Poznaj sekret jak pisać ebooki

Poznaj sekret jak pisać ebooki

...czyli jak zarobiłem 30 160,16 PLN sprzedając własne ebooki? Jak pisać ebooki i zarabiać?


Cena: 24.90 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-012-6

Opinie

Publikacja bardzo dobrze napisana i przydatna. Polecam.

Krzysztof Sowik, Agencja reklamowa
Dzięki tej książce wiem jak zareklamować opowiadanie które właśnie piszę oraz w jaki sposób je rozprowadzić.

Marcin Litwiniuk, Agencja reklamowa
Publikacja P.P.Sygnowskiego Poznaj sekret - jak pisać eboki jest bardzo wartościową pozycją. Emanuje z niej życzliwość do czytelnika oraz nie ukrywana chęć podzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Autor odkrywa wszystkie tajniki związane z ebookiem. Zaczynając od znalezienia tematu, poprzez PRAKTYCZNĄ stronę samego pisania, dalej poprzez arkana prawa autorskiego oraz technik wydawniczych już napisanego ebooka, aby na końcu zorientować swego czytelnika o technice sprzedaży i marketingu. Publikacja napisana lekkim stylem i ze swadą. Będzie dużą pomocą dla kazdego kto zechce wejść w temat ebooków i sprawdzić się. Cena adekwatna do włożonego nakładu pracy. Gratuluję autorowi i dziękuję.

Krystyna Horodeńska, Jestem filologiem uniwersyteckim, aktualnie przygotowującym sie do zmiany profesji.
Ciekawe ebook. Można się wiele nauczyć.

Paweł, student
Jeśli masz coś do powiedzenia i choć raz pomyślałeś, że mógłbyś to napisać - nie zastanawiaj się - ta książka jest właśnie dla Ciebie. Autor przedstawia w niej i opisuje ebooka. Pokazuje jego strukturę, umocowanie w sieci i działanie elektronicznej książki. Przekonuje o wolnym dostępie do tej formy wydawniczej i zachęca do napisania swojego ebooka. Dzięki niej tego właśnie dokonasz i zarobisz.

Mirek Sziwa, udzialowiec, 49 lat
Rewelacyjny ebook! W bardzo przystępny sposób opisuje kulisy warsztatu pisarskiego. Pokazuje krok po kroku jak zaplanować swojego ebooka od chwili powstania pomysłu, aż po wydanie go i sprzedaż.

Artur Wasilewski, początkujący przedsiębiorca, 33 lata
Publikacja bardzo trafiona. Odpowiada na wszystkie pytania jakie rodzą się przed podjęciem pisania. Autor w bardzo dostępny i ciekawy sposób prowadzi za rękę nie tylko laika. A co najważniejsze daje wiatr w plecy i rozwiewa wątpliwości. Naprawdę warto przeczytać i zabrać się do pracy. Ja już napisałam 110 stron. Jaka to satysfakcja każdy może sprawdzić.

Krystyna Józefczak, programista, 54 lata
Poznaj sekret jak pisać ebooki to świetnie napisana książka, którą można każdemu polecić. Szczególnie ciekawe są tutaj kwestie praktyczne, ułatwiające jego napisanie i publikacje.

Grzegorz Skąpski, tech. ekonomista, 41 lat
Ten poradnik potrafił jednak zachecić do pisania ebooka nawet taką osobę jak ja - zawsze wolałem mówić niż pisać! Mam nadzieję, że teraz szybko skończę pisanie własnego poradnika, jakiego jeszcze nie było, i jaki każdemu może się przydać ( Zimą na grzyby )- ale to już jest autoreklama. Ona jednak także promuje ów tytułowy sekret - Jak pisać ebooki , bo przecież bez tego fachowego poradnika pewnie jeszcze długo bym zwlekał z pisaniem własnego.

