Potęga jednego e-maila

Potęga jednego e-maila

Odkryj, jak poprzez wywieranie wpływu poprzez e-mail zdobyć pracę, kontakty, klientów, partnerów i wiele innych rzeczy... Odkryj potęgę e-maila.


Cena: 19.97 zł
Autor: Sebastian Schabowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-077-3

Opinie

Dopóki nie przeczytałem tego e-booka nie zdawałem sobie sprawy jak wiele można osiągnąć za pomocą e-meila.

Michał Musiejuk
Lekturę tę wykorzystałam do przygotowania i przeprowadzenia szkolenia z zasad pisania efektywnych maili do Klientów, wśród Pracowników banku, w którym pracuję. Publikacja zawiera wiele przydatnych informacji, cennych uwag wraz z przykładami. Była mi bardzo pomocna. Szkolenie wyszło znakomicie.dziękuję

Agata, inspektor bankowy
Nie wiedziałem, że za pomocą jednego e-maila można tyle osiągnąć. Faktycznie jest to niesamowita broń, o której mało kto zdaje sobie sprawę. A jest przecież na wyciągnięcie ręki i to za darmo.

Marcin, student, informatyk
Bardzo cenna i przydatna pozycja. W dobie elektronicznej korespondencji każdy, kto poważnie podchodzi do odbiorcy swojego listu powinien ją posiadać.

Andrzej Duszczyk, kierownik organizacji charytatywnej
Po zastosowaniu się do rad zawartych w tym ebooku pisanie maili nabiera nowego znaczenia - staje się dziełem sztuki. Nawet osoby uważające, że e-mail nie ma przed nimi żadnych tajemnic, znajdą tutaj informacje, które je zaskoczą, a przede wszystkim podniosą skuteczność pisanych maili.

Bartosz Gawryluk, kierownik organizacji charytatywnej
Bardzo ciekawa pozycja. Całkowicie zmieniła mój pogląd na wiadomości e-mail. Nie dość, że zacząłem się zastanawiać nad tym jak poprawnie napisać e-maila, to również zacząłem dostrzegać różne kruczki i chwyty w e-mailach, które sam otrzymuję. Polecam tę pozycję wszystkim tym, którzy nie mogą żyć bez e-maili.

Mirek Glacel, sprzedawca, 33 lata
Ebook Potęga jednego e-maila pokazał mi, że mogę zrealizować swoje marzenie tak naprawdę nie inwestując w wyjazd aby spotkać się ze swoim wymarzonym kontrahentem i osiągnąć taki sam cel, a nawet go przekroczyć. Pokazał mi ile prostych głupich błędów do tej pory popełniałam. To obowiązkowa lektura dla tych, którzy w ten sposób kontaktują się w sprawach biznesu, a polecana dla pozostałych użytkowników poczty elektronicznej .

Joanna N., farmaceutka, 33 lata
Byłem przekonany, że umiem pisać listy i niewiele wniesie ta książka nowego. Jednak dużo można się nauczyć od autora!

Olek, farmaceutka, 33 lata
W ciągu 7 dni zwiększyłem zamówienia o 36% POLECAM !!!

Piotr Majewski, informatyk
Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że w mailu może tkwić tak wielka potęga.Uważam,że każdy komu zależy na dobrych kontaktach z ludzmi powinien tego ebooka przeczytać.Zawiera on szereg praktycznych porad i wskazówek pozwalajcych rozwijać pozytywne kontakty międzyludzkie.Pozdrawiam

Monika Bernaś, 34 lata, technik technologii żywienia
Bardzo przydatna wiedza dla osob ktore korzystaja z poczty elektronicznej, nie tylko dobre rady na pozyskanie nowych klientow ale takze przydatne informacje, o ktorych nie zawsze mowia na kursach komputerowych!!!

Katarzyna Nagorka, 27 lat
Potęga jednego e-maila to moim zdaniem świetne źródło wiedzy o nowoczesnej formie kontaktu jaką jest e-mail. Jest to godna polecenia lektura zarówno dla doświadczonych użytkowników Internetu, jak i dla tych początkujących. Polecam!

Marcin Czerepak, 26 lat, www.twoj-sukces.com
Ten e-book zawiera taką ilość przydatnych informacji, że nie wystarczy raz go przeczytać. Trzeba co jakiś czas do niego wracać i wykorzystywać WIEDZĘ w nim zawartą.

S.Kubicka, 21lat, studentka biotechnologii
Ebook Potęga jednego e-maila to godna polecenia lektura, zawierająca wiele użytecznych, a przede wszystkim praktycznych porad dotyczących korespondencji elektronicznej. Choć publikacja ta zawiera wiele informacji, które zaawansowany użytkownik Internetu ma opanowane, znajdziemy w niej wiele porad, które będą nam przydatne niezależnie od naszego poziomu obycia z pocztą elektroniczną. Podsumowując, jest to lektura godna polecenia każdemu, kto chciałby poznać tajniki pisania skutecznych wiadomości elektronicznych.

