Policyjne Ju-Jitsu

Policyjne Ju-Jitsu

Wszystko to, czego o ju-jitsu byli uczeni policjanci w USA i żołnierze Piechoty Morskiej


Cena: 16.90 zł
Autor: Louis Shomer
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-009-3

Opinie

Podręcznik Policyjne Ju-Jitsu , to opisowo-obrazkowa forma przedstawienia w interesującej treści, praktycznego stosowania technik obronnych dla każdego, wzięta z przeszłości (azjatyckie techniki walk obronnych). Techniki te, mimo że ich rodowód ma kilka tysięcy lat, są na czasie i w chwili obecnej. Wiele z nich może być stosowane przez osoby nie posiadające predyspozycji fizycznych, gdyż wymagana jest jedynie koncentracja i technika - przedstawiona zresztą bardzo przejrzyście w formie opisowej i zdjęciowej. Umożliwia dojście do perfekcji w ich stosowaniu w sytuacjach ekstremalnych. Nie tylko policja może więc z tych technik korzystać.

Marcin Stępniak, nauczyciel
Po przeczytaniu tej małej ale jak wielkiej książeczki nie boje się chodzić samemu nawet najciemniejszymi zakamarkami miasta. Ju-jitsu czyni człowieka pewniejszym siebie. Polecam świetny e-book

Tomasz Borczon, Mam 18 lat. Jestem w maturalnej klasie Liceum Ogólnokształcącego
Pewna wiedza nigdy nie traci na aktualności.Książka jest podręcznikiem ju-jitsu która ukazuje proste i skuteczne techniki samoobrony znajdujące zastosowanie w różnych sytuacjach zagrożenia na ulicy. Korzyści jakie wyniosłem z tej książki to inne spojrzenie na techniki samoobrony które już wcześniej znałem,ich modyfikacje i zastosowania.

Piotr Ostrowski, Wiek:47 lat,zawód:pracownik ochrony,instruktor sztuk walki i kulturystyki.
Dzięki tej publikacji nauczyłem się kilku naprawdę skutecznych chwytów, dzięki czemu przez miasto mogę iść bardziej pewny siebie, gdyż wiem, że w razie ataku nie będę bezbronny.

Bartosz Kostro-Olechowski, 17 lat, uczeń Liceum Ogólnokształcącego
Książka na pierwszy rzut oka wydaje się nieco archaiczna, ale może być przydatna nie tylko dla entuzjasty zbierającego ciekawostki z epoki. Ryciny czytelne, tekst zwięzły i komunikatywny, przekład kompetentny. Mimo, że dziełko napisano dawno, wiedza nie kłóci się z aktualnymi zasadami stosowanymi w sporcie i praktyce ulicznej . Można polecić także ze względu na współczynnik ceny do jakości.

Bogumił Nowicki, 53 lata

Podobne poradniki

Nie rzucaj palenia od razu!
9.97 zł
Policyjne Ju-Jitsu
16.90 zł
Przeżyłem
0.00 zł
Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
19.97 zł