Ryszard Makowski, lat 58, emerytowany dyrektor Zakładu Poprawczego
Doskonały poradnik szczególnie dla tych, którzy zaczynają przygodę z pisaniem ebooków. W bardzo przystępny sposób wyjaśnia jak się do tego zabrać i co należy robić po jego napisaniu. Ja osobiście jestem w trakcie pisania i muszę przyznać, że dowiedziałem się z niego kilku istotnych rzeczy.

Przemysław Szczepaniuk, 26 lat, inżynier mechanik, pracujący w Irlandii, ZielonaIrlandia.pl
Ebook Poznaj sekret jak pisać ebooki to wyjątkowo profesjonalnie napisane kompendium wiedzy dot.pisania, wydawania i zarabiania na ebookach. Po przeczytaniu, najlepiej przestudiowaniu rekomendowanego ebooka czujesz się lepiej. Ubywa Ci część problemu związana z tą nazwijmy administracyjno-marketingową stroną przedsięwzięcia. Wiesz, gdzie znajdziesz pomoc, gdy pojawią się problemy. Wiedza zawarta w rekomendowanym ebooku stanowi swoistą ściągę, by pisany przez nas ebook był strawny dla przyszłego czytelnika. Tu znajdziesz też wiedzę w przedmiocie sprzedaży tego co wytworzyłeś. Kup i przeczytaj. Warto.

Zbigniew Walkowiak, 57 lat, emeryt wojskowy, wykształcenie wyższe
Praktyczna wiedza dla wszystkich, którzy chcą napisać książkę, a nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Piotr Gliszczyński, 24 lata, student
Zakupiłem ten poradnik w ściśle określonym celu. Długo już nurtowała mnie myśl, że ja również mogę napisać ebooka. Po przeczytaniu publikacji Poznaj sekret jak pisać ebooki doszedłem do wniosku, że jest to możliwe. Usiadłem do komputera i zacząłem pisać stosując się do wskazówek zawartych w tym poradniku. Jeszcze dzisiaj mam zamiar wysłać do wydawnictwa konspekt swojego ebooka. Uważam, że każdy kto miałby zamiar napisać ebooka, powinien to przeczytać. Znajdzie tam wiele praktycznych wskazówek i porad na temat zgodny z tytułem.

Ludomir Maciejewski, 70 lat, emeryt
Hmm...Ta publikacja nauczyła mnie nie ja zdobyć szybka kasę dla cwaniasa - nauczyła mnie motywować siebie, nauczyłą że to napisanie daje takiego powera . Polecam to publikacja psychologiczna ale też techniczo-przygotowawcza do napisania własnej e-książki - Polecam !

Adam Gawlik, dyrektor BiH Polska
Ebook ten pokazał mi kompleksowo jak zabrać się do pisania ebooków w taki sposób aby miały dużą szansę na sukces. Uporządkowało to moje wyobrażenia. Upewniło, że nie ma tu żadnej sztuczki czy cudownego sposobu. Nie rozwiało to moich obaw co do ilości koniecznej do włożenia pracy, ale skonkretyzowało jej ilość.

Bartłomiej Woyke, informatyk, 39 lat, Poznań
Praktyczne rady w czystej postaci. Każdy, kto chciałby zając się pisaniem e-booków, ma szansę uczyć się na błędach autora, który przeszedł długą drogę, począwszy od zainteresowania tematem, poprzez zdobywanie niezbędnej wiedzy, tworzenie i sprzedaż swoich materiałów. Dzęki temu każdy nowicjusz może ominąć wiele pułapek. Autor prezentuje rozbudowane porady dotyczące kazgo etapu powstawania e-booka. Łatwo można zauważyć, że sam kilkakrotnie przerobił krok po kroku całą procedurę. Każdy kto zdecyduje się napisać własnego e-booka z pewnością znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego zwyczajom, charakterowi. Pozycja ze wszech miar godna polecenia.

Monika Sieniawska, specjalista ds. marketingu, miłośniczka sportu i motoryzacji
Jeśli chcesz napisać ebooka, lub jakąkolwiek inną publikację koniecznie przeczytaj jak to zrobić. Uznasz, że to naprawdę proste i możliwe.

