Policyjne Ju-Jitsu

Policyjne Ju-Jitsu

Wszystko to, czego o ju-jitsu byli uczeni policjanci w USA i żołnierze Piechoty Morskiej


Cena: 16.90 zł
Autor: Louis Shomer
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-009-3

Opinie

Podręcznik Policyjne Ju-Jitsu , to opisowo-obrazkowa forma przedstawienia w interesującej treści, praktycznego stosowania technik obronnych dla każdego, wzięta z przeszłości (azjatyckie techniki walk obronnych). Techniki te, mimo że ich rodowód ma kilka tysięcy lat, są na czasie i w chwili obecnej. Wiele z nich może być stosowane przez osoby nie posiadające predyspozycji fizycznych, gdyż wymagana jest jedynie koncentracja i technika - przedstawiona zresztą bardzo przejrzyście w formie opisowej i zdjęciowej. Umożliwia dojście do perfekcji w ich stosowaniu w sytuacjach ekstremalnych. Nie tylko policja może więc z tych technik korzystać.

Marcin Stępniak, nauczyciel
Po przeczytaniu tej małej ale jak wielkiej książeczki nie boje się chodzić samemu nawet najciemniejszymi zakamarkami miasta. Ju-jitsu czyni człowieka pewniejszym siebie. Polecam świetny e-book

Tomasz Borczon, Mam 18 lat. Jestem w maturalnej klasie Liceum Ogólnokształcącego
Pewna wiedza nigdy nie traci na aktualności.Książka jest podręcznikiem ju-jitsu która ukazuje proste i skuteczne techniki samoobrony znajdujące zastosowanie w różnych sytuacjach zagrożenia na ulicy. Korzyści jakie wyniosłem z tej książki to inne spojrzenie na techniki samoobrony które już wcześniej znałem,ich modyfikacje i zastosowania.

Piotr Ostrowski, Wiek:47 lat,zawód:pracownik ochrony,instruktor sztuk walki i kulturystyki.
Dzięki tej publikacji nauczyłem się kilku naprawdę skutecznych chwytów, dzięki czemu przez miasto mogę iść bardziej pewny siebie, gdyż wiem, że w razie ataku nie będę bezbronny.

Bartosz Kostro-Olechowski, 17 lat, uczeń Liceum Ogólnokształcącego
Książka na pierwszy rzut oka wydaje się nieco archaiczna, ale może być przydatna nie tylko dla entuzjasty zbierającego ciekawostki z epoki. Ryciny czytelne, tekst zwięzły i komunikatywny, przekład kompetentny. Mimo, że dziełko napisano dawno, wiedza nie kłóci się z aktualnymi zasadami stosowanymi w sporcie i praktyce ulicznej . Można polecić także ze względu na współczynnik ceny do jakości.

Bogumił Nowicki, 53 lata

Podobne poradniki

Nie rzucaj palenia od razu!
9.97 zł
Kobieta piękną jest
14.97 zł
Uzdrawiający sen
19.97 zł
Przeżyłem
0.00 zł