 lat
Jeżeli nie wiesz nic o pozycjonowaniu, a chcesz poznać najważniejsze aspekty tego zagadnienia, to ta książka jest dla Ciebie. Metody, czy raczej konkretne wskazówki, opisane w prosty i zrozumiały sposób pozwolą Ci dostrzec ten ważny wymiar projektowania własnych stron internetowych.

Adam Burczyk, specjalista w branży poligraficznej, 33 lata
Dzięki temu e-bookowi wiem jak dobrze wypozycjonować każdą stronę wykonaną przeze mnie. E-book uświadomił mi także, że o właściwym sklasyfikowaniu w wyszukiwarkach należy pomyśleć już na samym początku projektowania witryny.

Piotr Urbański, 17 lat, zajmuję się tworzeniem prostych, lecz dobrze prezentujących się stron internetowych.
Podczas budowy strony internetowej brakowało mi wiedzy na temat pozycjonowania pod Google Adsense. Poszerzyłem swoje wiadomości na temat pozycjonowania, istocie budowy nagłówka strony internetowej i treści strony, o typach reklam i sposobach ich umieszczania, o sposobach analizy kliknięć na swoich stronach.

Walenty Matuszczak, inż. elektronik na emeryturze
Długo szukałem informacji jak zwiększać oglądalność i odwiedzanie swojej strony. Otrzymywałem wiele informacji co zrobić aby to uzyskać. Proponowano mi wiele możliwości pomocy. Były to różne koszty. Na żadne się nie zdecydowałem. Przeglądając ofertę E-booka Pozycjonowanie dla początkujących stwierdziłem, że powinno to być dla mnie, w przystępnej cenie, z gwarancją i bardzo zrozumiałe. Dzisiaj, po kilkakrotnym przeczytaniu nabytego E-booka, po zastosowaniu podanych w nim przykładów, stwierdzam, że było to, to co chciałem. Pozycjonowanie działa, widzę to w wyszukiwarkach a zrobiłem tylko część tego co jest w nim zapisane. W dalszym ciągu będę wprowadzał podane w nim zasady, zainwestowany koszt już się zwrócił. Zwiększyła się sprzedaż i ilość odwiedzin. Wiem, że będzie ich więcej. Myślę już o innym E-booku z podobnym zastosowaniem.

Kazimierz Białek, 55 lat, menadżer jednej z firm oferujących naturalne witaminy, minerały i zioła w formie tabletek i kapsułek
Ebook w prosty sposób pokazuje podstawowe i bardzo ważne zagadnienia dotyczące pozycjonowania.

Wojciech Chybiorz, uczeń
Książeczka fajnie napisana i bardzo przydatna, mam nadzieję, że w niedługim czasie osiągnę dzięki między innymi niej swój upragniony sukces.

Mirosław Potakowski, 36 lat
W końcu wiem co powinienem zrobić aby moja strona zaczęła być wyszukiwana przez google.

Jarek Domański, 29 lat, specjalista w firmie ubezpieczeniowej, prywatnie początkujący webmaster
Dopiero raz przeczytałem, a już przyswoiłem parę sekretów. Na ile potrafię to wykorzystać czas pokaże. Ale przynajmniej pozycjonowanie to już nie czarna magia dla mnie.

Wiesław Adamczyk, 51 lat, rencista
1. Przede wszystkim poznałem nieznane mi elementy strony decydujące o jej atrakcyjności. 2. Może nie do końca, ale nauczyłem się wykorzystywać je do łatwiejszego jej szukania, a po zastosowaniu ich moja strona znalazła się wyżej w wyszukiwarkach. Poznałem też inne narzędzia które pozwalają na skuteczniejsze pozycjonowanie. Uważam, że bardzo przyda się w dalszym doskonaleniu budowanych stron. W ogóle to świetna książka, szczególnie dla takich laików jak ja. Prosty, jasny i zrozumiały język, oprócz wiedzy, to jej największa zaleta. Gorąco polecam.

Adam Puczyński, 58 lat, inżynier drogownictwa
Dowiedziałem się o sposobach promocji witryny w internecie (nie tylko katalogi i wyszukiwarki) ale również fora, Preselle itp. Kawał wiedzy dla początkujących webmasterów.

Paweł, 30 lat, w Internecie siedzę od 2000 roku
Bardzo dobra publikacja. Dzięki niej moja strona jest widoczna w internecie na drugim miejscu w wynikach.

Marcin Lewandowski, 26 lat, sprzedawca
Trudno wymieniać wszystkie korzyści z przeczytania e-booka, każdy wyciągnie sobie własne ale ja uważam, że największą korzyścią było dla mnie uniknięcie - oczywistych dla innych ale dla mnie nie - błędów.

Artur Zawadzki, 45 lat, teologiem, nauczyciel
Wspaniały ebook. Autor naprawdę wie na czym polega pozycjonowanie. Dzięki jego wskazowkom pozycja słów związanych z moją stroną skoczyła w góre nawet o 15 miejsc.

bilo22, 25 lat, kierownik sklepu
Ten ebook to świetna inwestycja. Zawarta w nim praktyczna wiedza z zakresu pozycjonowania stron oparta na doświadczeniach pisarza z pewnością pomoże każdemu. Opisana jasno i czytelnie. Pozdrawiam.

Paula, studentka drugiego roku Zarządzania i Marketingu i Reklamy.
Bardzo przydatna publikacja napisana w prosty i przystępny sposób zrozumiały dla każdego. Książka jest dla każdego, zarówno dla osób zaznajomionych z tematem pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach jak i laików. Jest treściwa i bardzo przydatna.

Renata Śliwa, przed 30-stką, specjalista ds. Kontaktów z Klientem, specjalista ds e-marketingu, firma A1 Europe
Jeśli szukasz podstawowych wiadomości dotyczących pozycjonowania stron, to ta książka jest dla Ciebie.

gal anonim, 43, informatyk
Dzięki temu ebookowi moja strona skoczyła na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach. Rady jak najbardziej bezcenne. Książka sama się czyta. Napisana w bardzo przystępny sposób.

Tomasz Buza, 24 lata, strażak

Podobne poradniki

Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?
27.00 zł
Jak zbudować własne imperium
16.47 zł
E-społeczność
19.97 zł
Programy partnerskie w praktyce
21.70 zł