Katarzyna Gajkowska, specjalista ds. marketingu, miłośniczka sportu i motoryzacji
Jeżeli ktoś jeszcze nie zarabia na tworzeniu ebooków, to ta pozycja jest dla niego lekturą obowiązkową.

Krzysztof Abramek, 45 lat, elektronik, www.ebooki.pl
Ten ebook to absolutna podstawa dla przyszlych autorów ebooków. Myślałem, że darmowy fragment mi wystarczy, jednak byłem w błędzie. Cieszę się, że jednak zdecydowałem się kupić pełną wersję, bo dzięki temu wiem, że zabierałem się za pisanie ebooka ze złej strony :) Teraz już wiem od czego zacząć i jakie mam możliwości wydania ebooka. Polecam go każdemu, kto myśli o wydaniu własnego ebooka.

Mariusz Pelczarski, 20 lat, przyszly autor ;-)
Znakomity ebook! Odnalazłem w nim nie tylko wiele tajników pisania wartościowych publikacji, ale także dowiedziałem się bardzo wielu informacji na temat ich sprzedaży, promocji, a także ogólnie przyjętego marketingu. Dostrzegłem nieliczne błędy językowe, ale podczas czytania sam Paweł Sygnowski wspomina, że podczas pisania własnego ebooka należy zapomnieć o tym, czego nauczyliśmy się w szkole. Bardzo ciekawe spojrzenie na świat, cenne wskazówki a także liczne pomoce sprawiły, że oceniam tego ebooka na ocenę celującą (6). Naprawdę polecam przeczytanie tej publikacji, nawet jeśli nie zamierzacie napisać swojego ebooka. Odnajdziecie tu inne, równie ciekawe informacje, które mogą Wam się przydać! Polecam!

Adam Hycnar, 19 lat, uczeń
Właśnie jestem w trakcie pisania własnego ebooka :) Po przeczytaniu tego, przychodzi mi to naprawde łatwo.

Krzysztof Rajda, 14 lat, uczeń
Bardzo dobrze napisany poradnik, po przeczytaniu go, jeżeli tylko zechcesz - Twój e-book sam się napisze. My skorzystaliśmy i już zarabiamy.

Margret i Gabriel Podzielski, elektronik, własna firma www.ersatzteileshop.com
Dzięki wiedzy zawartej w tym e-booku dowiedziałem się, że każdy temat na napisanie e-booka jest dobry. A pieniądze lezą pod nogami. Tylko je zbierać. Tak szczerze nie piszę e-booka lecz robie praktyczny kurs na gitarze, ale wiedza z e-booka bardzo mi się przydała. Fajnie, że powstała taka publikacja.

Kamil Goldmann, 22 lata, student II roku ekonomii
Na adres Złotych Myśli trafiłam kilka miesięcy temu. Od pewnego czasu planowałam napisanie poradnika, a że proces wydawniczy jest skomplikowany i kosztowny, więc ebooki mogłyby stać się dla mnie niezłym wyjściem. Postanowiłam przygotować się do tego solidnie. W tym momencie trafiłam na ebook Pawła Sygnowskiego pt.: Poznaj sekret jak pisać ebooki . Dokonałam zakupu, przeczytałam i zaczęłam przygotowywać notatki. Chyba czekałam zbyt długo, bo wkrótce ukazał się ebook na temat, który zaczęłam opracowywać... Druga wersja ebooka (którą otrzymałam za darmo, za co dziękuję) jest wg mnie lepiej uporządkowana, nawet czcionkę czyta się lepiej. Wiedza przekazywana przez pana Sygnowskiego jest wystarczająca i inspirująca, aby napisać własny poradnik. Mam nadzieję, że za jakiś czas opublikuję własnego ebooka. Pozdrawiam serdecznie.

