Podążaj za marzeniami

Podążaj za marzeniami

Poznaj 10 przykazań, których przestrzeganie jest niezbędne do stawiania celów i osiągania marzeń


Cena: 0.00 zł
Autor: Arkadiusz Śmigielski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: darmowy ebook

Opinie

Gorąco polecam tę książkę.

Magdalena Włodarczak
Książka, która motywuje i pcha do działania, stymulując odpowiednio szare komórki. Rozbudzajmy swoje marzenia i sięgajmy po więcej, bo końcu jesteśmy stworzeni do tego by być szczęśliwymi na co dzień a nie tylko od święta. I nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

bartosz Kołodziejszyk, Bibliotekarz
Wspaniała publikacja! Bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ jest darmowym ebookiem i nie spodziewałam się rewelacji. Jednak w chwili wolnego czasu zabrałam się do lektury i spotkała mnie miła niespodzianka. Książka doskonale mówi o tym, że nie wystarczy tylko mieć marzenia, ale trzeba je zaplanować i dobrze umiejscowić w czasie. Wydaje się to na pozór proste, jednak w praktyce okazuje się to nieco trudniejsze. Jednak z pomocą tej publikacji z pewnością będzie nam to łatwiej zrobić. Polecam bardzo!

Patrycja B., Bibliotekarz
Kolejna całkiem dobra lektura dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak przejść od marzeń do celów i od celów do ich realizacji. We wstępie autor dzieli się z czytelnikiem własną historią, co zawsze bywa inspirujące. Krótko mówiąc : kilka naprawdę dobrych porad ujętych w zwięzłą formę..

Agata Kropiniewicz, artysta plastyk
10 przykazań spełniania marzeń :) szybkie przypomnienie wiedzy na temat celów, marzeń, planowania, motywacji. Warto przeczytać, jako podsumowanie wiedzy i przypomnienie najważniejszych czynników dążących do samorealizacji i spełnienia w życiu.

Kamil M., artysta plastyk
Ech... marzenia, kto ich nie ma? Książka pokazuje, aby się nie poddawać małym niedogodnosciom, ale cały czas iść na przód.

Wojciech Siwiec, Uczeń szkoły średniej
Wspaniała pełna konkretów publikacja która wniosła wielkie zmiany w moim życiu. Dzięki niej moje marzenia stały się rzeczywistością. A to wspaniałe uczucie.

Krysia Maurek, Studenkta Zarządzania w Turystyce
Moją pierwsza pozycja jaką przeczytałem wstępując do klubu Złotych Myśli i jak dla mnie najlepsza. Po jej przeczytaniu, uwierzyłem że mogę latać . Ciągle do niej powracam... Szczerze polecam.

Adrian Woś, Student prawa

Podobne poradniki

RSS dla blogerów
0.00 zł
Mały Pablo i piracki okręt
0.00 zł
Kobieta a mężczyzna
0.00 zł
Sztuka wyznaczania i osiągania celów
0.00 zł