Mateusz Drożdżyński, 17 lat, webdesigner
Jest to wiedza podstawowa a jednak mało znana. Dzięki e-bookowi udało mi sie stworzyć zdecydowanie lepszy e-mail wysyłany do moich potencjalnych klientów.

Jerzy Kolejko, 44 lata, przedstawiciel ubezpieczeniowo - finansowy ING NN
Bardzo wartościowe wiadomości. Naprawdę warto z korzystać z pomocy tego e-booka.

Mariola G, własna działalność gospodarcza
Wielką korzyścią, bez wątpienia, są nie tylko porady JAK pisać maile, ale i istotne uwagi dotyczące DLACZEGO nie zaleca się stosować pewnych (niekorzystnych dla piszącego) zwrotów, sugestii itp. ponieważ mają istotny wpływ na żywot owego maila, a tym samym i sprawy zawartej w treści. Korzyścią, wielką dla wszystkich, zawsze jest umiejetność szybkiego, łatwego i bezkonfliktowego porozumiewania się.

Krystyna Pawlikowska, wiek dojrzały, dorywczy recenzent mediów :)
Świetny ebook! Otworzył mi oczy i pokazał jak wielkie narzędzie mam przed sobą każdego dnia. Teraz mam trochę wiedzy jak pisać skuteczne maile :) Polecam wszystkim - to podstawa w dobie Internetu.

Daniel, 20 lat, grafik
Ebook ten powinien przeczytać każdy kto komunikuje się z ludzmi drogą mailową. Po przeczytaniu ebooka zdecydowanie łatwiej i efektywniej udaje mi się pisać emaile i docierać do ludzi tą drogą. Od razu po przeczytaniu książki zabrałem się za napisanie mailingu reklamującego jedną z usług, które promuje w internecie. Znajomi po przeczytaniu jego byli zachwyceni, a jaki wywarł on wpływ na klientów już wkrótce się okaże. Gorąco polecam tego ebooka i uważam iż powinien on być obowiązkową lekturą każdego z nas :)

Sławomir Gdak, 24 lata, grafik komputerowy oraz grawer
Ebook pozwolił mi krytycznie spojrzeć na dotychczasowy sposób prowadzenia korespondencji mailowej i poprawić kilka kluczowych niedociągnięć. Wiele porad, co do metod skutecznej komunikacji było mi już wcześniej znanych, jednak dla osób nieobeznanych z tą dziedziną będą one na pewno bardzo wartościowe.

Dariusz Tryba, 24 lata, grafik komputerowy oraz grawer
Ciekawy poradnik, który pozwolił spojrzeć na instytucję e-maila z innej strony. Pokazuje w jaki sposób wykorzystać potencjał drzemiący w e-mailu. Mimo, że od kilku lat korzystam z poczty elektronicznej, to jednak dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy na ten temat. Poradnik ten polecam szczególnie dla początkujących użytkowników internetu i konta e-mail.

Przemysław Szczepaniuk, 26 lat, inż. mechanik
Mogę polecić tego ebooka każdemu kto używa e-maila jako ważnego kanału komunikacji. (...) Jeśli zależy nam aby e-mail przyniósł nam wymierne korzyści musimy się do tego przyłożyć. Potęga jednego e-maila wydatnie nam w tym pomoże. Chociaż autor nie odkrywa ameryki pokazuje w przejrzysty sposób jak pisać e-maila aby maksymalnie zwiększyć jego skuteczność. (...) Polecam tego ebooka jako pozycję o wysokim stosunku jakości do ceny.

Tomasz Bar, redaktor finanseosobiste.pl
Jest to dobra publikacja. Po przeczytaniu inaczej spogląda się na otrzymywane emaile. Inaczej też pisze sie maile.

Krzysztof Rajda, 14 lat, uczeń
(...) zainteresowałem trzech klientów swoją ofertą dzieki temu e-bookowi, za pomocą kilku zdań. Przeczytać raz to nie wystarczy, za każdym razem dowiaduję się czegoś jeszcze.

Maciej Małkieiwcz, 39 lat, pracownik handlowy w agencji ochrony
Gdy zabierałem się za czytanie tego e-book'a podchodziłem do tego dość sceptycznie. Zastanawiałem się co jeszcze mógłbym dowiedzieć się pisaniu wiadomości elektronicznych. I bardzo miło się zaskoczyłem. Wam także polecam przeczytanie tej publikacji. Dowiedziałem się z niej między innymi w jaki sposób mogę jeszcze szybciej i dokładniej odpowiadać na maile, a co najważniejsze - gdziekolwiek jestem! Polecam!

Adam Hycnar, 19 lat, uczeń, www.pieciopalczaste.pl

Podobne poradniki

Magia Perswazji
29.90 zł
Gut Impact
26.90 zł
Marketing impulsowy
19.90 zł
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji
29.95 zł