Iwona Wielgus, nauczyciel-bibliotekarz, 25 lat pracy
Muszę dać 6! Napisałem, przed przeczytaniem tej publikacji, dwa e-booki - jeden darmowy, drugi zaś płatny. Po przeczytaniu tego poradnika, zrozumiałem ile popełniłem błedów! I wiecie co jest w tym najlepsze? Po skorygowaniu moich prac zgodnie z radami autora, a także strategii promocji - przychód ze sprzedaży mojego e-booka wzrósł o około 40-50%!!! Polecam każdemu - kto już napisał lub chce napisać e-booka i nie chce popełniać błędów, które ograniczą Twoje przychody.

Jan Kowalewski, właściciel firmy
To przede wszystkim poradnik dla osób, które chcą pisac skutecznie. Wielu z nas próbuje na różne sposoby pisać rozmaite teksty. Wielu ma nawet na swoim koncie druki i publikacje. Tymczasem Poznaj sekrety... mówi o tym, jak z pomysłu na pisanie zrobić działanie profesjonalne. Jak pisać, by inni chcieli to kupować. To bardzo pozyteczna książka.

Jarosław Kordziński, 50 lat, szkoleniowiec i autor licznych artykułów i książek
Ta książeczka to masa praktycznej wiedzy i po prostu ciekawa treść - do wielu informacji trudno dotrzeć, bo są zawarte w anglojęzycznych, komercyjnych ebookach, a autor przebił się przez wiele ciekawych źródeł. Dla autorów ebooków to lektura obowiązkowa.

Paweł Wimmer, Dziennikarz prasy komputerowej (PC World Komputer).
Poznaj sekrety... to ciekawa książka o tym, jak odkryć w sobie twórcę e-booków. To także doskonały przewodnik po sposobach zainteresowania innych swoją wiedzą i często nawet pomysłowością!

Karol Bancerz, prezes zarządu PRESSlink POLSKA - największej polskiej platformy dystrybucji komunikatów prasowych
Świetny sposób, by zaprezentować innym swoją wiedzę - w szybki i tani sposób do ogromnej ilości osób. Ciekawie przedstawione rózne sposoby pisania, nie tylko tradycyjne klepanie w Wordzie. Najbadziej podobał mi się Wywiad z ekspertem jako sposób stworzenia e-booka i to, że e-booki mogą być także w wersji dźwiękowej i drukowanej.

Ewa Kołodziejczyk, 30 lat, anglistka
Zamawiając Poznaj sekret jak pisać ebooki miałem juz pomysł na treść własnego ebooka. Dzięki wiedzy zawartej w tej pozycji, dowiedziałem się jak się zabrać za pisanie.

Piotr Majewski, http: program.partnerski.net
Każdy, kto chciałby się czymś zajmować poważnie MUSI posiadać podstawową wiedzę na ten temat. Inaczej nie warto w ogóle zaczynać. Poznaj sekret jak pisać ebooki Pawła Sygnowskiego daje właśnie taką solidną wiedzę. 1. Temu, kto chce coś napisać, wie o czym pisać i potrafi to zrobić, wiedza ta bardzo ułatwi życie. Tego, kto tylko chce i na tym się kończy, być może uratuje od straty czasu, złudzeń i cierpień psychicznych. 2. Niezwykle cenne w ebooku Pawła Sygnowskiego jest jasne przedstawienie wszystkich problemów, które musi rozwiązać każdy, kto decyduje się na taką działalność gospodarczą samodzielnie. W takiej sytuacji jedynym rozsądnym wyjściem jest, przynajmniej na początku, współpraca z wydawnictwem. Lepiej jest się skupić na pisaniu niż wyważać otwarte drzwi, tracić czas i zapał. Dotyczy to zresztą każdej działalności w każdej dziedzinie - na początku trzeba z tymi co się znają.

Marek Laskowski, http: program.partnerski.net

Podobne poradniki

Sztuka pisania
19.97 zł
Autor 2.0
21.70 zł
Praktyczny Kurs Pisarstwa
21.90 zł
Dobre wypracowania
14.90 zł